Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
zwierzu #861049 14/01/2007 12:05
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Tam gdzie każą podawać Swifta zapisuje się tylko 10 pierwszych liter, może na niektóre Swifty to starcza, ale np mbanku ma 11 liter i zawsze ostatnia się nie zapisuje...
Każdy zresztą może sobie to sprawdzić w my account w danych konta, albo details wypłaty jeżeli taką już zlecał smile

Bonus: Unibet
Andrzej5 #863223 15/01/2007 11:43
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Z
addict
addict
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Witam
Dostalem dzisiaj od nich czek, i mam pytanko w ktorym banku najlepiej zrealizowac taki czek . Na czeku widnieje bank Barcalys.
Pozdroo

zmianowy #863968 15/01/2007 19:15
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
no rejestruje w tym buku 'new bank account' bo nie mam jeszcze.
no i takie pola mam:

Client Address:
Nickname:
Account number:
Account holder name:
Bank name:
Branch number:
Bank Address:
Swift code or bic:


no i pytanie co tam macie powpisywane, skad mozna zdobyc niektore kody typu swift. najlepiej jakby ktos podał na swoim przykładzie.
ja mam w pko bank polski

dziekuje.

zmianowy #863993 15/01/2007 19:23
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by zmianowy
Witam
Dostalem dzisiaj od nich czek, i mam pytanko w ktorym banku najlepiej zrealizowac taki czek . Na czeku widnieje bank Barcalys.
Pozdroo

Mialem kiedys czek z zagranicy i normalnie nie moglem u nas odebrac,u nas w banku powiedzieli,ze musza wyslac jakies incaso tam za granice do tego banku, zeby posprawdzac autentycznosc czeku, a to kosztuje chyba 100zl minimum. Idz do jakiegos banku i sie popytaj, najlepiej do PKO.

jadanek #863998 15/01/2007 19:24
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
A i to trwa podobno od 4 - 10 tygodni, w moim przypadku to trwalo 5 tygodni smile

jadanek #864428 15/01/2007 21:06
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
w bank adres trzeba glownego oddzialu?
account holder name co tu wpisac?
nickname? login z ibetx?
branch number?

zalezy mi na czasie, dziekuje.

lukkow #865899 16/01/2007 09:29
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
Originally Posted by lukkow
http://img475.imageshack.us/img475/7750/beztytu322u1sj1.jpg

Z całą pewnością wypłaciłem smile

Jezeli ktos ma tam jeszcze jakies pieniadze to radze sie pospieszyc bo niewiadomo kiedy znowu beda miec srodki do wypłat.

cholera ja nie zdazylem :-/
Znow nie maja srodkow w Netellerze.

Ronin_BC #867333 16/01/2007 14:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
no wlasnie ja mam 46 Euro do wplaty i mi pisze cos takeigo..:/Merchant does not have enough funds available for that payout.czyli co mamczekac czy jak??

bboyek #867450 16/01/2007 16:11
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
tak

Ronin_BC #869694 17/01/2007 06:04
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
witam, orientuje sie ktos czy wogole bedzie jeszcze kaska wyplacana z ibetxa..?? i czy byl juz wczenisje taki cwhilowy przestoj w wyplata

bboyek #869941 17/01/2007 08:54
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Mi odpisali, że zajmą się dopisywaniem kasy do mojego konta laugh Coś czuję, że za 2-3 tygodnie dopiero odpiszą....to może na wielkanoc wypłacę laugh

Landzaat #873588 18/01/2007 11:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
tak byly juz przestoje.. zdaje sie ze malo osob wplaca netelerem a bardzo duzo wyplaca

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
siemka, co mam im wyslac bo ich nie rozumem nwet jak przetlumaczylem..pomowzcie..;
In order to be able to get your money from your account you will need to add your bank or card details to your account,
Aby moc wybrac pieniadze z Twojego konta bedziesz musial dodac szczegoly Twojego banku albo karty do Twojego konta


which ever you have sent over to us.
z ktorego kiedykolweik cos do nas wysylales

Once you have completed this, you email us, so that we can activate this to your iBetX account, so that you can withdraw your funds.
Jesli juz bedziesz mial to skompletowane, wyslij nam maila, wtedy bedziemy mogli aktywowac Twoje iBetX konto, wiec bedziesz mogl wyplacic srodki.


Best Regards
najlepsze pozdrowienia

bboyek #883542 21/01/2007 15:30
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Originally Posted by bboyek
siemka, co mam im wyslac bo ich nie rozumem nwet jak przetlumaczylem..pomowzcie..;
In order to be able to get your money from your account you will need to add your bank or card details to your account,
Aby moc wybrac pieniadze z Twojego konta bedziesz musial dodac szczegoly Twojego banku albo karty do Twojego konta


which ever you have sent over to us.
z ktorego kiedykolweik cos do nas wysylales

Once you have completed this, you email us, so that we can activate this to your iBetX account, so that you can withdraw your funds.
Jesli juz bedziesz mial to skompletowane, wyslij nam maila, wtedy bedziemy mogli aktywowac Twoje iBetX konto, wiec bedziesz mogl wyplacic srodki.


Best Regards
najlepsze pozdrowienia


o ile sprawa wciaz aktualna, to musisz w "my account" po kliknieciu w withdraw funds dodac dane swojej kary albo konta na ktore chcesz wyplacic kase, potem sles im e-maila oni weryfikuja te dane (podobnie jak z weryfikacja konta) zlecasz wyplate i czekasz az ksa pojawi sie na karcie albo koncie smile

weed #883550 21/01/2007 15:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
a jak chce na netellera wyplacic to co mam wpisac??

bboyek #883851 21/01/2007 17:06
Dołączył: Nov 2006
Posty: 15
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 15
Na netellera narazie nie wyplacisz. Nie maja kasy.

lukkow #885960 22/01/2007 13:52
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
dopachal sie ktos do suportu i dowiedzial moze kiedy mozna sie spodziewac kasy?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Czekalem mniej wiecej miesiac, ale kasa jest wreszcie na moim koncie smile Troche meczaca ta wyplata, ale ciezko nawet narzekac jak daja kase za darmo smile


zwierzu #889837 23/01/2007 20:32
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
ale wyplacales przelewem?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Tak, przelewem bankowym, na konto w mbanku.

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 2,993 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1