Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
A jeszcze musze to napisac, sorry, ze post pod postem tongue

Trio sedziowskie Paschański, Jemiołek i Animrumrucki to podobno pedaly tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
no panowie, po egzaminie dziś bibka u mnie na 30 osób, i najśmieszniejsze -> będzie pani mgr moja od socjologi

a ja nie mam jeszcze koła zaliczonego

chyba trzeba będzie dziś odpowiadać -> oralnie grin

a gwoli ścisłości walne dziś z 8 bań i pewnie wytne zgona po calej nocy nie przespanej wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
jestem genialny, przez caly semestr dostalem 3 paly z prac klasowych po czym wczoraj babeczka powiedziala ze mam umiec na dzisiaj caly material. Wczoraj siedzialem pol dnia, i co ? Mam 2 z plusem (jak to powiedziala mam potencjał). A teraz oddaje sie chrobie zwolnienie lekarskie do poniedziałku ceesik + skill.exe i jedziemy smile. Pozdro

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Tylko nie szalej Szczypior grin

Zapowiada się ciekawie, pani mgr bardzo miła osóbka grin wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
milej zabawy piwo

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by Szczypior
no panowie, po egzaminie dziś bibka u mnie na 30 osób, i najśmieszniejsze -> będzie pani mgr moja od socjologi

a ja nie mam jeszcze koła zaliczonego

chyba trzeba będzie dziś odpowiadać -> oralnie grin

a gwoli ścisłości walne dziś z 8 bań i pewnie wytne zgona po calej nocy nie przespanej wink

pstryknij pare nagminnie nieprzyzwoitych fotek i pokaz nam grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Najlepiej przycupnij gdzieś pod sufitem i zabaw się w paparazzi laugh

Swoją drogą miłej zabawy Szczypiorku piwo

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Moderatorzy Mecz.PL
W OBRAZACH


Sagat
http://augstkalne.auce.lv/sagat.JPG
(Typuje tego w wełnianej kamizelce wink )

SebaS.... ...
http://www.marquette.edu/haggerty/collections/sebas.jpg
http://www.uv.es/joceimo/images/xativa/sebas.JPG

twist
http://www.hvjournal.com/uploadimage/twist.jpg
(ma chłopak powodzenie)


Goget
http://www.militariacollection.com/immagini/nazicaps/goget%20wh%20cap%20wh%20pic.jpg
Goget w pełnym umundurowaniu gotowy do walki z nabijaczami postów.

JiroJiro
http://npweb.com/hikari/NewFiles/img/hikari-jirojiro-11_27.jpg
Wzorowy Moderator w trakcie wykonywania obowiązków!



pixies


http://baymusic.com/images/Mystic-Pixies.jpg
Kamasutra wg. Moderatora mecz.pl

Bzyku
http://img.dyskrecja.pl/p1173_big.jpg
Bzyku costam zawsze lubił porabiać na kocyku czy na polanie, ważne to trzymać formę!


Lupus
http://www.artandmedicine.com/wood/images/Lupus.jpg
A mówiłem nie drap??

KRAJAN
http://www.zgangudlugich.kennel.pl/krajan.jpg
Co prawda niektóre dziewczyny mówiły mu że ma za dużo owłosienia ale lekceważył to i nadal swojsko biegał po łąkach.

THE END


Z góry prosze o nie traktowanie tego poważnie, a z dystansem i przymrużeniem oka -> wink.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Julka z M jak Milosc sie dzis zgrzala na Mroczka jak biala na Swieta hyh wink

usta ma zajebiste cool

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
co zrobic aby fifki pod okiem nie było, niechacy bratu przhyjebalem i mu elkko spuchlo i jest troche czerwone, nie chcemy aby bylo cos jutro widac smile pomocy

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
panowie wale z moją mgr z uczelni, na mieszkaniu 30 osob. pije gosciowa wiecej odemnie,

DZIZYSSSS

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by Szczypior
panowie wale (...) moją mgr z uczelni

laugh powiedział bym : " Ty byku " laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
ej jak Wy to zapisaujecie?! Przecież tego nie mogę skopiować... :/ pomóżcie smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
[Linked Image][Linked Image][Linked Image][Linked Image][Linked Image][Linked Image][Linked Image][Linked Image][Linked Image][Linked Image][img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style21/style21_files/m.gif[/img][img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style21/style21_files/o.gif[/img][img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style21/style21_files/o.gif[/img][img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style21/style21_files/b.gif[/img][img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style21/style21_files/r.gif[/img][img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style21/style21_files/o.gif[/img][img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style21/style21_files/n.gif[/img][img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style21/style21_files/a.gif[/img][img]http://www.htmate2.com/glitter/styles/blank.gif[/img]
[img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style47/style47_files/c.gif[/img][img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style47/style47_files/i.gif[/img][img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style47/style47_files/a.gif[/img][img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style47/style47_files/g.gif[/img][img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style47/style47_files/n.gif[/img][img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style47/style47_files/a.gif[/img][img]http://www.htmate2.com/glitter/styles/blank.gif[/img][img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style47/style47_files/p.gif[/img][img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style47/style47_files/a.gif[/img][img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style47/style47_files/l.gif[/img][img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style47/style47_files/k.gif[/img][img]http://www.htmate.com/glitter/styles/style47/style47_files/e.gif[/img]

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
:PIWO:

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
A kolegi z uczelni nie zaprosiłeś Szczypior ..
Nieładnie wink

Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, aker, alfa, JelineK), 2,522 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1