Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#826696 02/01/2007 18:50
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174

Bonus: Unibet
connor #828731 03/01/2007 15:06
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
There was a problem looking up this post in our database.

Please use your back button to return to the previous page.

Baqu #831610 04/01/2007 11:24
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Kolejna wyplata na Moneybookers juz tylko kilka godzin trwala. W nocy zlecilem a rano juz była $$$$.

CarlosMarc #846516 09/01/2007 15:29
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Po zareferowaniu znajomego i jego wpłacie 500$,ja dostaję 200$. Czy mój znajomy dostaję jakiś bonus za tą referację oprócz standardowego 10% Sign up bonus?

michal392 #848840 10/01/2007 02:11
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
On dostaje 10% czyli 50usd i obrot 1x musi zrobic. A ty dostajesz 200usd i obrot 3x. Nic wiecej. Ale to wychodzi w sumie 50% od calej sumy wiec calkiem sporo...

CarlosMarc #850086 10/01/2007 17:48
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Jak weryfikuję się konto po wpłacie za pomocą "moneybookers"?
W pomocy jest tylko gotowa forma do wypełnienia dotycząca karty kredytowej i przelewu. Dla moneybookers nie znalazłem.
Czy przy weryfikacji konta wysyłaliscie dokumenty faxem czy mailem? Jeśli faxem to jaki numer wpisywaliście? Ja podczas próby wysłania faxu mialem wciaz zajeta linie i poprosiłem by przyjeli moje scany dokumentow wyslane za pomoca maila.

michal392 #871602 17/01/2007 20:09
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
Jakich konkretnie dokumentów wymagają przy wpłacie przez moneybookers?

Hubi #871678 17/01/2007 20:22
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
niech se zrobia konkurs rzutow za 3 punkty :-)

KaPrYs #871727 17/01/2007 20:33
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
nie ma potzreby weryfikacji zadnej

dadycool #872345 17/01/2007 23:17
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Wołają skanu dowodu jak wygrasz za duzo. Troszke przeciągają wtedy ale kase wyplacają. Jesli ktos Cie polecił to wyplacą Ci jak tamta osoba tez zostanie zweryfikowana.

CarlosMarc #876485 19/01/2007 10:21
Dołączył: May 2005
Posty: 117
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 117
Wpłacielem do nich 500$ z referala dopisali mi 50$ zagralem zakladzik po calosci i nastepnego dnia zonk:(
Napisali mi ze moje konto jest tymczasowo zamkniete i zostanie przeprowadzone sledztwo ze niby cos tam podejrzewaja i ptrwa ono 7 dni

Mial ktos taka sytuacje i jak to wyglada dalej?

narazie czekam 5 dni i dalej closed

meteorBB #878171 19/01/2007 22:29
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Wyslales im skan dowodu? Ja tez mialem zamkniete, az do momentu wyslania skanu przeze mnie i przez tego polecajacego, jezeli takowy byl oczywiscie. Z tym, że nie pisali, ze na 7 dni tylko, az otrzymaja dokumenty.

CarlosMarc #879131 20/01/2007 09:40
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Hmm...ja chciałem własnie postąpić tak samo jak meteorBB tzn. wpłacić 500$i postawic całość a kontrować na pinacle, zawsze zablokuja konto jeśli pierwszy zakład będzie na całą kwotę z bonusem?:/
Jak wysyłałeś te skany CarlosMarc?Fax czy e-mail?

michal392 #881237 20/01/2007 20:45
Dołączył: May 2005
Posty: 117
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 117
Scany to ja juz wyslalem nastepnego dnia i do tej pory mam zablokowane konto.
Wyslalem juz im trzy maile z pytaniem dlaczego to wszystko dlugo trwa tak dlugo itd.. wiec odpisuje ze nadal badaja.

W sumie moze nawet calkiem mozliwe ze przyczyna tego jest ze zagralem od razu po calosci - zreszta kto wie o co im chodzi, a najgorsze jest to ze wygralem po ladnym kursie i troche kasy mi tam lezy frown

wiec dalej czekam coraz mniej cierpliwie smile

meteorBB #889137 23/01/2007 17:52
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
Unfortunately your region has been heavily abusing the match bonus offer,
and for that
reason all clients within that geographical location are being denied that
bonus.


Dziekuję rodacy laugh

Zabrali mi całe 100 dolców plus jakieś 150 które z tego w miesiąc ugrałem.
Niemogli odrazu napisać.
Może trzeba im zbić ocene w SRB???
Wykręcają się regulaminem

For further terms and conditions in regards to this policy, please review
our Player
Agreement which can be located in our "Help" menu by clicking on "Financial"

then "Agreements" and then lastly "Player Agreement"

Regards,

Zostawić to tak???

250 dolców to dla mnie sporo hajsu

mirekg #889545 23/01/2007 19:04
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
W poprzednich wątkach o bodogu pisałem między innymi ja ,że blokują konta. Mi jako powód zablokowania konta podali ,że ktoś z mojego rejonu geograficznego też ma konto w Bodog. Jako rejon geograficzny uznali... POLSKĘ .No comments. Kasę swoją dostałem ale z tego co wiem sporo osób swoich pieniędzy nie odzyskało.

Elninio #889704 23/01/2007 19:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
O ile jeszcze z rok temu Bodog to faktycznie była jeszcze czołówka światowej bukmacherki to obecnie jest to niestety przeciętny buk, ze słabymi kursami, zysku niestety szukający na naciąganiu graczy frown

Elninio #889711 23/01/2007 19:59
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Zawsze tak było? Ostatnio co raz wiecej jest tych negatywnych postow o BODOGU!:/Ja grałem u nich tylko chwilke ale nie mialem zadnego problemu. Teraz chciałbym polecic pare osob i powplacac po 500$ kazdemu dla bonusu ale juz sam nie wiem.

michal392 #889726 23/01/2007 20:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Napisałem do nich o promocji, ale z maila z którego grałem już u nich, byłem ciekaw całej tej nagonki. O to co dostałem..

Dear Arek,

Thank you for contacting customer service. The promotion you mentioned is only available to new players who signed up with
bodog by clicking on that link and have never made a deposit. It is your existing bodog account disqualifies you for this
promotion not your country of residence. Should you require further assistance, please do not hesitate to contact us.

Best Regards,
Customer Service


Szukajcie dalej, bo wygląda na to że nie blokują kont dla Polaków z przyczyn geograficznych.

Pozdrawiam

Rusty #889938 23/01/2007 21:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
tak napiszę żeby zachęcić do wpłaty a później bodog robi co chce ... juz wczesniej ostrzegałem i inni zeby tam nie wplacać bo w momencie wyplaty zabieraja bonus i wygrana z niego , i nie ma znaczenia ze ktos jest z Polski czy nie... jezeli by cos mieli do Polaków to nikt z nas nie mógłby się tam zarejestrować ...
nie wiem jaki mają w tym swoim działaniu interes...

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, kamel), 2,881 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,381
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1