Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
No i jak sie okazalo w Koszalinie rozegralo sie wszystko zgodnie z planem smile AZS pozbawiony dwoch podstawowycg graczy tylko w pierwszej fazie spotkania byl w stanie przeciwstawic sie sopocianom. A dokladniej walke z zawodnikami Prokomu-u probowal nawiazac widowiskowo grajacy Hunter, a takze oddajacy dzisiaj sporo rzutow Lukasz Seweryn.

Po przerwie podopieczni Eugeniusza Kijewskiego wzieli sie jednak w garsc, a obnizenie skladu i desygnowanie do gry trzech strzelcow: Dalmau, Hamiltona i Slanine okazalo sie strzalem w dziesiatke. Momentami goscie z Trojmiasta demolowali koszalinian wyprowadzanymi w zbyt szybkim jak dla nich tempie kontratakow, a wynik tej czesci meczu: 9:24 wyjasnil wszystko.

Slowem podsumowania Prokom pokazal klase, a AZS w oslabieniu (w dodatku widac bylo, ze z bolem plecow walczyl Dawid Witos) nie byl w stanie stawic czola Mistrzom Polski..

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
Originally Posted by Mitul
Anwil - Turów 73:74 hura no i pięknie, super mecz, Turów kontrolował w zasadzie cały czas, ale pod koniec Anwil dogonił i było bardzo nerwowo, w sumie trochę szczęscia, które jednak sprzyjało lepszym, słaby dzień Jagodnika i b.dobry Kelatiego zadecydowały o wyniku, Turów będzie w pierwszej trójce na koniec sezonu na 100% po Prokomie i chyba Śląsku...

Zaraz zaczyna się mecz Śląska - trudny do typowania, zwycięstwo Śląska bardzo prawdopodobne, kursy to dobrze odzwierciedlają, ale za 1,2 moim zdaniem nie do grania, moim zdaniem Śląsk to wygra, i pewnie pokryje handi, ale ja tego nie ruszam. tak samo under/over ciężki do przewidzenia - typowy no bet
Czarni słabo ostatnio więc niby czas na przełamanie, ale jednak Śląsk trochę za dobry jak na obecną drużynę ze Słupska. Na siłę to Śląsk win dla podbici akursu, ale ogólnie byłe w tej kolejce ciekawsze mecze smile

Pozdrawiam
Po jakiego Ty sie cieszysz ze zwyciestwa Turowa jak przed meczem nawet slowka nie napisales? puke

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
A dzisiaj gram sobie za małą stawkę Turów, Anwil co prawda po przyjściu Jagodnika na fali wznoszącej i idą jak burza, ale ta passa nie będzie trwać wiecznie, a dziś rywal bardzo wymagający, który na pewno łatwo skóry nie sprzeda, a kursy powyżej 2,5 wyglądają całkiem nieźle.
Warto się też zastanowić nad overkiem, co prawda Turów to mocno defensywna drużyna, ale grają z ofensywnym Anwilem i jeśli nie będą chcieli żeby ekipa z Włocławka im odskoczyła to będą musieli gonić. A Kelati i spółka jak mają dzień to potrafią ciskać za trzy więc może być overowo, a linia niska ja znalazłem 143

miazoo zanim coś napiszesz , zastanów się czy masz rację i poczytaj troszkę... chyba że nie potrafisz?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by miazoo
Po jakiego Ty sie cieszysz ze zwyciestwa Turowa jak przed meczem nawet slowka nie napisales? puke


ślepy jestes ?? echh szkoda gadać...

Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
przepraszam , za duzo % u babci , sorka

Dołączył: Jan 2007
Posty: 124
W
member
member
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 124
Dziś ciekawy mecz pomiędzy Stalą Ostrów a Polonią. Stal jest murowanym faworytem, u siebie jest dość silna (wygrana m.in. ze Śląskiem), do tego Polonia zagra bez swojego najlepszego gracza - Antonio Hudsona (trzeci strzelec ligi), który doznał kontuzji. Warszawianie wzmocnili się Szybilskim, ale ma on już najlepsze lata za sobą, i będzie musiał walczyć ze świetnym Kevingiem Palaciosem. Poza tym Stal wygrała już w tym sezonie na wyjeździe i u siebie na bank również zwycięży. Kurs w expekcie (1.15) jest trochę za niski, natomiast handicap (-11.5, 1.87) za wysoki (róznica klas jest spora, ale wątpie, aby Stal osiągnęła aż taką przewagę), więc pozostaje under/over. W ostatnim meczu z Polpharmą Stal rzuciła ponad 100 punktów, lecz to był szalony mecz, z ogromną skutecznością z obu stron i zerową obroną. Nic takiego nie powinno już się powtórzyć, do tego Polonia pozbawiona najlepszego strzelca będzie musiała ostro bronić i nie przewiduję wysokiego wyniku. Stal rzuca u siebie przeciętną ilość punktów, dlatego linia na 157.5 jest w sam raz i stawiam na under. Powodzenia.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
A ja mysle ze bedzie dzis overowo i w dodatku stalowka pociśnie Polonii wiecej jak 12-oma punktami.

Pinnacle ma linie 154.5 wiec over wyglada super, spread 12 - to samo. Baw mial chyba nizsza linie, no ale nie robi.

Bez Hudsona bedzie ciezko stawic opór. Na plk.pl jest info o jakichs kontuzjach w stali, ale to jakies sciemy.

Stal +20 przy wysokim wyniku, moze nie jak z Polpharma ale bedzie grubo wink grin

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,594
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,594
pinnacle chyba rzeczywiście przesadził z tą linią...

154,5 to 3 punkty niżej niż w expekcie smile Stalówka w Ostrowie od wieków robi overy (chyba, ze przegrywa - jak z kagerem, ale przecież osłabioną Polonię powinna pocisnąć).

over 154.5, kurs 1,952, 8/10
Stal -12.0, kurs 2,000, 10/10

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
ja jakos niewidze dzis overa w ostrowie mam kilka powodow by tak twierdzic
polonia niepojdzie na wymiane ciosow ze stala bo wie ze to samobojstwo z ich strony
trener poloni zawsze mial sposob na druzyny kierowane przez kowalczyka i juz w wywiadzie powiedzial ze musza oni zatrzymac szybki atak stali i rzuty za 3 pkt ( tylko niewiadomo czy to sie uda )
stal grala mecz w sobote ktory byl toczony w szybkim tempie a jak wiadomo gracze stali do mlodziencow nienaleza wiec arczej dzis niebeda forsowac zbytnio tempa w sobote stal zagrala na rewelacyjnej skutecznosci i dzis niewierze by nawet zblizyli sie do niej
co do kontuzji ansleyowi dolega kolano i jedzie na srodkach znieczulajacych cale szczescie ze jest w ostrowie palacio ( gosc mi zaimponowal w sobotnim meczu jest mocny psychicznie i mocno wierzy w swoje umiejetnosci i bedzie duzym wzmocnieniem stali w sobote w 1 kwarcie zlapal 2 faule i zrobil 3 straty ale juz od 2 kwarty zaczal grac swietnie )
brunins caly czas narzeka na bol plecow i cos mi sie wydaje ze jego dni w ostrowie sa policzone ( chyba ze szybko wyleczy kontuzje )
obazuaje juz chyba sie pakuje i odejdzie ze stali ( kowal niewpuscil go nawet na minute w sobotnim meczu mimo ze niejest kontuzjowany )

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Originally Posted by muppet
A ja mysle ze bedzie dzis overowo i w dodatku stalowka pociśnie Polonii wiecej jak 12-oma punktami.

Pinnacle ma linie 154.5 wiec over wyglada super, spread 12 - to samo. Baw mial chyba nizsza linie, no ale nie robi.

Bez Hudsona bedzie ciezko stawic opór. Na plk.pl jest info o jakichs kontuzjach w stali, ale to jakies sciemy.

Stal +20 przy wysokim wyniku, moze nie jak z Polpharma ale bedzie grubo wink grin
nie zapominaj mupp ze wielszość graczy Gipsaru ma ponad 30 lat a Keving jest znacznie wolniejszy niż Walker...jak dla mnie Polonia +12.5

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dla mnie wygrana Stali to sprawa bezapelacyjna wink

Tylko co tu teraz zagrac? Ciezka sprawa.

Wedlug mnie u/o odpadaja, bo moze byc roznie, a i linia ustawiona troche niepomyslnie dla graczy.

Stal -12.5 to troszke duzo... Chyba tyle nie przekrocza. Ja zdecydowalem sie na Stal -8.5 w Profesjonalu, bo puscilem sobie to za drobniaki na tasiemcu. Mysle ze po kursie 1.8 jest to zaklad bardzo okazyjny.

Jak bedzie to przekonamy sie juz za pol godziny, mam mieszane uczucia co do tego meczu, jednak taka strzelanina jak w meczu z Polpharma chyba sie nie powtorzy smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
sorki ale wiecie czemu stal - polonia zwnou odwolany :/ ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Originally Posted by fart?
sorki ale wiecie czemu stal - polonia zwnou odwolany :/ ?

?? pierwsze słyszę?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Originally Posted by bursztyk
Originally Posted by fart?
sorki ale wiecie czemu stal - polonia zwnou odwolany :/ ?

?? pierwsze słyszę?

cos tam pisze na e-basket ale widac to jeszcze zostalo z tamtego tygodnia lub cos toto zdjelo ten mecz wogole wiec myslalem ze dlatego oraz po tym info na e-baskecie ale widze ze gdzie indziej jest wiec chyba luz:) polceam underka 157 w toto wysofali wiec ktos pewnie grubo poslal laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
jednak mieli racje ci ktorzy pisali o overze
gdyby trener poloni niekazal faulowac w ostatniej minucie byloby z 10 pkt mniej ale i tak bylby over

Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
Szpital w Polpaku
Nie najlepiej wygląda sytuacja w Polpaku przed meczem z Prokomem. Aż czterech graczy może nie zagrać z powodu kontuzji.

Na pewno nie zagra w niedzielę David Moss, któremu dokucza cały czas kontuzja uda. Pod znakiem zapytania stoi występ Kevina Hamiltona i Steve'a Thomasa - amerykańscy koszykarze przez cały tydzień walczyli z przeziębieniem w związku z czym nie trenowali i trudno wyrokować na temat zarówno ich zdrowia jak i ewentualnej dyspozycji. W dodatku na jednym z treningów nieszczęśliwie upadł Marcin Sroka wskutek czego ma problemy z barkiem.


Jak informuje klub ze Świecia przecwiko drużynie mistrzów Polski nie zagra jeszcze nowy nabytek klubu Tayron Thomas, którego nie uda się zatwierdzić do niedzieli.

www.plk.pl [plk.pl]

Ktos wie na ile prawdopodobny jest wystep tych graczy?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Moj typ krotko...

Unia Tarnów - Stal Ostrów (-18.5)

Unia się sypie. Z drużyny odchodzą kolejni zawodnicy. Nie ma już Ibrahima, Morinii, Malesevica, Grysa do Koszalina przeniósł się Colić. Skład prezentuje się fatalnie, a sponsora nadal nie widać. Ostatnio ekipa jeszcze z Colićem i Grysem przegrała 20 punktami w Jarosławiu. Stal zaś ostatnio wygrała 2 mecze z Polpharmą i Polonią. To ciekawa, wyrównana drużyna, która może jeszcze namieszać. Bardzo ładnie prezentuje się nowy nabytek- Kevin Palacios, który gra świetnie i odciąża Mike`a Ansleya. W Tarnowie Stalówka będzie miała bardzo łatwą przeprawę, handi trochę wysokie, ale pewnie jeszcze pójdzie w gorę. Wg. oficjalnych wersji kontuzji nabawili się Majchrzak (te nieoficjalne mówią o transferze do Stali) i Hajnsz. Teoretycznie więc ekipa z Tarnowa nie ma 8 zawodników do gry. Jeśli mecz się odbędzie, to powinno być spokojnie +20 dla Stali, nawet jeśli Kowalczyk da sporo pograć rezerwowym.

Zagrałem to po 1.87 w Expekcie. Teraz widze jeszcze 18.5 po 1.85 w Betway.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Witam :PIWO:

Ta kolejna DBE wyjatkowo ciezka. Po raz kolejny nie wiem co zagrac, chyba trzeba bedzie wyszukac cos ciekawego sposrod dostepnych zakladow typu o/u. Kursy na faworytow beznadziejne, zadnego UD po ŁADNYM kursie nie widze... Naprawde ciezko cos wybrac.

Typ ktory przydstawil nam codi jest w miare spoko. Z tym ze handi bardzo szybko wzrasta i przez to troszke boje sie grac ten typ. Unia w rozsypce a Maja prawdopodobnie na poczatku przyszlego tygodnia dolaczy do druzyny Stali w miejsce Jayson Obazuaye, ktory jest w konflikcie z trenerem, a takze zawodnikami. Doskonale do zespolu wprowadzil sie Palacios. Razem z Ansleyem sa bardzo groznym ogniwem zespolu. Szawarski i Żurawski odwalaja kawal dobrej roboty w ataku, a takze na deskach. To zawsze byli solidni gracze, a przenosiny do Stali na pewno dobrze im zrobily co widac po grze zespolu. Typ na Stal naprawde dla odwaznych, jesli Kowal wprowadzi rezerwy w ktoryms momencie, a Unia solidnie sie zmobilizuje, to nie bedzie tak hop siup. Nie mowie tu o wygranej Unii, bo to wrecz niemozliwe, ale o tym by pokryc moim zdaniem wysoki handi, ktory jak juz pisalem wzrasta z czasem.

Co myslicie o meczu Anwilu? Dadza rade wygrac? Czy w koncu Czarni sie przebuda. Rok temu praktycznie zmietli Anwil u siebie w Słupsku grajac nawet gorszym i wezszym skladem niz teraz. Gra Anwilu co prawda sie poprawia, ale kiedys musi nastapic reaktywacja Czarnych. Uwazajcie na ten Anwil - duzo osob juz wielokrotnie na nim wtopilo, w tym ja, wiec jakies nieprzemyslalne ruchy dotyczace tego typu sa chyba niewskazane.

Apropos meczow Turow - Kager i Polpharma - WKS. Linia odpowiednio 139.5 i 145.5. Pytanie teraz? Gdzie padnie over? Czy Urlep zatrzyma ofensywny basket Polpharmy? Ciezko cos mi napisac, bardziej bylbym skłonno postawic na ten over w Starogardzie Gdanskim.

Mecz Znicz - AZS przelozony. I to chyba dla nas niedobrze. Rozmawialem juz o tym z Ignoratorem, ze jesli mecz odbylby sie w pierwotnym terminie to z pewnoscia zagralbym na Znicz. Na 10 lutego, bo wtedy wlasnie zostanie ten mecz rozegrany, Spann i Hayes powinni juz byc zdrowi. Nie wiem dokladnie co z Sebstianem Balcerzakiem, bo lezy w szpitalu po wypadku samochodowym, ale 10 lutego raczej na pewno jeszcze nie zagra.

Meczu Kotwica - Polonia nie dotykam, bo to pojedynek pomiedzy najdziwniejszymi druzynami calej tej ligi hehe wink

[Linked Image] vs [Linked Image]

Prokom Trefl Sopot - Polpak Świecie
TYPY: Prokom Trefl Sopot - Polpak Świecie H(0-12.5) --- 1 --- 1.87 (Expekt)
Data i godzina rozpoczecia meczu: 28.01.2007 (niedziela), godz. 15:00 (mecz w TV4)


Juz w niedzielne popoludnie w Sopocie dojdzie do wbrew pozorom bardzo ciekawego pojedynku pomiedzy miejscowym Prokomem Trefl Sopot a druzyna ze Swiecia czyli Polpaku. Od poczatku sezonu druzynie Polpaku sie nie wiedzie. Zapowiadano glosno walke o przynajmniej powtorzenie zeszlorocznej pozycji, a skonczylo sie tak jak wszyscy widzimy. Przyczyna takich wynikow nazywa sie Sasza Krutikov, ktorego dzieki Bogu juz w Swieciu juz nie ma. Teraz druzyne prowadzi Grek Kostas Frevarakis. I efekty moim zdaniem widac. Druzyna Polpaku caly czas sie wzmacnia a tacy gracze jak Anderson czy Bucknor powoli ale dobrze wprowadzaja sie do zespolu. Powoli ten caly nielad i styl gry rodem z NCAA jaki pozostawil po sobie Krutikov, sprzata Flevarakis. Dlaczego zdecodowalem sie na taki typ? Polpakowi zawsze trudno gralo sie w Sopocie. Nie wygrali z Mistrzami Polski jeszcze ani razu, chociaz byli na poczatku bardzo blisko wykonania tego zadania. Duzo nie zabraklo, ale osobiscie bylem na tym meczu i to Prokom odpuscil, a nie Polpak zagral super zawody. Prokom ma jakis patent na zespol ze Swiecia. Prokom nie gra jakos super dobrze w tym sezonie i jest do pokonania co wszyscy wiemy. Handicap nie jest az taki duzy, biorac pod uwage wspomniana przeze mnie na poczatku skutecznosc wyjazdowa Polpaku w rzutach z gry. Na dodatek te kontuzje. Gdyby nie one, to moze i bym tu poszukal jakiegos underdoga po kursie ponad 7.00, ale nie tym razem. Bez takich graczy jak Moss, Hamilton czy Thomas raczej nie ma co myslec o specjalnym nawiazaniu walki przez Polpak. Na dodatek plk.pl pisze o kontuzji Sroki. Nowy nabytek Tayron Thomas tez jeszcze nie zagra. Szkoda ze zaryzykowac i nie zagrac na Prokom z handi. Ja nie obiecuje ze w/w gracze nie zagraja, bo tego jeszcze nie wiem na 100%. Jak tylko czegos sie dowiem ze swoich zrodel to od razu dam znac w temacie, co tam u tych niby kontuzjowanych graczy Polpaku. Jesli okaze sie ze wszyscy zagraja, odpuszczam ten typ. Prokom idzie teraz jak burza. Miazdzy rywali, pokonujac ich znaczna roznica punktowa. Zobaczymy co pokaze z silniejszymi druzynami, ale poki co idzie im coraz lepiej. Wiadomo ze piorytetem sa rozgrywki Euroligi dla podopiecznych Kijewskiego, ale mysle ze tego meczu Prokom nie odpusci. Tak jak mowie. Gram Prokom -12.5 @ 1.87, ale dopiero wtedy gdy dowiem sie cos wiecej o tym szpitalu w Polpaku, o ktorym pisza serwisy koszykarskie.

Pozdrawiam :PIWO:

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by "shane"
Nie wiem dokladnie co z Sebstianem Balcerzakiem, bo lezy w szpitalu po wypadku samochodowym, ale 10 lutego raczej na pewno jeszcze nie zagra.

Niestety nie przeczytalem dokladnie co stalo sie z Sebastianem Balcerzakiem, nie wiedzialem ze jego wypadek byl az tak ciezko ze nie wiadomo czy zagra jeszcze kiedys w basket. W takiej sytuacji oczywiscie nie zagra 10 lutego.

Sebastian trzymaj sie! :BOKS:

PS. Jeszcze raz sorki za gafe.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Originally Posted by codi
Moj typ krotko...

Unia Tarnów - Stal Ostrów (-18.5)

Unia się sypie. Z drużyny odchodzą kolejni zawodnicy. Nie ma już Ibrahima, Morinii, Malesevica, Grysa do Koszalina przeniósł się Colić. Skład prezentuje się fatalnie, a sponsora nadal nie widać. Ostatnio ekipa jeszcze z Colićem i Grysem przegrała 20 punktami w Jarosławiu. Stal zaś ostatnio wygrała 2 mecze z Polpharmą i Polonią. To ciekawa, wyrównana drużyna, która może jeszcze namieszać. Bardzo ładnie prezentuje się nowy nabytek- Kevin Palacios, który gra świetnie i odciąża Mike`a Ansleya. W Tarnowie Stalówka będzie miała bardzo łatwą przeprawę, handi trochę wysokie, ale pewnie jeszcze pójdzie w gorę. Wg. oficjalnych wersji kontuzji nabawili się Majchrzak (te nieoficjalne mówią o transferze do Stali) i Hajnsz. Teoretycznie więc ekipa z Tarnowa nie ma 8 zawodników do gry. Jeśli mecz się odbędzie, to powinno być spokojnie +20 dla Stali, nawet jeśli Kowalczyk da sporo pograć rezerwowym.

Zagrałem to po 1.87 w Expekcie. Teraz widze jeszcze 18.5 po 1.85 w Betway.
Dodam ze W srode na treningu było tylko 5 koszykarzy Unii.

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, burbon, $-man), 1,955 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,364
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1