Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
Morten #886808 22/01/2007 17:55
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Do mnie nie dość że dzwonił koleś z Party bets to jeszcze przyszedł e-meil że jeśli do nich nie zadzwonię w ciągu kilku dni z telefonu który podałem przy rejestracji zablokują mi konto do czasu potwierdzenia mojeje tozsamości.
Dzisiaj dzwoniłem mam nadzieję że to juz wszystko a propo weryfikacji.

Bonus: Unibet
Conrad #886809 22/01/2007 17:56
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
No to możesz skorzystać z kodu promocji NEWUSER100 rejestrując się w PB. Może ktoś przypadkowo dla jaj wpisał Twojego maila na ich stronie podczas jakiejś próbnej rejestracji...

A możesz spróbować odzyskać hasło na tego maila czy coś jeszcze trzeba tam podać?

Conrad #886825 22/01/2007 18:00
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Potwierdzam to co pisze robert423. Do mnie też dzwonili przed wypłatą i sprawdzali tożsamość. Po tej rozmowie można było wypłacić kaske. Tylko ,że ja się rejestrowałem z tej wcześniejszej promocji.

Elninio #886916 22/01/2007 18:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Z kodu promocji NEWUSER25? Teraz jest NEWUSER100, ale wszystkie zasady promocji pozostają takie same (jedynie bonus się zwiększa do $100).

Conrad #886920 22/01/2007 18:35
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Hmm ciekawe ile poczekam na to hasło.. Bo wysłałem sobie hasło tam... I napisałem dodatkowo wiadomość do supportu.. Ale pewnie dzisiaj nie mam co się spodziewać odpowiedzi..

Morten #886929 22/01/2007 18:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Dokładnie , ja napisałem maila tuż po 17. nadal brak odzewu... a reklamują sie 24/7 laugh

bursztyk #886983 22/01/2007 18:52
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Bursztyk.. Support 24/7 to dla nich coś innego wink

Our Customer Care team is available to assist you 24 hours a day, seven days a week.

Po przeczytaniu tego.. Byłem zadowolony smile

Ale czar prysł laugh

Please feel free to write us with any questions, comments or suggestions. We respond to emails within 24 hours.

Morten #887000 22/01/2007 18:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
laugh heh , bursztyk idiota tongue

robert423 #887060 22/01/2007 19:13
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by robert423
kursy mają nędzne

ja nie narzekam z działu US - sports

Originally Posted by bursztyk
laugh heh , bursztyk idiota tongue

wreszcie się przyznał wink

Baqu #887095 22/01/2007 19:21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Jeżeli jestem już zarejestrowany na PartyPoker ale nie uaktywniłem jeszcze Real Account, to bez problemu mogę zarejestrować się w PartyBets i dostać bonusa ?

Conrad #887157 22/01/2007 19:33
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Originally Posted by Conrad
Z kodu promocji NEWUSER25? Teraz jest NEWUSER100, ale wszystkie zasady promocji pozostają takie same (jedynie bonus się zwiększa do $100).


dokładnie z tej promocji 25$

Elninio #887340 22/01/2007 20:20
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Sytuacja się rozwiązała.. Konto które mam w GB uniemożliwia mi posiadanie konta w Partybets..

Morten #887345 22/01/2007 20:21
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Albo i nie... Ja już nic nie wiem laugh Bo okazało się, ze na GB mam jednak innego mejla...

Morten #887363 22/01/2007 20:24
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Te firmy nie mają połączonych systemów, tak więc możesz mieć konto zarówno w GB jak i PB. smile

Szewa #887596 22/01/2007 21:47
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Szewczenko
Jeżeli jestem już zarejestrowany na PartyPoker ale nie uaktywniłem jeszcze Real Account, to bez problemu mogę zarejestrować się w PartyBets i dostać bonusa ?

Ktoś odpowie ?

Szewa #887735 22/01/2007 22:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
support na pewno tongue

bursztyk #887756 22/01/2007 22:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Jestem bardzo zawiedziony takim obrotem sprawy. Zero odzewu!
Moim zdaniem nieporozumieniem jest, ze system dopuscil do rejestracji tej samej osoby po raz drugi! Ciekawe jak to sie dalej potoczy.

donic #887758 22/01/2007 22:45
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Originally Posted by donic
Jestem bardzo zawiedziony takim obrotem sprawy. Zero odzewu!
Moim zdaniem nieporozumieniem jest, ze system dopuscil do rejestracji tej samej osoby po raz drugi! Ciekawe jak to sie dalej potoczy.

nic dodać nic ująć... choć w moim przypadku jestem przekonany na 80% że nie rejestrowałem się po raz drugi...

myślę że to nie ten błąd...

bursztyk #887787 22/01/2007 23:01
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
To nie ten błąd raczej.. Bo u mnie system nie pozwolił się zarejestrować.. (Nawet nie wiedziałem, że mam tam konto.. No, ale chyba kiedyś była jakaś promo na coś :D)

Morten #887792 22/01/2007 23:05
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
coś dziwnie zagęściła się atmosfera w Party

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, 11kera11, burbon), 2,676 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1