|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Pary play-off Uleb Cup (pierwsze mecze 30-31 stycznia na piarkietach drużyn gorszych po rozgrywkach grupowych):
GROUP Eliminatory Gran Canaria vs. BC FMP January 30, 2007
GROUP Eliminatory Hapoel Migdal vs. BK Ventspils January 30, 2007
GROUP Eliminatory Strasbourg vs. Nancy January 30, 2007
GROUP Eliminatory Snaidero Udine vs. Lietuvos Rytas January 30, 2007
GROUP Eliminatory Alba Berlin vs. Real Madrid January 31, 2007
GROUP Eliminatory Crvena Zvezda vs. Khimki January 30, 2007
GROUP Eliminatory Hemofarm vs. Unics Kazan January 30, 2007
GROUP Eliminatory O PAOK vs. Montepaschi January 30, 2007
Spoktania rewanżowe 13 luty
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Istotne info którego nie wziałem sam pod uwagę grając na Crvene - zagrają ponownie bez udziału publiczności jako kara za awantury w meczu przeciwko PAOK. To bardzo duże osłabienie Jugoli a szkoda bo kurs jest zachęcający...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129 |
Hapoel -Venstpils - dwie druzyny ktore nie slyną z wybitnej gry w obronie ; jak we wczesniejszych postach pisalem venstpils na wyjazdach gra bardzo dobrze rzucajac regularnie ponad 80 pkt/ mecz dla rownowagi Żydzi sa u siebie bardzo mocni a specyficza i goraca atmosfera na hali w Jerozolimie sprzyja skutecznej i szybkiej grze  Typ - over 161.5 Udine -Lietuvos - Wlosi bardzo mocni u siebie a co z tym idzie w parze rzucaja rowniez sporo punktow ,z pewnoscia będa chcieli u siebie wygrac z faworytem tego dwumeczu , Litwini rowniez swoje rzuca więc over wielce prawdopodobny  Typ- over 158.5 Alba-Real -co ciekawe Alba potrafi grac ofensywnie ale na..wyjazdach u siebie gra spokojnie cierpliwie i czesto niestety nieskutecznie co sprawia ze czasem ponosi niespodziewane klęski jak w grupioe z Oostenda, jesli chce powalczyc przynajmniej u siebie z Realem to tylko poprzez dobrą gre w obronie ale nie wróże im wielkiego sukcesu.. Typ-Real&under 156.5 Gran Canaria - Fmp Reflex - tego meczu sie najbardziej obawiam choc Canaria to typowa underowka potrafi zaskoczyc w ataku i ostatnio to dośc czesto udowadnia ; Jugole slabi nie sa i zapewne swoje tez rzucą więc bariera moze pasc aczkolwiek gram Under Typ - under 156.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Mnie chodza po glowie 2 meczyki tyle ze o wyjazdowe zwyciestwa moga byc trudne:
PAOK - Siena 2 1,95
W Grecji zawsze ciezko sie gra , ale PAOK do rywalizacji ze Siena przystapi juz bez B.Sekulic-a ( 13,8 ppg i 8,2 rpg ) ktory w ten weekend zdazyl juz zadebiutowac w Realu Madryt. Zastapic go ma Djuro Ostojic (5.4 ppg., 4 rpg. z Besiktas ColaTurka), ale taka zamiana zawsze wymaga czasu na zgrania a i klasa zawodnika chyba nie ta. Siena rewelacyjnie spisuje sie w tym roku w lidze wloskiej prowadza w lidze z bilansem 14-3 - w weekend pokonali odradzajace sie Climamio Bologna na wyjezdzie ( fakt ze C. oslabione bez Thomasa ).
Hemofarm - Kazan 2 2,05 Hemofarm wciaz problemy z kontuzjami ale wciaz wygrywaja ( tyle ze coraz trudniej - w lidze adriatyckiej). Z kolei Kazan kadrowo prezentuje sie naprawde dobrze doszedl McCullough z Cibony zamiast Clives-a .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Hemofarm - Unics KazanTyp: 2 Kurs: 2.075 Buk: Sportingbet Stawka: 7/10 W Hemofarmie plaga kontuzji. Występ Joksimovica, Stefan Markovica, Vukosavljevica, Radinovica oraz Milosa Markovica jest bardzo wątpliwy w dzisiejszym meczu i tak na dobrą sprawę w zespole z Vrsaca zostało jedynie dwóch doświadczonych zawodników (Topić i Suput) Z kolei drużynie z odległego Kazania marzy się by poprzez zwycięstwo w UlebCup awansować do elitarnej Euroligi. Zespół z pewnością temu zadaniu jest w stanie podołać, o czym świadczą choćby bardzo dobre wyniki w rodzimej, niezwykle silnej lidze. Dlatego też mając w pamięci zeszłoroczną wpadkę z Lottomaticą Roma goście zrobią wszystko by już dziś przybliżyć się do awansu do kolejnej rundy. Grając ten mecz nie radzę się sugerować słabymi wyjazdowymi wynikami Rosjan z fazy zasadniczej, gdyż szczerze powiedziawszy dla zespołów tak silnych, jak Unics gra w grupie była niejako złem koniecznym i w niektórych spotkaniach z pewnością nie byli maksymalnie skoncentrowani. A tego, że mobilizacji w zespole gości nie zabraknie dzisiaj jestem niemal pewien. Gran Canaria - ReflexTyp: under 154.5 Kurs: 1.95 Buk: Sportingbet Stawka: 5/10 1/8 finału to moment, kiedy zaczynają się twarde kalkulacje i strzeleckie pojedynki takie, jak dotychczas w fazie grupowej już raczej nie będą miały miejsca. W szczególności w pierwszych meczach, w których żaden z zespołów nie będzie chciał jakoś specjalnie ryzykować, by już w pierwszym meczu nie stracić szans na awans. Dotychczas "Kanarki" tylko raz i to minimalnie (155pkt) przekroczyły powyższą linię na własnym parkiecie. Z kolei goście w pięciu dotychczasowych wyjazdowych spotkaniach UlebCup 2 razy przeskoczyli 154.5 punktu. Dla grających u buków naziemnych polecam wciąż doskonałą propozycję Toto (159 punktów). Sneidero Udine - LietuvosTyp: 1 Kurs: 2.35 Buk: Sportingbet Stawka: 6/10 W drużynie gości najprawdopodobniej nie zagrają Stelmachers oraz Nielsen, zaś inny kluczowy zawodnik Kareem Rush wraca po rekonwalescencji, więc istnieje ryzyko, że nie będzie on w pełni dyspozycji. Z kolei gospodarze pozyskali kolejnego superstrzelca Penberthy’ego, którego jeszcze pamiętam z meczów pomiędzy Śląskiem i Napoli (trafiał trójki niemal z każdej pozycji). Dlatego też stawiam na Udine, które u siebie mało z kim zwykło przegrywać, a z tak osłabionym Lietuvosem z pewnością ma szansę powalczyć nawet o triumf w całym dwumeczu. Crevena Zvezda - KhimkiTyp: under 166.5 Kurs: 1.975 Buk: Sportingbet Stawka: 6/10 Typ niejako trochę na przekór, bo w fazie grupowej oba zespoły strzelały, jak szalone, a ostatnią rzeczą o jakiej pamiętały była twarda i skuteczna obrona. Tym razem może być inaczej, bo i ranga meczu już nie ta, a i gospodarze znowu zagrają przy pustych trybunach (kara za burdy w meczu z PAOK-iem). Co więcej gości poprowadzi dzisiaj nowy szkoleniowiec Kemzura, który z informacji wyczytanych na BA preferuje raczej defensywną koszykówkę. Niewykluczone więc, że w końcu właściwie poukłada on zespół rosyjski, który przy swoich możliwościach nie tylko powinien rzucać dużo, ale przede wszystkim więcej od przeciwnika. Inna sprawa, że spotkanie to będzie 4 meczem gości w przeciągu 8 dni. http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=908785&page=0#Post908785
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
Kareem Rush nie polecial do Wloch, wiec nie zagra przeciwko udine.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
No Ja przestrzegam przed graniem przeciwko Litwinom i osobiście tego na pewno nie zrobię bo to w moim mniemaniu jedyny zespół mogący zagrozić Realowi w zdobyciu pucharu a Włosi ... no cóż już wiele powiedziano w tym roku o poziomie tamtej ligii
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
No Ja przestrzegam przed graniem przeciwko Litwinom i osobiście tego na pewno nie zrobię bo to w moim mniemaniu jedyny zespół mogący zagrozić Realowi w zdobyciu pucharu a Włosi ... no cóż już wiele powiedziano w tym roku o poziomie tamtej ligii Ja jednak liczę, że w obliczu takich osłabień Włosi są w stanie dzisiaj wygrać (a już na pewno zacheca do tego kurs), a z dwumeczu zwycięsko pewnie wyjdą Litwini.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 24 |
tylko ze w Udine nie gra Jacoob Jaacks ich pierwsza decha i Kabongo Mutombo - o tym warto wiedziec
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823 |
Sklad z ostatniego meczu ligowego Lietuvosu : Slezas Pakamanis Delinikaitis Zukauskas Batista Petravicius Jomantas Gecevicius Blums.Co ciekawe pokonali Ventspils 102-76.Ale czy wystarczy to na Wlochow na wyjezdzie ...watpie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Kareem Rush nie polecial do Wloch, wiec nie zagra przeciwko udine. To ten K. Rush z Lakers?? No,no to sobie Litwini poczynają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 742
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 742 |
Co myslicie o Realu dzisiaj z Alba?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265 |
No wlasnie tak mysle i mysle. Mam to spotkanie na live i moze je dopiero tam zaczac kontrowac ale zalozmy ze ALba zacznie grac na rowni z realaem to kursy pospadaja a dzis mam na Berlinczykow 3.05. Sadze ze Albas jest w stanie wygrac z Realem, z Realaem ktory poczatki sezonu Uleb mial ciezkie zeby nie powiedziec fatalne jak dla takiego klubu z takiej ligi jaka jest ACB. Sadze ze zawodnicy realu beda chcieli wygrac  lub przerac minimalna roznica i beda liczyc na awans wu siebie. Alba zmotywowana bedzie moim zdaniem bardz\iej od gracza Realu. Mecz ostatni ALby grupowy z Hapoelem pokazal ze potrafia grac na wyjazdach z tal mocnym druzynami jaka np jest wlasnie Hapoel.Dobra gra pod koszem dystans tez dobry wiec o punkty raczej martwic sie nie mamy w wykonaniu ALby. Real zas jak zagra od poczatku dobrze to rozjedzie Albe 15 pkt lecz Real juz pokazal ze u nich z psycha i podejsciem do meczu jest roznie. Motto przegrac roznica gora 5 pkt moze byc gorujace w tym spotkaniu. UWazam ze zesol niemiecki stac na pokonanie hiszpanow i zagram Albe tylko za jaka stawke o to jest pytanie. Kusi zagrac grubo jak na moje mozliwosci ale z drugiej strony ech hehe P.S polecam dzis Olsztyn po kursie 2.45  Jastrzebie dzis nie wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
No wlasnie tak mysle i mysle. Mam to spotkanie na live i moze je dopiero tam zaczac kontrowac ale zalozmy ze ALba zacznie grac na rowni z realaem to kursy pospadaja a dzis mam na Berlinczykow 3.05. Sadze ze Albas jest w stanie wygrac z Realem, z Realaem ktory poczatki sezonu Uleb mial ciezkie zeby nie powiedziec fatalne jak dla takiego klubu z takiej ligi jaka jest ACB. Sadze ze zawodnicy realu beda chcieli wygrac  lub przerac minimalna roznica i beda liczyc na awans wu siebie. Alba zmotywowana bedzie moim zdaniem bardz\iej od gracza Realu. Mecz ostatni ALby grupowy z Hapoelem pokazal ze potrafia grac na wyjazdach z tal mocnym druzynami jaka np jest wlasnie Hapoel.Dobra gra pod koszem dystans tez dobry wiec o punkty raczej martwic sie nie mamy w wykonaniu ALby. Real zas jak zagra od poczatku dobrze to rozjedzie Albe 15 pkt lecz Real juz pokazal ze u nich z psycha i podejsciem do meczu jest roznie. Motto przegrac roznica gora 5 pkt moze byc gorujace w tym spotkaniu. UWazam ze zesol niemiecki stac na pokonanie hiszpanow i zagram Albe tylko za jaka stawke o to jest pytanie. Kusi zagrac grubo jak na moje mozliwosci ale z drugiej strony ech hehe P.S polecam dzis Olsztyn po kursie 2.45  Jastrzebie dzis nie wygra. Ja sie z toba nie zgodze co do tego ze Real zlekcewazy rywala czy cos takiego! Tu nie ma czasu na jakies przestoje bo potem mozna juz tego nie odrobic i odpasc. Wedlug mnie Real klase wyzej niz Alba, gdzie liga hiszpanska do niemieckiej! To prawie jakby nasze DBE porownac Do ACB!!! Real jest aktualnie samodzielnym liderem ligii reszta ekip grajacych w eurolidze oprocz TAU daleko w tyle! Mysle ze aktualnie Real spokojnie by wszedl do TOP 16 Euroligii. Zobacz co zrobil TAU z mistrzem Niemiec w Eurolidze  zmiazdzyl ich lacznie 60 punktami w dwumeczu!!! A wiec lepiej tego nie graj grubo bo mozesz wiele stracic. Dla mnie Real wygra kurs 1.36 do combosa jak znalazl pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265 |
Oki przyborro rozumiem twoje mysli wiem ze granie spotkania i opieranie sie na fakcie ze lepsza druzyna zlekcewazy slabeusza  to zadne argumenty. Tak samo nie porownuje klas tych lig bo jak sam zaznaczyles jest ona wieelkaa  ALe Real nie musi wygrywac Uleba by byc za rok w Eurolidze bo mysle ze spokonie w tym roku wywalcza ten awans przez zajecie odpowiedniego miejsca we grupie tabeli ligi ACB. Tylko tak mam w oczach jeszcze spotkanie Relau wyjazdfowe z Mons gdzie gracze holenderscy trojkami wporowadzili real w spiaczke:P Ja lubie grac nma tych slabszych i "lekko" zagram ale jeszcze pocztam trohe newsow moze bede madrzejszy. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Z newsow wiem ze dzis w realu w ULEB-ie maja zadebiutowac Blagota Sekulic i Marko Milic (za zagranicznym forum)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3,063 |
A ja mecz Alba-Real odpuszczam. Granie dwumeczu, gdzie liczą się przewagi punktowe bywa czasem ryzykowne. Wiadomo, że Real jest lepszy i gdyby te playoffy były rozgrywane jak w kobiecej Eurolidze to grałbym Madryt bez dwóch zdań. Ale tutaj...mogą wygrać albo +20, albo przegrać sobie -1, -2 i spokojnie odrobić stratę z nawiązką u siebie. Felipe Reyes powiedział, że muszą wygrać, a nawet jeśli nie, to przegrać tylko tyle, by spokojnie to odrobić u siebie. Decydująca będzie koncentracja w szeregach Realu. Alba owszem dużo słabsza, ale zupełnymi ogórkami nie są. Postraszyli u siebie Sienę i pokonali Chimki. Nie grają topornej koszykówki, tylko szybki basket, dużo biegania i rzutów za 3. Tego przeciwnik nie lubi. Poza tym Real pokazał że ma problemy z koncentracją jak przegrał z Den Bosch. Ja wolę tego nie dokładać do combosa, choć jak znam życie to mogę żałować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Nancy – StrasbourgTyp: 1 (-8.5) Kurs: 1.962 Buk: Pinnacle Stawka: 7/10 W pierwszym meczu w Strasbourgu Nancy uległo miejscowym 89-86. Cel na dzisiejszy mecz jest więc jasny – odrobić stratę z nawiązką i zapewnić sobie awans do ćwierćfinałów UlebCup. Szansa jest na to o tyle duża, że gospodarze to lider francuskiej Pro A, a w dodatku bardzo silna drużyna, która niezwykła przegrywać na własnym parkiecie (w obecnym sezonie tylko dwie porażki z Entente Orleanaise i Lietuvosem). Ponadto w ekipie gości zabraknie Lonniego Coopera (8.6 punktów na mecz, 3.7 asyst na mecz) i z pewnością ta absencja nie pozostanie bez wpływu na dyspozycję gości. Dlatego też liczę, że miejscowi nie tylko wygrają z przyjezdnymi, ale zrobią to w sposób przekonywujący czyt. ok. 10-15 punktami. BC Khimky - Crvena ZvezdaTyp: 1 (-9.5) Kurs: 1.775 Buk: Sportingbet Stawka: 6/10 Porażka dwunastoma punktami w pierwszym spotkaniu postawiła Rosjan w niezwykle ciężkiej sytuacji w kontekście awansu do następnej fazy rozgrywek. Niemniej weekendowa wygrana z CSKA Moskwa w rodzimej lidze świadczy, że koszykarze Khimki są w dobrej formie i wcale nie stoją dzisiaj na straconej pozycji. Tym bardziej, że Rosjanie o wiele lepiej spisują się na własnym parkiecie, co pokazała choćby grupowa faza UlebCup. Zadaniem nr1 w dzisiejszym spotkaniu będzie zatrzymania super strzelca "Czerwonej Gwiazdy" Milana Gurovica, który w pierwszym spotkaniu nawet na minutę nie opuścił parkietu i zainkasował 34 punkty. Zadaniem nr2 będzie z kolei ograniczenie strat (w pierwszym meczu 16 przy 9 gospodarzy), które w dużej mierze przyczyniło się do takiego, a nie innego wyniku w pierszym spotkaniu. Inną ciekawą sprawą jest fakt, iż w wyjazdowych spotkaniach z porównywalnie silnymi do zespołu Khimki drużynami (mam tu na myśli Unics Kazań (94-72) i Real Madryt (84-58)) Serbowie dostawali tęgie lanie, ale oczywiście z tego powodu żadnych daleko idących analogii wyciągać nie można.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2007
Posty: 33 |
valverade wiesz moze jak siena jutro wyjdzie na mecz z paokiem???
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|