|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
Witam serdecznie. Ostatnimi czasy powstaje coraz więcej natrętnych topików w stylu Szukam "XXX" Pomóżcie. Przykłady : 1 [ mecz.org] 2 [ mecz.org] 3 [ mecz.org] W Tym [ mecz.org] temacie autor został surowo  potraktowany i zwyzywany. Skończmy z takim traktowaniem  a niech wszystkie osoby które czegoś poszukują wpisują się w tym temacie. Zaznaczam jednak że użytkowników którzy mają zamiar pisać w tym temacie posty typu "google.pl palancie" uprzejmie proszę o nie wchodzenie tutaj i tym samym nie psucie sobie zszarganych bukmacherką nerwów  . Pozdrawiam Ps. Moderatora, jeśli jest taka możliwość proszę o przyklejenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Ja mam pytanie: co to k**** jest "Pooh bah"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
to prawda że do jutrzejszego tj. dzisiejszego (piątkowego) "Dziennika" będzie dołączone gratis DVD z filmem Pulp Fiction??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
to prawda że do jutrzejszego tj. dzisiejszego (piątkowego) "Dziennika" będzie dołączone gratis DVD z filmem Pulp Fiction?? ta słyszałem w TV to tylko pewnie kilka sztuk będzie... tak że radze już sie w kolejce ustawić  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Już myślałem że pieniądze rozdają .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Tak to prawda, ja juz mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
co było pierwsze, jajko czy kura? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Kto byl pierwszy: bukmacher czy gracz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158 |
Wedlug mnie bukmacher ktory zapytal gracza czy zalozy sie o jakies zdarzenie sportowe. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Ja mam pytanie: co to k**** jest "Pooh bah"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ja mam pytanie: co to k**** jest "Pooh bah"? 1. A pompous ostentatious official, especially one who, holding many offices, fulfills none of them. 2. A person who holds high office.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
1. A pompous ostentatious official, especially one who, holding many offices, fulfills none of them. 2. A person who holds high office.
Etymology: Pooh-Bah, character in Gilbert and Sullivan's opera The Mikado (1885) bearing the title Lord-High-Everything-Else 1 : a person holding many offices or positions 2 : a person in high position or of great influence
a na forum to "ranga" pojawiajaca sie po okreslonej liczbie postow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Potrzebuję prezentację w Power Poincie na jakieś 7-8 stron, temat bez znaczenia. Jeżeli by ktoś takową posiadał prosiłbym o przesłanie na maila [email protected]I coś o systemach multimedialnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711 |
Zalozylem nowego neta z Dialogu (DSL 2Mb/s) i mam go podzielonego routerem na 3 osoby . Do tej pory mialem neostrade 640 . No i problem w tym , ze nie bardzo wiem jak mam skonfigurowac routera zeby dzialal net z nowego lacza . Lampka sygnalizujaca gotowa linie ciagle mryga , a przy dialogowym modemie wszystko dziala poprawnie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Próbowałeś konfigurować routera? Wpisz w przeglądarce: 192.168.100.101 Powinieneś się dostać do ustawień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711 |
jak sie dostac do konfiguracji wiem , akurat w moim przypadku wpisywalo sie 10.0.0.2 , ale juz sobie poradzilem , po prostu polaczylem modem z Dialogu z Routerem kablem sieciowym i u wszystkich net dziala , wiec problem rozwiazany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103 |
Szukam pomocy chciałbym się dowiedzieć o co chodzi z tymi zaświadczeniami o wygranych w naziemnych bukach? Jak to się nazywa i czy mają obowiązek wydać zaświadczenie i gdzie coś takiego jest uregulowane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103 |
ok już nie trzeba, mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
Szukam wynikow skokow w dzisiejszej uniwesjadzie , bardzo prosze o pomoc 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|