dochodze powoli niech CI Klakier powie o co lata, ze nie moge zalatwic ale jestem blisko tylko ostatnio nie moge jej na gg zlapac macie cos pamietac, zeby zdac relacje
ja mam 100dniówke za tydzień szykujemy z chłopakami ice`óweczkę polecaną na tym forum
ale nie pasuje oszczedzac na studniowke wiec majonki typu ice'owki to na imprezy jakies inne niz na studniowke ja biore 1 L sobieskiej krol musi sie spisac
mam pytanie zostałem oszukany na 760zł przez oszusta... mam tylko jego mail na wp z jego numerem konta w mbanku z danymi ktore sa oczywiscie falszywe. Czy policja jest w stanie okreslic IP jego po jego mailu i czy z numeru konta moze dojsc do niego bez problemu?
pewnie ktos w poblizu korzysta z bezprzewodowego modemu
moj ojciec pozyczylem od ojca wczoraj lapa i ustawilem odpowiednio router, ale wczoraj nie moglem sie polaczyc. Dzisiaj zostawilem wlaczonego lapa i wyszedlem na chwile na balkon. wracam, a tu: "polaczono z siecia bezprzewodowa" Szkoda, ze moj komp sie zje bał i nie mam neta na codzien