Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by BAHmVIP
Originally Posted by Mitul
1
- prawdopodobieństwo wylosowania zbioru (ciągu - nieważne) 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 jest takie samo jak dowolnego innego zbioru

ta teza jest oczywiście prawdziwa !!!

Teza ta jest w oczywisty sposób nieprawdziwa.

Prawddopodobieństwo wylosowania ciągu [1,2,3,4,5,6,7,8,9,10]
jest mnniejsze niż zbioru {2,4,6,8,10,1,3,5,7,9}

to ciekawe co twierdzisz... może to udowodnisz?

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
oczywiście mówimy tu o rzeczywistej sytuacji jaka ma miejsce w losowaniu, czyli losowanie bez zwracania, i takie tam... zresztą to akurat nie ma specjalnie znaczenia na prawdziwość tezy.

czekam na dowód...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Mitul
oczywiście mówimy tu o rzeczywistej sytuacji jaka ma miejsce w losowaniu, czyli losowanie bez zwracania, i takie tam... zresztą to akurat nie ma specjalnie znaczenia na prawdziwość tezy.

czekam na dowód...

.... wylosowano 5......

ciąg przepadł - 5 to nie 1
do zbioru 5 należy.


Już przy losowaniu pierwszej liczby masz 10-cio krotnie mniejsze szanse, a kolejne losowania jedynie potęguje tą liczbe.

--
W stanie wojennym mój profesor zakończył jeden z wykładów:
"W kazdym zbiorze mozna zaprowadzić porządek - siłą
ale tym matemetyka się nie zajmuje"

Późniejsze lata pokazały, że jest to kosztowne
i prowadzi do bankructwa.



Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by BAHmVIP
Originally Posted by Mitul
oczywiście mówimy tu o rzeczywistej sytuacji jaka ma miejsce w losowaniu, czyli losowanie bez zwracania, i takie tam... zresztą to akurat nie ma specjalnie znaczenia na prawdziwość tezy.

czekam na dowód...

.... wylosowano 5......

ciąg przepadł - 5 to nie 1
do zbioru 5 należy.


Już przy losowaniu pierwszej liczby masz 10-cio krotnie mniejsze szanse, a kolejne losowania jedynie potęguje tą liczbe.

--
W stanie wojennym mój profesor zakończył jeden z wykładów:
"W kazdym zbiorze mozna zaprowadzić porządek - siłą
ale tym matemetyka się nie zajmuje"

Późniejsze lata pokazały, że jest to kosztowne
i prowadzi do bankructwa.

nie no pewnie ze masz rację, teraz ja sie zakręciłem i raz napisałem ciąg, a raz zbiór (a chodziło mi o ZBIORY, albo CIĄGI)
W takim przypadku oczywiście masz rację.
W sumie bez sensu już dalsza dyskuja smile

pozdro

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Pozwoliłem sobie wyciagnąć temat,bo nurtuje mnie problem limitów na gry hazardowe(ruletka,Black Jack)Czy takowe(limity) wogóle są?
Testuję od dwóch miesięcy na w/w grach pewne systemy(sposoby gry)i powiem że rezultaty są zbyt zachecające,by przejść obok tego "zjawiska" obojętnie.Dzienne wygrane oscylują w granicach 200/500 euro.Tylko proszę ,niech mi nikt nie pisze,że gra na prawdziwe pieniadze to jest zupełnie coś innego.

Jestem zimnym ,wyrachowanym graczem tongue grin

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Jeżeli to progresja, to niestety nic z tego. Limity są i to dotkliwe :);p

Dołączył: Feb 2007
Posty: 773
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 773
Originally Posted by Big
Pozwoliłem sobie wyciagnąć temat,bo nurtuje mnie problem limitów na gry hazardowe(ruletka,Black Jack)Czy takowe(limity) wogóle są?
Testuję od dwóch miesięcy na w/w grach pewne systemy(sposoby gry)i powiem że rezultaty są zbyt zachecające,by przejść obok tego "zjawiska" obojętnie.Dzienne wygrane oscylują w granicach 200/500 euro.Tylko proszę ,niech mi nikt nie pisze,że gra na prawdziwe pieniadze to jest zupełnie coś innego.

Jestem zimnym ,wyrachowanym graczem tongue grin
tez tak kiedys myslalem ale po kilku "grubszych" wtopach przestalem grac w ruletke internetowa :)i moge Ci z cala pewnoscia napisac ze gra na prawdziwe pieniadze to jest zupełnie coś innego papa
aha a jak jestes taki pewien tego ze nie to dlaczego nie probujesz grac za prawdziwe pieniadze tylko bawisz sie na niby?? bedziesz bardzo bogaty, 200E x 31 dni wmiesiacu .......... laugh

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Hmmm....by zarabiać pieniądze...trzeba mieć pieniadze tongue.Napisałem ,że testuję.Jak już w "to"wejdę ,chcę mieć pewność,że po kilku dniach nie zablokują mi konta(mam na kilku)więc jest to jakieś wyjście.Acha..zadawala mnie nawet 100euro tongue laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
W kasynie nie pograsz. Zawsze znajdą paragraf wink

Dołączył: Feb 2007
Posty: 773
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 773
Originally Posted by Big
Hmmm....by zarabiać pieniądze...trzeba mieć pieniadze tongue.Napisałem ,że testuję.Jak już w "to"wejdę ,chcę mieć pewność,że po kilku dniach nie zablokują mi konta(mam na kilku)więc jest to jakieś wyjście.Acha..zadawala mnie nawet 100euro tongue laugh
nie zablokuja cie napewno, a teraz do banku po jakis kredycik i do dziela wink a teraz pomysl jakby to bylo takie proste to z czego by sie utrzymywali??
powiedz mi jaka jest szansa ze 13 razy pod rzad wypadnie ten sam kolor??? a jaka jest szansa ze 13 razy pod rzad wypadnie ten sam kolor 2 dni z rzedu w ciag pierwszysch 10 minut grania?? Mi sie tak zdarzylo niestety. Moze to tylko przypadek... laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
wielu juz takich bylo, ktorzy grajac "dla zabawy" mysleli, ze grajac za prawdziwa kase jest tak samo laugh sam sie na tym przejechalem jakies 3 lata temu, tez myslalem, ze "latwo" sobie zarobie smile od tamtej pory wszelkie kasyna omijam z daleka i ostrzegam ludzi chcacych tam wejsc...w krotkim okresie jakis zysk mozna wygenerowac, ale w dlugim...kasyno wygra w 99,99999% przypadkow

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Originally Posted by topor
Originally Posted by Big
Hmmm....by zarabiać pieniądze...trzeba mieć pieniadze tongue.Napisałem ,że testuję.Jak już w "to"wejdę ,chcę mieć pewność,że po kilku dniach nie zablokują mi konta(mam na kilku)więc jest to jakieś wyjście.Acha..zadawala mnie nawet 100euro tongue laugh
nie zablokuja cie napewno, a teraz do banku po jakis kredycik i do dziela wink a teraz pomysl jakby to bylo takie proste to z czego by sie utrzymywali??
powiedz mi jaka jest szansa ze 13 razy pod rzad wypadnie ten sam kolor??? a jaka jest szansa ze 13 razy pod rzad wypadnie ten sam kolor 2 dni z rzedu w ciag pierwszysch 10 minut grania?? Mi sie tak zdarzylo niestety. Moze to tylko przypadek... laugh


hmm...to graj 9 minut i co drugi dzień laugh Powiadasz 13 razy,mi się przydarzyło 9 za drobne.
"Naziemni"odpadają.Dawno dawno temu kiedy stało się w kolejce 20/30 min by oddać kupon(o graniu w necie wtedy nikt nie słyszał)panienka z okienka zrobiła mi reklamę...o to ten pan co ciągle wygrywa i stało się.Na ulicy zaczepiali mnie ludzie bym podał jakieś typy.Ciężkie jest życie idola laugh laugh laugh więc do salonów gier już nie będę chadzał.
Za stary jestem by nie panować nad emocjami,swoje wiem i napewno spróbuję za "wiecej".Nie jutro,ale za miesiąc,kto wie.I napewno nie za kredyt tongue

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Nie da sie ograć kasuna na dłuższą mete,każdy chyba z was to wie,czysta matematyka,kasyno ma zawsze przewage o ułamki procent.A te internetowe to już wogóle ,jakie tunningi tam siadają.

Komu z was wypadło pod rząd 3x 0 na ruletce ? laugh itp,z tym,że ja wchjodzilem w kasyno z groszami ,grajac dla zabawy i rozrywki.

Kasyna to raczej każdemu kogo sie lubi powinno sie odradzać.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
i dlatego ja osobiscie do kasyn nie zagladam chociaz w samym tylko unibecie nam ponad 30 euro bonusu na gre i ciegle mnie kusza i zachecaja...wygrac sie u nich na dluzsza mete nie da a straciec mozna wszytko i to szybko..

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Nie nooo... panowie ,teraz to mam Las Vegas w domu. oooNie wiem od kiedy ,ale expekt uruchomił kasyno video.Teraz to i na panienkę można popatrzeć i na jej zwinne paluszki. ;)ewentualnie

Dołączył: Nov 2005
Posty: 28
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 28
A tak z ciekwaości: które kasyna oferują jeszcze grę live video?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 76
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 76
Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi W. Pracując jako bankowy doradca inwestycyjny z kont swych klientów podbierał pieniądze i grał nimi w zakładach bukmacherskich. Szczęście mu nie dopisywało, teraz grozi mu 10 lat więzienia
Pozostający w areszcie tymczasowym 35-letni Arkadiusz W. pracował w częstochowskim ING Banku Śląskim od początku lat 90. jako dorada inwestycyjny. Wiosną tego roku policję zgłosiła się klientka banku, której z konta zniknęło ponad 160 tys. zł. Kobieta, która ma podwójne obywatelstwo i pracuje głównie za granicą, w czerwcu 2006 r. założyła konto w częstochowskim oddziale ING Banku Śląskiego. Policjanci ustalili, że Arkadiusz W. - będący jej doradcą finansowym - nie spodziewając się jej przyjazdu do Częstochowy podrobił podpis i wypłacał z jej konta pieniądze. Śledztwo wykazało, że w podobny sposób czyścił konta siedmiu innych osób. Po raz pierwszy - w 2003 roku. Pieniądze przeznaczał głównie na zakłady bukmacherskie. Nie miał jednak szczęścia i przegrywał. Uzbierało się tego aż 615 tysięcy 812 złotych. Proceder trwał tak długo, bo doradca zawsze telefonicznie umawiał wcześniej spotkanie z klientami, informował ich co pewien czas m.in. o lokowaniu pieniędzy w funduszach inwestycyjnych, wypłacał nawet odsetki. ING Bank Śląski, który pokrył wszystkie straty spowodowane przez nieuczciwego pracownika, w procesie będzie miał status pokrzywdzonego. Oskarżonemu za fałszowanie dokumentów i przywłaszczenie pieniędzy grozi do 10 lat więzienia


Źródło: Gazeta Wyborcza Częstochowa


Ale gość wyciągnąć ponad 600tys i iść do buka...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
No i dobrze, dzięki takim ludziom dobrze buki prosperują i interes się kręci dalej.


Dołączył: Aug 2005
Posty: 25
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 25
JESTEM emerytem,ktory myslal ,ze rozum przychodzi z wiekiem.JEST to nieprawda.
Gram w STS iMIX,przegrywam wielka czesc emerytury co jest powodem wielu nieporozumien w rodzinie.Niemoge przestac jestem
hazardzista.Przestrzegam przed glupota(taka jak moja)
POZDRAWIAM WSZYSTKICH CZYTAJACYCH.

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, aker, JelineK, latajaca_holenderka, Lukasz111), 2,523 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1