|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Sony Open: 3rd Round Matchups
C. Howell III vs KJ. Choi -> C. Howell III @ 2.17 pinnacle
Od razu zaznaczam, że o golfie mam niewielkie pojęcie, ale skusił mnie ten kurs. Howell wczoraj zrobił świetny wynik w przeciwieństwie do Choia. Mam nadzieję, że oznacza to jego dobrą dyspozycję. W przypadku remisu jest zwrot.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
No tak, Jeff Maggert oszalał. Mam nadzieję, że dzisiaj dla odmiany Rich Beem zagra koncertowo (kurs na Top 5 może wejść).
Na razie takie oto singlowe historie na:
Runda 3 Sony Open
Stan James: Bart Bryant V J.Maggert --> (2) 2.10 B.Watson V B.Gay --> (1) 1.91 R.Pampling V J.Daly --> (1) 1.83
Expekt K.J.Choi V R.Beem --> (2) 2.40 J.Kelly V R.Allenby --> (1) 2.10
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Zwycięsca (Betfair):
Charles Howell III --> 15.5
Myślę, że się skończy na play-offach (Donald wyhamowuje - jest znany z tego że gra równo, ale ma za mało wybitnych rund, Campbell tylko punkt przewagi) i wtedy Howell ze swoim bilasem 0-2 w PGA Tour będzie idealnym kandydatem do wygranej.
Jego wyniki na tym turnieju znakomite:
2006 T-53 71-72-68-70 = 281 +1 2005 T-3 70-70-64-67 = 271 -9 2004 T-27 68-68-69-68 = 273 -7 2003 T-15 70-66-68-68 = 272 -8 2002 T-4 72-62-66-70 = 270 -10
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Bart Bryant V J.Maggert --> (2) 2.10 66-67 B.Watson V B.Gay --> (1) 1.91 72-70 R.Pampling V J.Daly --> (1) 1.83 71-71 K.J.Choi V R.Beem --> (2) 2.40 68-71 J.Kelly V R.Allenby --> (1) 2.10 71-70
Zawsze wiedziałem, że specjalistą od par nie jestem. W golfie zarabia się tylko na zwycięzcach. Ale jeszcze spróbuję wyjśc na prostą. Trzeba zmienić taktykę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Runda 4 Sony Open
Stan James: C.Campbell V R.Beem --> (1) 1.73 S.Lowery V D.Labelle --> (X) 8.50 Bo Van Pelt V J.Maggert --> (X) 8.50
Expekt: D.Toms V T.Matteson --> (1) 1.73 J.Kelly V H.Slocum --> (1) 1.85 R.Imada V S.Marino --> (2) 2.30 R.Allenby V B.Bryant --> (2) 2.25
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Ciekawa propozycja dla tych co mają konto w pinnacle i sportingbecie. W tej chwili w obu tych bukach jest para Howell - Donald. Przy czym pinnacle oferuje 2.45 na Howella a SB 2.25 na Donalda  (jest jeszcze ew. remis). Sony Open: 4th Round Matchups C. Howell III vs L. Donald -> C. Howell III @ 2.450 pinnacle Donald z rundy na rundę gra coraz słabiej i wydaje mi się, że to właśnie sportingbet dobrze wycenił szanse zawodników na zwycięstwo w 4 rundzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
C.Campbell V R.Beem --> (1) 1.73 73-75 S.Lowery V D.Labelle --> (X) 8.50 65-57 Bo Van Pelt V J.Maggert --> (X) 8.50 69-70 D.Toms V T.Matteson --> (1) 1.73 68-70 J.Kelly V H.Slocum --> (1) 1.85 69-70 R.Imada V S.Marino --> (2) 2.30 71-72 R.Allenby V B.Bryant --> (2) 2.25 69-70
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Podsumowanie Sony Open:
Typy na zwycięzców --> 0-4 ( -5 )
Stewart Cink nie zaliczył "cut". Daniel Chopra miał dwie rundy dobre (1. i 4.). Rich Beem pewnie szybko się nie pojawi w mojej drużynie bo się pokazał i kursy tak dobre nie będę (dodatkowo na ostatnim dniu zaliczył 8 uderzeń na dołku par-4). No i Charles Howell, którego w tamtym roku unikałem i nigdy nie inwestowałem w niego - miałem rację.
Wygrał Paul Goydos po kursie 250 (Bet365).
Typy na 72 dołki --> 0-1 ( -1,00 ) Typy na 18 dołków --> 3-10 ( -7,69 )
No ludziska, nie załamujcie się. Trzeba inwestować w pierwszą rundę bardziej. W trzeciej gramy remisy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Ghost --> w sprawie typu na 4 rundę - są tacy typerzy golfa, którzy grają co tydzień przeciwko liderowi po 3 rundzie )płaską stawką lub progresją) i to sie raczej sprawdza... lider pilnuje swojej przewagi (jeśli ją ma)... tydzień temu Singh przegrał jednym punktem ze Scottem, teraz Howell z Donaldem... to się raczej sprawdza... zachowawcza gra lidera...
Edit: Poprawiłem pogrubienie
Last edited by retoox; 15/01/2007 13:57.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
A powtórzymy jak należy.
Zwycięzca:
Daniel Chopra --> 100 William Hill (1 jednostka)
Raczej na podstawie jego formy aktualnej niż dokonań na tym turnieju (polu). Ale też ostatni występ całkiem przyzwoity (T35). Tydzień temu wziąłem go jako Europejczyka tym razem jako reprezentanta młodych.
Robert Garrigus --> 200 Stan James (1 jednostka)
I aktualna forma niezła i turniejowa (T19) i młody.
Hunter Mahan --> 200 Sportingbet (1 jednostka)
Głównie z uwagi na to, że młody, bo cóż debiutant na turnieju i jeszcze w tym roku nie grał. Ale Kalifornijczyk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
No dobrze spróbuję, zagrać takie typy
Bob Hope Chrysler Classic: Tournament Matchups 90 Hole
I. Poulter vs J. Senden - > J. Senden @ 1.833 pinnacle Poulter Ian - Parnevik Jesper -> Parnevik Jesper @ 1.90 expekt Purdy v Goydos -> Purdy @ 1.80 sportingbet
Oczywiście stawki malutkie, bo golfa dopiero się uczę...
@Veride - cenna uwaga co do typów na 4 rundę, sam o tym nie pomyślałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Odnośnie Iana Poultera bo się nazwisko przewija w parach powyżej --> podobno tym roku będzie się koncentrował na amerykańskim tourze (US PGA) w przeciwieństwie do lat poprzednich, gdzie z rzadka wpadał na amerykańskie pola. No i warto sobie pooglądać jego ekstrawaganckie stroje - nikt się tak nie ubiera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Unibet --> Najlepsza pozycja końcowa w tym turnieju (Tie no bet)
Tom Pernice - Harrison Frazar (1) 1,88
h2h w 2006 --> 13-8 (1 remis)
Bernhard Langer - Paul Azinger (1) 1.82
h2h w 2006 --> 10-5 (2 remisy)
Tom Pernice i Bernhard Langer mają też lepsze osiagnięcia na tym konkretnym turnieju. Tak na prawdę obu przymierzałem jako zwycięzców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831 |
Odnośnie Iana Poultera bo się nazwisko przewija w parach powyżej --> podobno tym roku będzie się koncentrował na amerykańskim tourze (US PGA) w przeciwieństwie do lat poprzednich, gdzie z rzadka wpadał na amerykańskie pola. No i warto sobie pooglądać jego ekstrawaganckie stroje - nikt się tak nie ubiera. Witam. Chyba chodziło Ci o Parnevika, to on od lat znany jest z nieszablonowych ubiorów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Ian Poulter jest najlepszy jeśli chodzi o wypasione ubiory. Zobaczymy ja ksie przygotował do rozpoczynającego sie dzisiaj turnieju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Expekt --> Bob Hope Chrysler Classic, 1st round, 18 dołków
17:57 Janzen Lee - Ogilvie Joe (1) 2.25 18:15 Perry Kenny - Langer Bernard (1) 2.00 18:33 Kim Anthony - Micheel Shaun (2) 2.10 18:42 Haas Bill - Austin Woody (2) 2.00 19:00 Pettersson Carl - Holmes J B (2) 2.00 19:00 Trahan DJ - Allenby Robert (1) 2.90 19:18 Owen Greg - Perez Pat (2) 2.00 19:18 Sutherland Kevin - Goydos Paul (1) 2.25
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
[ Linked Image] 17 stycznia 2007 18:15-19:15 GOLF: Turniej z cyklu US PGA - Sony Open
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538 |
Witam wszystkich milosnikow golfa. mam teki pytanie do veride albo do innych osob ktorzy sa sympatykiami tego sportu. chcialbym mianowicie zapytac jak wyglada cala drabinka zebysie dostac do PGATour. od czego taki zwykly amator powinien zaczac. we wczesnijeszym postach natknalem sie Nationwide Tour jest zapleczem do PGATour. czy jest jeszcze cos nizej co by bylo zapleczem do Nationwide? Jakie wraunki trzeba spelnic zeby moc wystapic w turnieju. Z gory dzieki za wyjasnienie calej kwesti i sorry za [OT]
pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|