|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
-error]No nie, wytrzymałem tylko 2 minuty  Co robić? Jakieś rady? Wskazówki?  Aleś ty mądry Terror, masz beke z mojego tematu to zachowaj to dla siebie a nie zakładaj popierdółek takich jak te 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
Nie musisz odchodzic, wystarczy ze przestaniesz zakładać idiotyczne tematy  PS. Skad ten nick ? [Twoje życie To- error] ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Nie musisz odchodzic, wystarczy ze przestaniesz zakładać idiotyczne tematy  PS. Skad ten nick ? [Twoje życie To- error] ?  On jest terrorystą  Nie wiedziałeś, że on trzyma z Bin Ladenem i on wie gdzie jest ale nikomu nie powie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577 |
Nie musisz odchodzic, wystarczy ze przestaniesz zakładać idiotyczne tematy  PS. Skad ten nick ? [Twoje życie To- error] ?  On jest terrorystą  Nie wiedziałeś, że on trzyma z Bin Ladenem i on wie gdzie jest ale nikomu nie powie  Wybierz sie do lekarza , mozesz mnie wyzywac , zgnoić ale dobrze Ci radze .. pozniej moze byc za pozno
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Smiejcie sie smiejcie, ale ja naprawde mieszkam na Manhatanie  w moim mieście też jest Manhatan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Nie musisz odchodzic, wystarczy ze przestaniesz zakładać idiotyczne tematy  PS. Skad ten nick ? [Twoje życie To- error] ?  On jest terrorystą  Nie wiedziałeś, że on trzyma z Bin Ladenem i on wie gdzie jest ale nikomu nie powie  Wybierz sie do lekarza , mozesz mnie wyzywac , zgnoić ale dobrze Ci radze .. pozniej moze byc za pozno W każdym temacie musisz wsadzić swoje 5 groszy. Ale jesteś upierdliwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
"To forum z każdym rokiem schodzi na psy i to dzięki też mnie że zakładam takie tematy i Wam że w takich bierzecie udział i się wypowiadacie."
A.S.Romek czyli zalozyles temat, ktory byl tylko prowokacja, pogratulowac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
-error]No nie, wytrzymałem tylko 2 minuty  Co robić? Jakieś rady? Wskazówki?  Aleś ty mądry Terror, masz beke z mojego tematu to zachowaj to dla siebie a nie zakładaj popierdółek takich jak te  Romek, trzymaj fason  I słowo ... A teraz, do piaskownicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Nie musisz odchodzic, wystarczy ze przestaniesz zakładać idiotyczne tematy  PS. Skad ten nick ? [Twoje życie To- error] ?  Ale czemu? Idiotyczne? A w którym momencie? Tak z definicji idiotyczne czy trzeba trochę pomyśleć?   Fajnie się łapiecie na prowokację; w zasadzie to bardzo typowe i ne mam o nic do nikogo żalu  PS. A mój nick ... dobra, zostamy ten temat ... na inny temat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Tak zaloz kolejny o Twoim nicku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
mnie tu nie bylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
ah to forum uzaleznia ale jest fajne 
|
|
|
Link skopiowany do schowka