Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
yaaho #880152 20/01/2007 15:12
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
Pewnie nie mamy szans z KS Iskra Częstochowa. Narazie czekamy. Decyzja bedzie w czwartek po zamknieciu listy.

Bonus: Unibet
yaaho #880597 20/01/2007 16:57
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
Nagroda na dzien dzisiejszy nie jest ustalona
i zalezy od tego ile osob wezmie udzial w pucharze.
im wiecej tym lepiej
chodzi o ducha sportowej rywalizacji
nagroda to tylko dodatek, ale nie bedzie symboliczna smile

co bedzie nagroda oglosze po zakonczeniu zapisow

sponserem pucharu jest:
www.neosport.pl [neosport.pl]

Szybkie obuwie sportowe

Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
Originally Posted by krzysztof l
Pewnie nie mamy szans z KS Iskra Częstochowa. Narazie czekamy. Decyzja bedzie w czwartek po zamknieciu listy.

dokladnie wszystkie szczegoly po zamknieciu listy
pewne sa zgloszenia teamow do VI ligi
V i wyzsze ligi czeka na decyzje do zakonczenia zapisow

www.neosport.pl [neosport.pl]

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Można wprowadzić jakieś ograniczenie dla silniejszych zespolow, tak jak dla mnie na przykład jak jestem z 5 ligi to moge wystawić max. 5 zawodników z podstawy z osattniej niedzielnej kolejnki ligowej... mozna pokombinowac, to tylko zabawa!

Przypominam o federacji MECZ.pl i zapraszam do niej supporterów:


MECZ.pl (MECZ.pl)
(AllianceID: 55850)

Federacja forumowiczów MECZ.pl

Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
Jak cos tam wiem, a moze się myle to wystawienie 5 zawodnikow z podstawowego skladu tez zalatwia mecz. Jak wszyscy wiedza najwazniesza jest pomoc i atak, obrona sie nie liczy. np. grajac 3-5-2 wystawiasz 3 srodkowych pomocnikow i 2 napastników i wystarczy.

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Powiedziałem 5, mozna to zwiekszyć, można uwzględnić pomoc do tego zamysłu najbardziej, jest wiele opcji!

Pozatym obrona sie liczy i to bardzo, Ja zawsze stawiam tlyko na obrone a atak mam beznadziejny...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Ja stawiam glownie na pomoc bo od niej najwiecej zalezy.

Supporterow zapraszam do federki lukboja oraz do federki:

US sports
(AllianceID:55813)

Federacja milosnikow lig zza oceanu,brakuje nam 1 jednej osoby zeby federka nie upadla wiec jak ktos ma wolny slot to zapraszam.

gobel #887528 22/01/2007 21:15
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
Do czwartku 25.01.07 przyjmowane sa zapisy do pucharu hattrickowego MECZ.PL szczegoly w temacie

sponsorem nagrody glownej jest:

www.neosport.pl [neosport.pl]
Szybkie obuwie sportowe

Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
Do dzis zapisalo sie 10 teamow.
czekamy na kolejne zgloszenia do 25.01.07 do 20:00
zapraszamy do udzialu w pucharze
szczegoly w temacie

sponsorem nagrody glownej jest:

www.neosport.pl [neosport.pl]
Szybkie obuwie sportowe

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
WENECJA (263697)

Kraj: Polska
Region: Lubelskie
Stadion: Stadion im. Ś.P. JANA PAWŁA II
Język: Polski
Liga: Miejsce 3. w VI.89
Ranking krajowy: 5455


KIDD #893846 24/01/2007 22:22
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
full wypas (263257)

Kraj: Polska
Region: Podkarpackie
Stadion: full wypas Arena
Język: Polski
Liga: Miejsce 5. w VI.163
Ranking krajowy: 7271

To i ja moge powalczyc smile


Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
Witam,
zamykamy liste glowna nadal otwarta jest lista rezerwowa, gdyby jakis team nie potraktowal rozgrywek powaznie.
Utworzymy 3 grupy po 4 druzyny.
2 pierwsze druzyny z kazdej grupy + 2 z najlepszym bilansem z miejsc 3 i 4 awansuja do rundy kolejnej rozgrywanej systemem pucharowym play off i tak az do finalu
zabawa potrwa 6 tygodni.
Walkower hattrickowy 0:5
gospodarzy spotkan wyloni losowanie.
Prosze o uwagi co do proponowanego systemu rozgrywek
Nagroda glowna jest pilka nozna firmy nike T90 swift
[Linked Image] [img207.imageshack.us]
ufundowana przez:

www.neosport.pl [neosport.pl]
Szybie obuwie sportowe

uczestnicy proszeni sa o rejestracje na stronie sponsora przed rozpoczeciem turnieju. Mozna wykorzystac standardowy formularz rejestracyjny umieszczony na stronie glownej.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
Witam,
oto ranking zakwalifikowanych do pucharu MECZ.PL teamow:

SPOCENI (871851) 5175
WENECJA (263697) 5455
www.NEOSPORT.PL [neosport.pl] (478567) 5986
full wypas (263257) 7271
Zicheneuerstadt FC (472202) 8948
Brzozovianka (476319) 9610
Inter Wzdów (261957) 13389
LKS WZDÓW (476943) 16644
Fasol Team (473476) 17187
FC Węgorzewo (870069) 29493
Gobi Boy Węgorzewo (872523) 31127
GKS Gorzów (869248) 32095

wkrotce losowanie
fundatorem nagrody glownej jest:

www.neosport.pl [neosport.pl]

Prosze o rejestracje na stronie sponsora. Dziekuje

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Czyli mam rozumieć że moje zgłoszenie zostało odrzucone ze względu na to że jestem z 5 ligi?

Przy okazji zapraszam do federacji MECZ.pl

MECZ.pl (MECZ.pl)
(AllianceID: 55850)

Federacja forumowiczów MECZ.pl


Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
Sponsor podją decyzję mysle, ze dobrą. Pierwszy post tematu okreslił dokładnie jakich drużyn potrzebujemy. System rozgrywek mysle ze dobry.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
Twoj team byl 13 i znaczaco odbiegal od pozostalych.
Przykro nam ale Twoj team bylby poza konkurencja.
Mialem nadzieje, ze zglosi sie wiecej teamow i jakies silniejsze tez beda, ale niestety nikt z 5 ligi sie nie zglosil poza Toba.

dziekuje i przepraszam


Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Ok, już się zarejestrowałem smile Teraz czekam na pomyślne losowanie smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
W wyniku losowania podzielilismy zespoly na 3 grupy po 4 teamy
do fazy pucharowej play off awansuja po 2 pierwsze druzyny z kazdej z grup + 2 druzyny z miejsc 3-4 z najlepszym bilansem (wg zasad pilkarskich)
Losowanie polegalo na podzieleniu teamow na 4 koszyki po 3 druzyny
rozstawieniu 3 najsilniejszych i dolosowywaniu zespolow z pozostalych koszykow.
Jako sponsor w wypadku wygrania pucharu rezygnuje z nagrody, ktora otrzyma 2 finalista.

Oto grupy:

1 GRUPA

SPOCENI (871851)
Zicheneuerstadt FC (472202)
LKS WZDÓW (476943)
FC Węgorzewo (870069)

2 GRUPA

WENECJA (263697)
full wypas (263257)
Fasol Team (473476)
GKS Gorzów (869248)

3 GRUPA

www.NEOSPORT.PL [neosport.pl] (478567)
Brzozovianka (476319)
Inter Wzdów (261957)
Gobi Boy Węgorzewo (872523)

SYSTEM ROZGRYWEK (premiuje slabsze teamy, sa gospodarzami):
1 kolejka
2-1
4-3
2 kolejka
4-1
3-2
3 kolejka
3-1
4-2

Zestaw par na 1 kolejke (gospodarz na 1 miejscu)

SYSTEM:
1 kolejka
2-1
4-3
2 kolejka
4-1
3-2
3 kolejka
3-1
4-2


GRUPA 1

1 kolejka 31.01.07

Zicheneuerstadt FC (472202) SPOCENI (871851)
FC Węgorzewo (870069) LKS WZDÓW (476943)

2 kolejka 07.02.07

FC Węgorzewo (870069) SPOCENI (871851)
LKS WZDÓW (476943) Zicheneuerstadt FC

3 kolejka 14.02.07

LKS WZDÓW (476943) SPOCENI (871851)
FC Węgorzewo (870069) Zicheneuerstadt FC


GRUPA 2

1 kolejka 31.01.07

full wypas (263257) WENECJA (263697)
GKS Gorzów (869248) Fasol Team (473476)

2 kolejka 07.02.07

GKS Gorzów (869248) WENECJA (263697)
Fasol Team (473476) full wypas (263257)

3 kolejka 14.02.07

Fasol Team (473476) WENECJA (263697)
GKS Gorzów (869248) full wypas (263257)

GRUPA 3

1 kolejka 31.01.07

Brzozovianka (476319) www.NEOSPORT.PL [neosport.pl] (478567)
Gobi Boy Węgorzewo (872523) Inter Wzdów (261957)

2 kolejka 07.02.07

Gobi Boy Węgorzewo (872523) www.NEOSPORT.PL [neosport.pl] (478567)
Inter Wzdów (261957) Brzozovianka (476319)

3 kolejka 14.02.07

Inter Wzdów (261957) www.NEOSPORT.PL [neosport.pl] (478567)
Gobi Boy Węgorzewo (872523) Brzozovianka (476319)

Mecze powinny byc ustawione do niedzieli na srode nastepnego tygdonia
Obowiazek wyslania zaproszenia spoczywa na slabszym teamie.

Na gospodarzach spoczywa tez obowiazek podania na forum wyniku spotkania w formacie grupa X, kolejka X, gospodarz-gosc wynik X:X

Zapraszam do zabawy

www.neosport.pl [neosport.pl]

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Ok, juz zlozylem propozycje Fasol Team ...

Po meczu bedzie wynik ... tongue

Gaske #895029 25/01/2007 15:37
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
Zaznacze jeszcze ze w fazie grupowej rodzaj meczu nalezy wybrac "Normalny"

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,902 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1