Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
Ka-lolek #885557 22/01/2007 10:52
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Originally Posted by Ka-lolek
Skoro bonus naliczaja dopiero po zrobieniu obrotu, to jezeli przegram moj caly depozyt i nie zrobie przez to obrotu nie dostane bonusu???
pozdro


NIe dostaniesz bonusa bo nie spełniłeś warunków(tzn. nie zrobiłeś obrotu).W takim przypadku możesz wpłacić kolejny depozyt i dalej próbować robić obrót.Jeśli uda Ci się zrobić wymagany obrót , bonus zostanie dopisany do twojego konta.

Bonus: Unibet
Elninio #885937 22/01/2007 13:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Witam. Zupelnie nie wiem o chodzi Partybets, ale zablokowali mi konto.

Moja historia z Partybets:
Depozyt 60$
zaklad za 56$ - trafiony
zaklad za 44 $ - trafiony
otrzymuje od Partybets 25$ za rejestracje z polecenia
otrzymuje od Partybets 50$ za polecenie przyjaciela
stan konta to ok 217$
teraz probuje sie zalogowac i komunikat: Login success but USER_CATEGORY FRAUD/COLLUDER/CLOSED

Prosze mi powiedziec o co moze im chodzic? Zapewniam, ze zadnych walkow tam nie bylo. Pamietam jednak, ze mialem konto w Party Poker, jednak nie dokonywalem tam nigdy zadnego depozytu. Jesli zablokowali mi konto z powodu tego, ze juz bylem rejestrowany w Party Poker (chyba ze 3 lata temu, nawet nie pamietam loginu i hasla) to powinni mi jako solidna firma zwrocic chociaz sume depozytu. Ktos mial podobnie?

donic #886151 22/01/2007 15:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Ja mam to samo blush

Login success but USER_CATEGORY FRAUD/COLLUDER/CLOSED

150 dolców w pizdu blush

bursztyk #886154 22/01/2007 15:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
smirk kolejny buk-widmo?

bursztyk #886158 22/01/2007 15:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Każdy z graczy może posiadać tylko jedno konto PartyAccount. PartyGaming będzie surowo egzekwować tę regułę.

laugh

Widać kiedyś już musiałem założyć tam konto :|

to czemu dali to konto założyć i przez tydzień gry nie zablokowali go?


bursztyk #886166 22/01/2007 15:37
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Co odpowiedział support?

"Colluder" pochodzi od słowa "collusion", czyli coś w rodzaju zmowy, wspólne obstawianie, itd. Ale zapewne jest na to inne wytłumaczenie, niech support się w tej sprawie wypowie.

Conrad #886181 22/01/2007 15:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
No wlasnie ja pytalem sie supportu i moze zalozyc konto ktos z rodziny jesli ty na swoim koncie grales np tylko w Party Poker. Moj brat moze zalozyc konto wink

nitek #886246 22/01/2007 16:07
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
U mnie nier ma mowy o zadnym oszustwie czy zmowie. Dlatego jestem zdziwiony...No ale cierpliwie czekam.

donic #886255 22/01/2007 16:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
USER_CATEGORY FRAUD/COLLUDER/CLOSED

to jest dokładnie o zmowie i oszustwie donic ;>

ja i jeszcze kilka osób ma tak samo!

O co chodzi?!

bursztyk #886292 22/01/2007 16:20
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
bursztyk, byc moze chodzi o to, ze kiedys rejestrowalismy sie w Party Poker i dlatego oni wietrza oszustwo. Ja do Party Poker nigdy nie wplacalem pieniedzy. Poza tym system nie powinien przyjmowac dwukrotnej rejestracji z tych samych danych! Przeciez maja w bazie adres e-mail, imie, nazwisko, adres.

Napisalem do supportu ale cisza jak makiem zasial, poprosilem o pozsotawianie obecnego konta, a tamto kazalem usunac. No nic, czekamy...

donic #886331 22/01/2007 16:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
najlepiej jest do nich zadzwonic i poprosic zeby oni oddzwonili smile ja mialem podobnie w PartyPoker smile moja dziewczyna rejestrowala sie z mojego kmpa i zablokowali mi konto... jak zadzwonilem z zapytaniem to powiedziala mi babka ze 2 osoby sie rejestrowaly na PP z mojego kompa no to powiedzialem ze to moja dziewczyna sie rejestrowala i Pani kazala mi wyslac fotki dowodow... oczywiscie zrobilem to bez problemu i po niecalych 12h konto zostalo odblokowane smile wiec najlepiej do nich dzwonic smile

mielone #886337 22/01/2007 16:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
przepraszam za skladnie itd. ale jestem mega zmeczony... i ciezko mi sie pisze tongue Pozdrawiam smile

mielone #886339 22/01/2007 16:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
mielone , gdzie tam jest telefon do nich? smile

bursztyk #886361 22/01/2007 16:33
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
00-800-7789-7537 prosze smile pytaj czy mozesz ten support obejmuje tez PartyBets a jak nie to popros kogos z supportu PartyBets Pozdrawiam smile

mielone #886365 22/01/2007 16:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
to jest za friko numer? kontakt po polsku? czy po angielsku? smile

dzięki smile

bursztyk #886380 22/01/2007 16:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
po ang smile a czy nr za friko to pewien nie jestem smile ale zawsze mozesz poprosic zeby do Ciebie oddzwonili :)powinni to zrobic bez problemowo smile Pozdrawiam smile

mielone #886549 22/01/2007 17:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Zadzwoniłem , dogadałem się fantastycznie grin bo babka powiedziała mi tylko , że nie obsługują partygames.com...

napisałem im ostrego maila przed chwilą...

musimy czekac donic ;/

bursztyk #886576 22/01/2007 17:18
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
A ja chcę się zarejestrować, a piszą, że na takiego mejla już mają kogoś... Tylko jak? To, że mam na takiego mejla konto w GB wyklucza posiadanie na niego konta tutaj?

Morten #886635 22/01/2007 17:29
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Może grasz już u nich w pokera?

Conrad #886655 22/01/2007 17:33
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Właśnie w tym sęk, że nie... Nie gram w pokera... I jedyną styczność taką bezpośrednią z tą firmą całą miałem na stronie GB, kiedy pisali, że GB stało się częścią PartyGaming... Jakoś tak było chyba..

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,776 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,868
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1