|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
Podczas picia sniadaniowej herbaty wymyslil mi sie wiersz postanowilem go tutaj opublikowac a oto jego tresc: Był monarcha i książęta Była szlachta uśmiechnięta Czas nam mija wieki lecą Szlachty szukać dziś ze świecą Nie ma już Kraka,nie ma Popiela Cieszmy się wszyscy że mamy Breugela
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Masz talent 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Stoi bałwan koło płota, kto go spotka śmieje się, bo wąsiki ma z patyków, u kożucha 5 guzików, w obu rękach miotły dwie, Burek śmieje się i zając, dzieci klaszczą i śpiewają, i ja także śmieje się
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
Prócz znaczenia poetyckiego mego wiersza postanowilem nadac mu jeszcze jeden sens i uzylem dwuch ostatnich wersow jako moj podpis.W ten sposob sie prezentuje:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
dobra to moj utwor bedzie bardziej szałowy od waszych. musicie znalezc w nim gleboki sens moje marzenie elementy duszy czy mam w sobie coś z kuszy? za przeciw leniwy jesteś i lecisz szacun nie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 248 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
Breugel, Breugel cokolwiek to znaczy tutaj wierszami nam sie kozaczy myśli sobie że z niego jest wieszcz a naszym zdaniem co najwyżej leszcz bez urazy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Ja też piszę wierszyk, na razie mam pierwszą strofę - co o niej sądzicie!
Ktokolwiek będziesz w nowogródzkiej stronie, Do Płużyn ciemnego boru wjechawszy Wjechawszy pomnij zatrzymać swe konie, Byś się przypatrzył jezioru.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Zaczyna się ciekawie, tylko chyba jeden techniczny błąd. Nie powinieneś dwa razy po sobie powtarzać słowa "wjechawszy" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 248 |
emrod zastosował anafore 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
Breugel, Breugel cokolwiek to znaczy tutaj wierszami nam sie kozaczy myśli sobie że z niego jest wieszcz a naszym zdaniem co najwyżej leszcz bez urazy  Breugel to znaczy Breugel tlumaczy Breugela rymy to istne dziwy Breugel nie leszczem lecz rekin prawdziwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
To nie jest ani anafora ani epifora  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Lucky Lucke wkracza do akcji aby 3mac sie swojej racji. Jest pełen wigoru i ma w sobie mnóstwo humoru. lezy sobie teraz w łozeczku i mysli o czerwonym stateczku o steteczku ktorym wyruszy w swiat nieznany by cos zrobić aby nie zostać przez wieki zapomniany . 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
ale macie talenta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
mateusz2201 , czy Ty napisałeś kiedyś posta dłuższego niż jedno zdanie?  bez urazy ale chyba nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 248 |
może to był jego wierz? co sie czepiasz  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 248 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
mateusz2201 chcial zeby poprostu dokonczyc jego wypowiedz  :piwo; ale macie talenta a ja pale sobie skreta jest mi dobrze i radosnie A w tym czasie PIS w sile rosnie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
siedze w domu samotnie wszystkie wieczory sobotnie na dyskoteki nie chodze na taniec z kobietami sie nie godze zadna kobieta mnie nie chce czy mam wielkie serce czy z kamienia?? nigdy nie poznam jej imienia chcialbym dotknac jej rece chyba wbije w swoje serce widelce zyc samemu nie moge chyba sobie sznurkiem na szyji pomoge w niebie bedzie lepiej poczuje sie tam cieplej wroce do domu mego ojca boje sie tego zycia konca
|
|
|
Link skopiowany do schowka