|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Mam małą prośbę, wczoraj wysłalem post do tematu MLB i widzę ,że w ogóle go tam nie ma. W związku z tym, że temat posiada już 10 stron proszę o zamknięcie powyższego tematu. (oczywiście jeżeli nikt nie zgłasza sprzeciwu), Dziękuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572 |
Ja też mam małe zapytanie: czy typy na ten tydzień(1-7) to już nowa edycja TT i można się przyłączyć?
|
|
|
Link skopiowany do schowka