Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
barciu #862769 15/01/2007 06:35
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Niezłe jaja u mnie wyszły z tym bingo - bonusem <DŁUGIE>.
Ale po kolei: Skasowałem bonusa 5 eur i powtapiałem sobie w bingo. Było troszkę farta więc i troszkę ugrałem. No dobra myślę: wypłacamy - przepisowo zostawiłem 5 euro na koncie resztę przelałem na zakłady. Coś tam sobie poobstawiałem, część powtapiałem, część pomnożyłem. No ale myślę sobie, zostało 5 euro na bingo więc dawaj z powrotem. No i fart - bingo trafione - mówię starczy na dziś - przelałem na zakłady wszystko - o dziwo dało się bez przelać. Suma zrobiła się pokaźna.
No i teraz coś mnie podkusiło wejść do kasyna, co najgłupsze z całą kwotą jaką na ten czas dysponowałem. Zaznaczam że na tę kwotę składało się: moja własna prywatna kasa (bo miałem trochę na koncie - bez żadnego bonusa) + wygrana z bingo pomnożona na zakładach + wygrana z bingo ( z drugiego razu ).
Wymieniłem więc wszystko na euro, pograłem na rulecie i próbuje wypłacać z powrotem na zakłady. No i jaja - spora kwota trzycyfrowa (w euro) a ja mam komunikat: że nie mam takich środków na koncie albo gram bonusem na zakłady sportowe który to trzeba trzykrotnie obrócić (???)! Co najciekawsze nie mogę przelać z kasyna żadnej kwoty, nawet 1 euro !!!
No i jestem uziemiony. Napisałem do supportu i czekam ...

Bonus: Unibet
wtapiacz #863172 15/01/2007 11:06
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
moze nadziales sie na jakis "bonus" w kasynie laugh laugh laugh i przed 25 krotnym obrotem nie wyplacisz smile

PS
czy Ty przypadkiem nie jestes "troche" uzalezniony od hazardu... ? przelewac 3 cyfrowe kwoty w euro do kasyna w NECIE to dla mnie co najmniej....dziwne

yaaho #863205 15/01/2007 11:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

jak mu idzie to co będzie sobie żałował wink

artbledo #863266 15/01/2007 11:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by artbledo
jak mu idzie to co będzie sobie żałował wink

w 80% przypadkow na poczatku w kasynie kazdemu idzie smile w dlugim okresie w kasynie wyjsc na plus sie NIE DA....kasyno czy naziemne czy w necie ma ZAWSZE nad nami przewage....

yaaho #863282 15/01/2007 12:05
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by artbledo
jak mu idzie to co będzie sobie żałował wink

w 80% przypadkow na poczatku w kasynie kazdemu idzie smile w dlugim okresie w kasynie wyjsc na plus sie NIE DA....kasyno czy naziemne czy w necie ma ZAWSZE nad nami przewage....

Odkrywca ...
Ja w kasynie gram krótkodystansowo - vabanque na czerwone i albo wejdzie albo *&^$# grin

Farciarz #863337 15/01/2007 12:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Farciarz
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by artbledo
jak mu idzie to co będzie sobie żałował wink

w 80% przypadkow na poczatku w kasynie kazdemu idzie smile w dlugim okresie w kasynie wyjsc na plus sie NIE DA....kasyno czy naziemne czy w necie ma ZAWSZE nad nami przewage....

Odkrywca ...
Ja w kasynie gram krótkodystansowo - vabanque na czerwone i albo wejdzie albo *&^$# grin

to jest najlepsze, ze kazdy o tym wie, a i tak znajduja sie osoby grajace czesto w kasynach laugh

yaaho #864182 15/01/2007 20:02
Dołączył: May 2006
Posty: 570
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 570
siemka

mam pytanie jesli wyplacam z expekta na konto bankowe a w expekcie mam inna date urodzenia ,ta data rozni sie ktora podalem w banku czy to bedzie jakas przeszkoda ?? sprawdza to jakoś?? mysle że nie ??
Jak myslicie?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Złóż zakład na żywo na spotkanie Australian Open w tym tygodniu bez żadnego ryzyka!
Jeżeli Twój pierwszy zakład na mecz tenisowy turnieju Australian Open okaże się przegrany - otrzymasz zwrot zainwestowanej stawki, aż do 40 PLN!.

Śledź każdą piłkę w spotkaniu i typuj wyniki na żywo podczas trwania spotkania! To jest Twoja niepowtarzalna szansa na Tenis Live Betting bez żadnego ryzyka.


Oto jak grać zakłady live betting na tenis bez ryzyka:

Złóż zakład podczas trwania meczu tenisowego Australian Open w tym tygodniu, 15/1 &#8211; 21/1, tutaj.

Jeżeli Twój PIERWSZY zawarty zakład okaże się przegrany,na Australian Open 15/1 - 21/1, zainwestowana w niego stawka, aż do 40 PLN (10 EUR), będzie Ci automatycznie zwrocona w ciągu 48 godzin.

Zwrot stawki będzie w postaci bonusu, którego wartość wymaga trzykrotnego obrotu w zakładach live betting przed dokonaniem jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza bądź też transferem do innych produktów.


kolejne miłe promo z Expekta smile

rangiz9 #866231 16/01/2007 10:57
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Wiecie może ile idzie od nich kasa na mb? Czekam od piątku wieczorem już

Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Originally Posted by most7wanted
siemka

mam pytanie jesli wyplacam z expekta na konto bankowe a w expekcie mam inna date urodzenia ,ta data rozni sie ktora podalem w banku czy to bedzie jakas przeszkoda ?? sprawdza to jakoś?? mysle że nie ??
Jak myslicie?

Wdg mnie na 90% nie bedzie to w niczym przeszkadzać. Sparwdzane są tylko zgodność imienia i nazwiska, ewentualnie miejsca zamieszkania.

Andrzej5 #866814 16/01/2007 13:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Originally Posted by Andrzej5
Wiecie może ile idzie od nich kasa na mb? Czekam od piątku wieczorem już



ja czekam od soboty pisze meile i nic

Jakubosiu #866864 16/01/2007 13:12
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Albo dzisiaj dostaniecie w nocy, albo jutro. Przelewy robia ok. 3 nad ranem.

wtapiacz #867042 16/01/2007 13:55
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
No w końcu przelali mi kasę ręcznie, ufffffff.....
Ale maila to mogli chociaż jakiegoś wysłać, tym bardziej że kwota jest niemała. Dobrze że z ciekawości sprawdziłem co się dzieje na koncie.
No to teraz można to wtopić na AO crazy

Originally Posted by wtapiacz
Niezłe jaja u mnie wyszły z tym bingo - bonusem <DŁUGIE>.
Ale po kolei: Skasowałem bonusa 5 eur i powtapiałem sobie w bingo. Było troszkę farta więc i troszkę ugrałem. No dobra myślę: wypłacamy - przepisowo zostawiłem 5 euro na koncie resztę przelałem na zakłady. Coś tam sobie poobstawiałem, część powtapiałem, część pomnożyłem. No ale myślę sobie, zostało 5 euro na bingo więc dawaj z powrotem. No i fart - bingo trafione - mówię starczy na dziś - przelałem na zakłady wszystko - o dziwo dało się bez przelać. Suma zrobiła się pokaźna.
No i teraz coś mnie podkusiło wejść do kasyna, co najgłupsze z całą kwotą jaką na ten czas dysponowałem. Zaznaczam że na tę kwotę składało się: moja własna prywatna kasa (bo miałem trochę na koncie - bez żadnego bonusa) + wygrana z bingo pomnożona na zakładach + wygrana z bingo ( z drugiego razu ).
Wymieniłem więc wszystko na euro, pograłem na rulecie i próbuje wypłacać z powrotem na zakłady. No i jaja - spora kwota trzycyfrowa (w euro) a ja mam komunikat: że nie mam takich środków na koncie albo gram bonusem na zakłady sportowe który to trzeba trzykrotnie obrócić (???)! Co najciekawsze nie mogę przelać z kasyna żadnej kwoty, nawet 1 euro !!!
No i jestem uziemiony. Napisałem do supportu i czekam ...

wtapiacz #867084 16/01/2007 14:01
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Zwracam honor, maila też przysłali. Porządna firma !

wtapiacz #867446 16/01/2007 16:10
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Już wiem, że szybko tej kasy nie będę miał. Przypomnę moją sytuację:
Ugrałem na bonusie bingo ok 200E (trochę tam pograłem, więc wszystkie ewentualne obroty zrobiłem), zleciłem w piątek wieczorem wypłatę na MB, a przed chwilą dostałem maila o treści:

"Dear customer,

Thank you for your e-mail.

Expekt.com would like to inform you that your withdrawal request has been cancelled and the funds have been refunded to your sportsbook account.

The reason for this is that you have not turned over your bonus according to our terms and conditions. Please take part of our terms and conditions,

- Before you can make any withdrawal or transfer money equal to or below the equivalent of the bonus money(stake amount + bonus money credited by Expekt) to other products, the bonus amount has to be turned over 3 times in our sportbook on odds 1.50 or above.

Afterward you can transfer your bonus to other products or request a withdrawal.
"

O co im chodzi? Jaki obrót? Chcą żeby mtą całą wygraną kasę jeszcze raz obracał 3 razy na zakładach sportowych, i to jeszcze z minimalnym kursem 1.5? To jakiś żart chyba, wysłałem maila do supportu, mam nadzieję że to jakoś wyjaśnią i przeleję choćby nawet zwykłym przelewem jeszcze dzisiaj ta kasę...

Andrzej5 #867817 16/01/2007 17:58
Dołączył: Jul 2006
Posty: 832
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 832
Witam jezeli chce wyplacic kase z expa to musze przesłac im skad dowodu osobistego czy oni nie wymagaja tego?

TedeK #867851 16/01/2007 18:05
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
nie wymagajha ale moga poprosic smile

kajtek #868179 16/01/2007 19:07
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
No i mam problem. Na początku, przy rejestracji, wybrałem funty jako walutę, gdyż mieszkam w UK. Teraz chciałbym zagrać w Keno, a tam gra się na EURO. Czy jest jakiś sposób, by poradzić sobie z tym?

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie w sprawie promocji Bonus 100% od pierwszego depozytu. Wpłace powiedzmy 200zł i postawie te 200zł i dajmy na to przegram to ile dostane od niech z powrotem? THX!

fatherPIO #869116 16/01/2007 23:01
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
dobrze by było żebyś najpierw zaznajomił sie warunkami promocji tam znajdziesz odp. na swoje pytanie

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,082 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1