Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#868751 16/01/2007 20:53
Dołączył: Jul 2006
Posty: 188
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 188
Ecuador - Sweden 18.01.2007 - 20:45

Drużyna B Szwecji urządziła sobie turnee po Ameryce Południowej. W niedzielę przegrała zasłużenie z reprezentacją Wenezueli 0-2. Mecz z Ekwadorem odbedzie się słynnym Quito, gdzie drużyny przyjezdne mają problemy z kondycją i na ogół zostają pokonywane, gdyż miasto znajduje się około 2800m.n.p.m i powitrze jest rzadsze co utrudnia oddychanie. Prawie cała kadra Ekwadoru(nie licząc, trzech piłkarzy występujących w Katarze) to piłkarze z ligi ekwadorskiej co jest dużym plusem dal tej drużyny( zgranie i przystosowanie do trudnych warunków). W takim przypadku zwycięstwo Ekwadoru wydaje się być przesądzone.

Podstawowa jedenatka Szwecji z meczu z Wenezuelą:
1 Rami Shaaban
-----------
2 Daniel Mobæck
3 Per Nilsson
4 Max von Schlebrügge
5 Oscar Wendt
-----------
7 Niclas Alexandersson [K]
6 Anders Svensson
8 Martin Ericsson
9 Jeffrey Aubynn
-----------
10 Ola Toivonen
11 Daniel Nannskog

Lawka rezerwowych jest jeszcze słabsza:
12 John Alvbåge, 23 Johan Wiland - 13 Mattias Concha, 14 Markus Jonsson, 15 Jon Jönsson, 16 Niklas Sandberg, 17 Olof Guterstam, 18 Samuel Holmén, 19 Rade Prica, 20 Pontus Wernbloom, 21 Stefan Ishizaki.

typ:1
kurs:1.95(bah)
stawka: 10/10

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Skład Szwecji:

Wszyscy z klubów szwedzkich, duńskich czy norweskich, pierwsi czterej to bramkarze. Najbardziej doświadczony z tego grona to Niclas Alexandersson. Znaczna większość debiut w kadrze zaliczyła w spotkaniu z Wenezuelą.

John Alvbage, Rami Shaaban, Johan Wiland, Jonas Sandqvist, Matias Concha, Markus Jonsson, Jon Jönsson, Daniel Moback, Per Nilsson, Niklas Sandberg, Max von Schlebrügge, Oscar Wendt, Niclas Alexandersson, Martin Ericsson, Olof Guterstam, Samuel Holmén, Stefan Ishizaki, Daniel Nannskog, Jeffrey Obeng, Rade Prica, Anders Svensson, Ola Toivonen, Pontus Wernbloom,
Fredrik Stoor

Skład Ekwadoru:

Giovanni Camacho (Barcelona), Daniel Viteri (Deportivo Quito); Jairo Montano (Barcelona), Omar de Jesús (El Nacional), Óscar Bagüí (Olmedo), Fricson George (Barcelona), Renán Calle (El Nacional), Iván Hurtado (Al Alhi-Qatar), José Luis Perlaza (Olmedo), Marco Quinónez (Emelec); Marlon Ayoví (Barcelona), Luis Caicedo (Olmedo), Alex Bolanos (Barcelona), David Quiroz (El Nacional), Cristian Lara (Al Wakhra-Qatar), Walter Ayoví (El Nacional), Eder Vaca (Deportivo Quito); Edmundo Zura (Deportivo Imbabura), Danny Vera (El Nacional), Carlos Tenorio (Al Sadd-Qatar), Jorge Ladines (Emelec)

Ekwador też nie gra w najmocniejszym zestawieniu. Poniżej kadra Ekwadoru z Mistrzostw Świata.

1 VILLAFUERTE Edwin (GK) 2 GUAGUA Jorge 3 HURTADO Ivan 4 DE LA CRUZ Ulises 5 PERLAZA Jose 6 URRUTIA Patricio 7 LARA Christian 8 MENDEZ Edison 9 BORJA Felix 10 KAVIEDES Ivan 11 DELGADO Agustin 12 MORA Cristian (GK) 13 AMBROSI Paul 14 CASTILLO Segundo 15 AYOVI Marlon 16 VALENCIA Luis 17 ESPINOZA Giovanny 18 REASCO Neicer 19 SARITAMA Luis 20 TENORIO Edwin 21 TENORIO Carlos 22 LANZA Damian (GK) 23 BENITEZ Cristian

Jak widać zgadza się tylko pięciu piłkarzy HURTADO Ivan, PERLAZA Jose, LARA Christian, AYOVI Marlon, TENORIO Carlos. To i tak więcej niż w kadrze gości, choć sytuacja w takich zestawieniach nie jest już taka klarowna. Ważne będzie to ze Quito jest wysoko w górach i gospodarze czują się tutaj bardzo dobrze. Ograli przecież samą Brazylie ale wtedy to był inny Ekwador niż ten który wystąpi przeciwko Szwecji. Ekwador powinien więc wygrać ale biorąc pod uwage że to tylko mecz towarzyski nie jest to nic pewnego. Jak dla mnie tak 6/10.

Maxi #874343 18/01/2007 17:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 273
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 273
dzisiejszy mecz bedzie rozgrywany w Cuence dopiero drugi mecz miedzy tymi druzynami zostanie rozegrany w Quito -to w niedziele

domo #874391 18/01/2007 17:46
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
Zgadza sie, ale pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma i tak dużej różnicy w wysokości n.p.m., gdyż Cuenta znajduje się na wysokości 2500 m. n.p.m., a Quito na wysokości 2850 m n.p.m. Miejmy nadzieję, ze efekt będzie dla Szwedów identyczny i tu i tu laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Mógłby ktoś podać źródło z którego wynika że Cuenca jest wysoko w górach bo jakoś znaleźć nie umie albo nie wiem gdzie szukać.

Maxi #874591 18/01/2007 18:31
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
Cuenca
http://en.wikipedia.org/wiki/Cuenca,_Ecuador

Quito
http://en.wikipedia.org/wiki/Quito

Info o meczu:
http://www.ecuafutbol.org/UI/detall...0&subnivel=0&id=9017&tabla=N


Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Originally Posted by doggy
Cuenca
http://en.wikipedia.org/wiki/Cuenca,_Ecuador

Quito
http://en.wikipedia.org/wiki/Quito

Info o meczu:
http://www.ecuafutbol.org/UI/detall...0&subnivel=0&id=9017&tabla=N

dzieki

Maxi #875495 18/01/2007 21:42
Dołączył: Jul 2006
Posty: 188
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 188
Ecuador - Sweden 2-1 laugh laugh laugh



Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
2:1 ale z małą dawką nerwów w końcówce, gdyż Szwecja zaliczyła trzykrotnie poprzeczkę/słupek w ostatnich 20 minutach meczu i mogło być nieciekawie. Trafiła za czwartym razem laugh Ale i tak wszyscy są szczęsliwi. Jednak przed niedzielnym spotkaniem warto mieć na uwadze, że Szwecja przycisnęła Ekwador w drugiej połowie.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
journeyman
journeyman
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
A z kim gra w niedziele Szwecja?? Można ten mecz obstawić na bwin ??

Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
No też z Ekwadorem, ale w Quito. Widocznie podoba im się tam. Na razie brak dodatkowych informacji.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
maleo ,widze że końcu jakaś osoba z NS smile ,dobrze kminiłeś tylko jeszcze trzeba było przywalić w profie po 2,26 na Ekwador.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
journeyman
journeyman
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
Ale nie widze tego zakładu na bwin. Wiesz cos moze o tym ??

Dołączył: Jul 2006
Posty: 188
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 188
Tylko 4 piłkarzy grało od pierwszej minuty w obydwu spotkaniach( z Wenezuelą i Ekwadorem), czyli świadczy to o tym że Lagerback nie traktuje poważnie tego turnee, tylko chce zobaczyć każdego piłkarza na boisku, aby obeznać się kto się nadaje do kadry A. Dodam jeszcze że wszyscy powołani piłkarze do kadry Szwecji grają w ligach skandynawskich, gdzie jest obecnie przerwa zimowa.
Internetowe buki się wycfaniły i wycofały to zdażenie z oferty, może jeszcze któryś wystawi i zagra się, a jak nie to pozostają tylko naziemne(niestety).

Dołączył: Nov 2004
Posty: 204
7
enthusiast
enthusiast
7 Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 204
Witam, czy napłynęły jakieś świeże informacje na temat dzisiejszego meczu? Pomimo wszystkich znaków na niebie i ziemi wskazujących na Ekwador ja chcę zaryzykować po kursie 4.25 na Szwecje, dlatego przydałyby się jakieś dodatkowe informacje?


Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,683 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,358
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1