Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Ogolnie podsumowanie tematu po 48 kuponach zagranych w dniach 02.10 - 04.12

typy wyslane/trafione 98/75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

kupony wyslane/trafione 46/24 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

skutecznosc typow:76.53% , skutecznosc kuponow:52.17% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Calkowity zysk tematu ktory osignalem w okolo 2 miesiace wynosi 8073zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W wyniku 2 zwrotow jest roznica w wyslanych kuponach.

Przypominam jeszcze tylko podsumowanie i TEMAT UWAZAM ZA ZAMKNIETY

Prosze uzytkownikow forum o nie wpisywasie sie a moderatora o ostateczne zamkniecie tematu

Na koniec pragne zadedykowac utwór jednego z moich ulubionych artystow Lordowi Devastatorovi i Svartowi a takze innym moim przeciwnikom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wiele textow idelanie pasuje do sytuacji ktore dzialy sie w okresie ostatnich dwoch dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dlatego polecam posluchac.

http://rapidshare.com/files/6314828/1152783651.mp3.html

"Dzięki za pomoc, to świetne promo... To nie most za mną spłonął, to pomost ..." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


ps.Nie odchodze to jeszcze nie koniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wróce wraz z rozpoczeciem nowego sezonu(niekoniecznie na to forum) a wszelich inf. i wyjasnien udziele na priv.
Pozdrawiam i powodzenia Panowie i Panie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Witam. Wielkimi krokami zbliza sie Australian Open czyli turniej od ktorego zaczynam typowanie w nowym roku smile Dlugo zastanwialem sie czy wrocic do podawania typow na mecz.pl jednak stwierdzilem ze szkoda moich nerwow gdyz(jak juz sie zdazylem przekonac) zawsze znajda sie jacys zazdrosni frustraci ktorzy niezaleznie od tego jakby dobrze szlo znajdą dziure w calym smile
Pisze tu posta gdyz moj temat zsotal skasowany z dzialu to i owo( nie wiem dlaczego tak sie stalo?)... a chcialem zalozyc swoja strone internetowa na ktorej moglbym spokojnie podawac typy.Niestety jesli chodzi o informatyke to moja wiedza jest minimalna ...zeby nie powiedziec zerowa.Wiec jesli znalazl by sie ktos kto by mi pomogl w zrobieniu takiej strony bylbym bardzo wdzieczny>Nie chodzi mi o nic specjalnego.Chialbym zeby to byla prosta stronka - nie liczy sie dla mnie oprawa graficzna... u mnie na pierwszym miejscu licza sie dobre typy na drugim zysk a na trzecim spokój ktory jest mi bardzo potrzebny smile
Jesli znalazla by sie osoba chetna do pomocy prosze o kontakt na priv.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 41
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 41
Vendi nie przejmuj się baranami wypisującymi bzdury na Twój temat tylko zakładaj nowy na forum bo dużo ludzi na to czeka i korzysta z Twoich typów.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Tak jak pisalem nie wróce juz na mecz.pl Za 4-5 dni zostanie ukonczona moja strona http://img377.imageshack.us/img377/1/imggkz0.jpg smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Wiec tak jak pisalem wczesniej... mam swoją strone smile i postanowilem pozegnac sie z forum.Przykro mi troche bo zapewniam Was ze moja obecnosc tutaj miala na celu tylko i wylacznie pomoc innym w ogrywaniu bukow a z tego co widze to wiele osob mysli ze bylo inaczej smile.Poprostu chcialem sie dzielic z Wami moja wiedzą.Bardzo sie ciesze z oskara ktorego dostalem smile... wiele on dla mnie znaczy bo typy ktore tu umieszczalem byly dla Was a oskar uswiadomil mi ze duzo ludzi korzystalo z tych tego co robie.Jednak od jakiegos czasu wokol mojej osby zaczela sie tworzyc nieciekawa atmosfera.Zarzucano mi rozne rzeczy i obrazano na kazdym kroku choc mysle ze na to nie zasluzylem biorac pod uwage prace jaka wykonalem tutaj od momentu gdy sie zarejstrowalem na mecz.pl .Najgorze jest to ze osoby ktore mnie szykanują to zwykli prowokatorzy ktorych wiekszosc postow zaczyna i konczy sie na quasi czacie lub tematach reklamujacych żenująco slabych bukcherow internetowych smile Zaden z modow nie chcial zareagowac tak jak sie nalezalo.... ja za priva dostalem ostrzezenie natomiast oni choc zakladali tematy z nazwą uwlaczajacą mojej osobie ( "Tendettne typy" Scobasa hehe.... chlopak chcial cos udowodnic ale patrzac na bilans tego tematu to mu si nie udalo)- ublizali mi i na kazdym kroku szukajac zaczepki - tego zaden z modow nie widzial ?... tak jak postow ktorych bylo setki w moim temacie po tzw aferze koln laugh . Nie myslcie tylko ze ja sie tym bardzo przejmuje...poprostu smieszy mnie to ze wladze forum na to pozwalają .... ja umywam rece - nie zamierzam pacowac w takich warunkach smile
Zawijam sie Panowie wink ...wiedzcie jedno - zawsze chcialem dobrze i kazdy typ ktory tu podalem byl przemyslany a podajac go mialem nadzieje ze wejdzie ( i wiekszosc wychodzilo) smile
Pozdrawiam i zycze powodzenia w ogrywaniu bukow smile

Osoby ktore maja ochote podgladac moje typy zapraszam na moją niekomercyjną stronke smile

www.vendetta.webd.pl [vendetta.webd.pl]

Wiec......1 ...2...3...4 Mnie nikt nie goni ja sie nie pcham do nich ...spokojnie czekam az do mnie przyjdą oni.....daje typy ktore bronią sie same - wlasnie takie typy gram... błyszczą jak HOLOGRAM smile

http://www.speedyshare.com/749884444.html

papa hura

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Jedni sie ciesza, inni sie smuca. Ja naleze do tych drugich :/ Szkoda, ze coraz wiecej wartosciowych osob zegna sie z forum, albo konczy podawac typy. Najpierw Emrod, teraz Ty, a jak przegladam sobie kort tenisowy to jako takie analizy mozna policzyc na palcach jednej reki /gora dwoch laugh /. Coraz wiecej konkursow, rankingow a coraz mniej pisania. Nie mowie, ze konkursy sa zle tylko czemu wiele osob majacych pojecie o tenisie glownie tam sie udziela, a nie gdzie indziej? Na pewno bedzie Ciebie brakowac tutaj i szkoda, ze Twoja decyzja jest po czesci uzasadniona zachowaniem niektorych prowokatorow. Temat odnosnie tych prowokatorow juz dawno powinien byc zalozony bo obserwuje poczynania niektorych userow od dluzszego czasu i widze tylko frustracje jakie wylewaja niestety za przyzwoleniem modow. Bo o ile Svaart oprocz atakow wnosi cos do tego forum to Lord D. wnosi tylko pomyje wylewane na innych. Szkoda, ze nikt jak do tej pory nie chce sie zajac takimi osobami jak wlasnie Devastator /chyba nie bez kozery ten nick laugh /. Byc moze kots ma w tym interes, aby dobrzy typerzy odchodzili z tego forum? Odpowiedzcie sobie sami na to pytanie. Wracajac do Ciebie Vendetta to z mojej strony podziekowania za to co zrobiles do tej pory. Trzymaj sie smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Vendetta - jak dla mnie byles/jestes jednym z najlepszych piwo
do modow: moze jednak warto cos zrobic,zeby z forum nie odchodzili tacy gracze...pozniej niektorzy sie dziwia,ze forum schodzi na psy... frown

Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1