Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
#863281 15/01/2007 12:04
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Zaczynam zabawe.Głównie będę grał tenis.To tyle... tongue

Prosze o nie wpisywanie się!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
-Lepchenko-Radwańska A. 1.32

Lepchenko nie ma co szukać w pojedynku z "naszą" Agą.Agnieszka pokazała już w końcówce zeszłego sezonu,że potrafi wygrywać nawet z czołówką,poprostu jak na tak młody wiek jest już ograna na hardzie i pokona rywalke z niższego szczebla.

-Loit-Rezai 1.7

Francuska tak jak Radwańska,ograna na hardzie.Pokazują mi to staty z zeszłego sezonu.Loit usnęła w końcówce sezonu i najwyrażniej nie myśli o przebudzeniu laugh

-Chan-Molik 1.35

Od samego początku sezonu krytykowałem Molik.Teraz widze,że kobitka naprawde się stara i jest w pełni przygotowana do AO.Podkreśle,że sezon zaczęła znakomicie po wygranej nad Petrova.Chan ze swoją wymianą nie ma co liczyć na sukces.

-Savchuk-Mirza 1.16

Nareszcie Mirza powróciła do "dobrego tenisa".Licze,że w AO zajedzie wysoko a napewno pokona Savchuk.Kurs na podbicie AKO.

-Rochus O.-Guccione 2.6

Gucio zaczął sezon fenomenalnie.Oli także błysnął lecz myśle ze australijscy fani Gucia podtrzymają go w tych najtrudniejszych momentach i Gucio ostatecznie wygra.

-Seppi-Reynolds 2.16

Seppi nie widzi mi się na kortach twardych.Reynolds ograny już i obeznany w terenie,przebrnął kwale.Do tego amerykanin jest stworzony tylko i wyłącznie do gry na hardzie.

-Almagro-Ginepri 1.52

Almagro wygraną ze Stasiem strasznie mnie zszokował.Ten typ to tylko i wyłącznie clay,Ginepri jak większość amerykanów preferuje korty twarde.Do tego dochodzą wyniki z zeszłego sezonu-dość niezłe wyniki.

-Nieminen-Goldstein 3.32

Analiza w dziale ATP Tenis.

-HewittRussell 4.10

Licze na niespodzianke,Hewitt od dłuższego czasu walczy z jakimiś dolegliwościami,widać po zaskakujących wynikach w końcówce sezonu.Russell jak widać oswojony z nawierzchnia i może zrobić niespodzianke.

Pozdrawiam.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020

hokejMalmoe-Mora 2.7

Po zmianie trenera w Malmoe widać jakieś postępy zespołu.Jednak ostatnio nie mogą złapać wiatru w żagle,do tego doszły dwie nowe kontuzje co z pewnościa widocznie osłabi zespoł,kontuzjowani:Sekeras,Norgren i doszli do tego Stana,Bjork.W drużynie Modo także zabraknie trzech zawodników,lecz Mora gra w takim zestawieniu od 2 kolejek.Malmoe i Mora są to dwie ostatnie drużyny.W lepszej sytuacji jest drużyna Modo i kadrowo i punktowo,dlatego stawiam dziś na drużyne gości.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
futbolKilmanrock-Hibernian over 2,5 1.9

Zdecydowałem się dać taki a nie inny typ,ponieważ przemawia za tym historia gry obydwu klubów.Przez kilka ostatnich meczów obu drużyn padalo więcej niż 2,5 gola.W zespole Kilmanrock dzieje się ostatnio źle.4 spotkania z rzędu w lidze bez wygranej(3 porażki 1 remis)do tego odpadnięcie z pucharu Szkocji.Kilmanrock zagra bez:Fernandeza,Lilley'a,O'Leary'a,Di Giacomo,Greera,oraz Wright nie jest pewny występu.W drużynie Hibs zabraknie najlepszego strzelca zespołu Killena,który doznał kontuzji w meczu z Aberdeen,zastapi go jednak powracający Fletcher.Druzyny osłabione lecz historycznie bramkostrzelne,niektórzy myślą,że taki mecz zakończy się underem lecz ja pozostaje przy swoim typie.Pozdro.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
tenis Santoro-Kunitcyn 1.62

smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Originally Posted by 19_OuLu_88
hokejMalmoe-Mora 2.7

Po zmianie trenera w Malmoe widać jakieś postępy zespołu.Jednak ostatnio nie mogą złapać wiatru w żagle,do tego doszły dwie nowe kontuzje co z pewnościa widocznie osłabi zespoł,kontuzjowani:Sekeras,Norgren i doszli do tego Stana,Bjork.W drużynie Modo także zabraknie trzech zawodników,lecz Mora gra w takim zestawieniu od 2 kolejek.Malmoe i Mora są to dwie ostatnie drużyny.W lepszej sytuacji jest drużyna Modo i kadrowo i punktowo,dlatego stawiam dziś na drużyne gości.


Pudło

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Originally Posted by 19_OuLu_88
futbolKilmanrock-Hibernian over 2,5 1.9

Zdecydowałem się dać taki a nie inny typ,ponieważ przemawia za tym historia gry obydwu klubów.Przez kilka ostatnich meczów obu drużyn padalo więcej niż 2,5 gola.W zespole Kilmanrock dzieje się ostatnio źle.4 spotkania z rzędu w lidze bez wygranej(3 porażki 1 remis)do tego odpadnięcie z pucharu Szkocji.Kilmanrock zagra bez:Fernandeza,Lilley'a,O'Leary'a,Di Giacomo,Greera,oraz Wright nie jest pewny występu.W drużynie Hibs zabraknie najlepszego strzelca zespołu Killena,który doznał kontuzji w meczu z Aberdeen,zastapi go jednak powracający Fletcher.Druzyny osłabione lecz historycznie bramkostrzelne,niektórzy myślą,że taki mecz zakończy się underem lecz ja pozostaje przy swoim typie.Pozdro.

Pudło Czekam na tenis ooo

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Originally Posted by 19_OuLu_88
tenis Santoro-Kunitcyn 1.62

smile

Trafiony ooo

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
siatkaPanathinaikos-Cueno 1.35

Niestety udało mi się wyłapać tylko taki kurs-kurs z bwin.Słyszałem,że jeszzce w sts jest 1.6 więc pobiegłem szybko ale niestety już był zablokowany.Co do tego meczyku krótko...
Włosi jak widać lubią sobie "bimbać" w LM tongue Podobnie jak Treviso,tym razem Cueno przyjeżdża do Aten drugim składem.We włoszech zostaja podstawowi zawodnicy: Omrcen,Giba, Coscione, Abbadi, Vergnaghi, Lasko.Trener pozwoli zapewne na wejście jakiś młodzików,żeby poczuli smak gry w tak wielkiej imprezie.Do tego dla Panaty punkty będą bardzo znaczące.Polecam.



Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
No i taki oto kuponik.....:

siatkaOrtec-Noliko 1.35

Ortec to juz wg mnie powinien grać na bardzo dużym lajcie,Noliko musi zbierać bardzo potrzebne punkty.

koszKhimiki-Lukoil 1.20

Ost remis zwalił mi kupon,próbuje i tym razem po dużo niższym kursie tongue

koszHapoel-ALBA 1.45

Hapoel mocny zespół,ALBA niestety ostatnio nie zadziwia.W Izraelu zawsze gra się ciężko,nie sądze aby ALBA mogła coś zawojować.Można spróbować Żydków w handi linia(-5,5).

koszBamberg-Canaria 1.6

Typ zastępczy na kuponie w sts za Panate.Musiałem coś dodać po podobnym kursie,a z racji,iż doszły mnie słuchy,że w Bambergu zabraknie 2 podstawowych zawodników,stąd moj typ taki a nie inny.Do tego Canaria jeśli chce być dobrze ustawiona,trafić na słabszego rywala,poprostu takie mecze powinna wygrywać.

Ako:3.76

Pozdro

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Originally Posted by 19_OuLu_88
siatkaPanathinaikos-Cueno 1.35

Niestety udało mi się wyłapać tylko taki kurs-kurs z bwin.Słyszałem,że jeszzce w sts jest 1.6 więc pobiegłem szybko ale niestety już był zablokowany.Co do tego meczyku krótko...
Włosi jak widać lubią sobie "bimbać" w LM tongue Podobnie jak Treviso,tym razem Cueno przyjeżdża do Aten drugim składem.We włoszech zostaja podstawowi zawodnicy: Omrcen,Giba, Coscione, Abbadi, Vergnaghi, Lasko.Trener pozwoli zapewne na wejście jakiś młodzików,żeby poczuli smak gry w tak wielkiej imprezie.Do tego dla Panaty punkty będą bardzo znaczące.Polecam.


Trafiony ooo

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Originally Posted by 19_OuLu_88
No i taki oto kuponik.....:

siatkaOrtec-Noliko 1.35 ooo

Ortec to juz wg mnie powinien grać na bardzo dużym lajcie,Noliko musi zbierać bardzo potrzebne punkty.

koszKhimiki-Lukoil 1.20 ooo

Ost remis zwalił mi kupon,próbuje i tym razem po dużo niższym kursie tongue

koszHapoel-ALBA 1.45 ooo nawet w handi ooo

Hapoel mocny zespół,ALBA niestety ostatnio nie zadziwia.W Izraelu zawsze gra się ciężko,nie sądze aby ALBA mogła coś zawojować.Można spróbować Żydków w handi linia(-5,5).

koszBamberg-Canaria 1.6 ten mecz mnie dobił mad

Typ zastępczy na kuponie w sts za Panate.Musiałem coś dodać po podobnym kursie,a z racji,iż doszły mnie słuchy,że w Bambergu zabraknie 2 podstawowych zawodników,stąd moj typ taki a nie inny.Do tego Canaria jeśli chce być dobrze ustawiona,trafić na słabszego rywala,poprostu takie mecze powinna wygrywać.

Ako:3.76

Pozdro

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Originally Posted by 19_OuLu_88
-Lepchenko-Radwańska A. 1.32 ooo

Lepchenko nie ma co szukać w pojedynku z "naszą" Agą.Agnieszka pokazała już w końcówce zeszłego sezonu,że potrafi wygrywać nawet z czołówką,poprostu jak na tak młody wiek jest już ograna na hardzie i pokona rywalke z niższego szczebla.

-Loit-Rezai 1.7 laugh

Francuska tak jak Radwańska,ograna na hardzie.Pokazują mi to staty z zeszłego sezonu.Loit usnęła w końcówce sezonu i najwyrażniej nie myśli o przebudzeniu laugh

-Chan-Molik 1.35 ooo

Od samego początku sezonu krytykowałem Molik.Teraz widze,że kobitka naprawde się stara i jest w pełni przygotowana do AO.Podkreśle,że sezon zaczęła znakomicie po wygranej nad Petrova.Chan ze swoją wymianą nie ma co liczyć na sukces.

-Savchuk-Mirza 1.16 ooo

Nareszcie Mirza powróciła do "dobrego tenisa".Licze,że w AO zajedzie wysoko a napewno pokona Savchuk.Kurs na podbicie AKO.

-Rochus O.-Guccione 2.6 laugh

Gucio zaczął sezon fenomenalnie.Oli także błysnął lecz myśle ze australijscy fani Gucia podtrzymają go w tych najtrudniejszych momentach i Gucio ostatecznie wygra.

-Seppi-Reynolds 2.16 laugh

Seppi nie widzi mi się na kortach twardych.Reynolds ograny już i obeznany w terenie,przebrnął kwale.Do tego amerykanin jest stworzony tylko i wyłącznie do gry na hardzie.

-Almagro-Ginepri 1.52 ooo

Almagro wygraną ze Stasiem strasznie mnie zszokował.Ten typ to tylko i wyłącznie clay,Ginepri jak większość amerykanów preferuje korty twarde.Do tego dochodzą wyniki z zeszłego sezonu-dość niezłe wyniki.

-Nieminen-Goldstein 3.32 laugh

Analiza w dziale ATP Tenis.

-HewittRussell 4.10 laugh

Licze na niespodzianke,Hewitt od dłuższego czasu walczy z jakimiś dolegliwościami,widać po zaskakujących wynikach w końcówce sezonu.Russell jak widać oswojony z nawierzchnia i może zrobić niespodzianke.

Pozdrawiam.

Z dogów jakie postawiłem to każdy jakby sie postarał mogł wygrać. mad no ale takie jest tenis.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
StS wystawił kurs,którego zagranie byłoby grzechem...

-Parma-Roma awans Parmy 5.00

Mecz w Romie skończył się słabym zwycięstwem gospodarzy,jednak Parma zdołała strzelić gola.Ta bramka myśle,że nie wyklucza Parmy z awansu.Wynik 2-1u siebie Rome nie satysfakcjonuje napewno i nie daje jeszcze awansu.Roma może grać na remis,ale taki kurs biore w ciemno za drobniaki.Pozdro.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
kosz Olympiakos-Efes +9 2.10

Kurs spada na handi na Oli,dlatego też węsze tu pułapke ze strony buków na ludzi grajacy na spadane kursy.A 2.10 warto wziąć.

kosz Partizan(-8)-Union 1.8

Pasuje mi takie handi wink

siatka Iraklis-Treviso 1.7

Czas najwyższy wziąć sie w garść.Treviso początki odpuszczało to teraz musi gonić by otrzymać awans.Z tego co wiem Sisley jedzie najmocniejszym składem.

ako:6.43

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Originally Posted by 19_OuLu_88
StS wystawił kurs,którego zagranie byłoby grzechem...

-Parma-Roma awans Parmy 5.00

Mecz w Romie skończył się słabym zwycięstwem gospodarzy,jednak Parma zdołała strzelić gola.Ta bramka myśle,że nie wyklucza Parmy z awansu.Wynik 2-1u siebie Rome nie satysfakcjonuje napewno i nie daje jeszcze awansu.Roma może grać na remis,ale taki kurs biore w ciemno za drobniaki.Pozdro.

Pudło

Ale było blisko ooo Pizarro musiał zepsuć wszystko,takto może Parma by w dogrywce pocisnęła.
Pozdro.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Originally Posted by 19_OuLu_88
kosz Olympiakos-Efes +9 2.10 ooo chlopaki dali popalić smile

Kurs spada na handi na Oli,dlatego też węsze tu pułapke ze strony buków na ludzi grajacy na spadane kursy.A 2.10 warto wziąć.

kosz Partizan(-8)-Union 1.8 ooo drugi lajtowy typ smile

Pasuje mi takie handi wink

siatka Iraklis-Treviso 1.7 ooo trzeci lajtowy typ smile

Czas najwyższy wziąć sie w garść.Treviso początki odpuszczało to teraz musi gonić by otrzymać awans.Z tego co wiem Sisley jedzie najmocniejszym składem.

ako:6.43


Trafiony

Ogólnie lajtowy dzień wink

Dołączył: Jan 2007
Posty: 138
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 138
ładnie sobie poczynasz tutaj wink


Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Przepraszam ale dzis na szybkości.

Prokom (-8)
Skra Bełchatów
Frolunda

Pozdro.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
futbol Ecwador-Szwecja x2 1.72
Masówka....nie lubie tego smile

futbol Real-Betis 1.35

Real jest głównym faworytem na zdobycie pucharu króla,Betis formą nie zaskakuje,w lidze fatalna gra.

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, Sensei, betowiec, forty, burbon), 1,333 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,743
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1