Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
dlaczego wasn't a nie didn't?

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
To nie operator... To jest po prostu odmiana czasownika "to be".. Dynamo.. To tak jak w czasie Present Simple..

Piszesz:

You are rich and famous.

A nie:

You do be rich and famous.

Tamto to analogicznie to samo... tylko czas przeszły..

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Witam. Potrzebuje jakąś prace na temat wiersza (nie wiem do końca czy to wiersz czy co.)

Fernando Savater

"Proste Pytania"

przełożył: Szymon Jędrusik


do tego:

Bibliografia i przypisy.


Jakby ktoś coś mógł znaleźć, wielkie dzieki!!


Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
mała korekta:

przełożył: Szymon Jędrusiak

Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
Witam.

Potrzebuje materialow na temat: "Wielkiego kryzysu gospodarczego 1929-1933"

I nie odsyłajcie mnie do wujka google wink bo nic ciekawego nie znalazłem...

Jesli by ktos posiadal cos na ten temat to poprosze na [email protected] lub tu na forum...

Z góry wielki dzięki !!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Originally Posted by michal_tbg
Witam.

Potrzebuje materialow na temat: "Wielkiego kryzysu gospodarczego 1929-1933"

I nie odsyłajcie mnie do wujka google wink bo nic ciekawego nie znalazłem...

Jesli by ktos posiadal cos na ten temat to poprosze na [email protected] lub tu na forum...

Z góry wielki dzięki !!!
http://www.sciaga.pl/tekst/5476-6-swiatowy_kryzys_gospodarczy_1929_1933 mmoże coś o przyczynach itp nie wiele ale zawsze:]

Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
Dzieki Rybek za checi wink ale to wlasnie mam...

Musze napisac prace na conajmniej 10 stron, takze licze, ze ktos z forumowiczow cos takiego posiada...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Logan
Kto byl pierwszy: bukmacher czy gracz? smile

Gracz a wlasciwie 2 smile
Zalozyli sie miedzy soba, ten ktory przegral, chcial sie za wszelka cene odegrac i znow sie zalozyl i znowu wtopa smile
Jeden zostal bukmacherem, drugi graczem wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Witam;

Muszę napisać 2 prace, szukam materiałów do n\w tematów:

1) Jak rozumiesz sprawiedliwą ocenę ucznia
2) Dlaczego nauczyciele powinni mieć kodeks etyczny
3) Pięć najważniejszych cnót, które powinien posiadać nauczyciel
4) Wiedza czy zasady moralne. Co jest ważniejsze do przekazania uczniom

Z gory dziekuje za pomoc

pozdrawiam kacperek


Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by kacperek76
Witam;

Muszę napisać 2 prace, szukam materiałów do n\w tematów:

1) Jak rozumiesz sprawiedliwą ocenę ucznia
2) Dlaczego nauczyciele powinni mieć kodeks etyczny
3) Pięć najważniejszych cnót, które powinien posiadać nauczyciel
4) Wiedza czy zasady moralne. Co jest ważniejsze do przekazania uczniom

Z gory dziekuje za pomoc

pozdrawiam kacperek


proszę pomijać materiały z sciaga.pl smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Poszukuję materiałów o aukcjach internetowych smile Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Kończy mi się umowa na telefon komórkowy. Czego mogę żądać w zamian za przedłużenie umowy?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Widze z etylk ozalozylem temat od razu usniety i nzow tzreba pisac .

Sprawa z mandatem !!!

Dostalem dzisiaj pismo z urzedu skarbowego o zajeciu prawa majtkowego stanowiacego wierzytelnosc z rachunku bankowgo u dluznika zajetej wierzytelnosc bedacej bankiem

Mialem dwa mandaty do zaplaty czkelam z ta mysla z eprzyjdzie komornik , lecz otrzymalem pismo i z tego co rozumie msuze wplacic na dany rachunek bankowy pieniadze .

Tylko martwi mnei to ze nie bede mai lzadnego pokwitowania jedynie w historii przelewu czy ktos mial podobna sytuacje ??? co napisac w tytule ? oplata za madnat taki i tak ??


Pomocy smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by micha$
Kończy mi się umowa na telefon komórkowy. Czego mogę żądać w zamian za przedłużenie umowy?


np. w zamian za podpisanie kolejnej umowy telefon w bardzo preferencyjnych cenach;)

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by kacperek76
Originally Posted by kacperek76
Witam;

Muszę napisać 2 prace, szukam materiałów do n\w tematów:

1) Jak rozumiesz sprawiedliwą ocenę ucznia
2) Dlaczego nauczyciele powinni mieć kodeks etyczny
3) Pięć najważniejszych cnót, które powinien posiadać nauczyciel
4) Wiedza czy zasady moralne. Co jest ważniejsze do przekazania uczniom

Z gory dziekuje za pomoc

pozdrawiam kacperek


proszę pomijać materiały z sciaga.pl smile


HELP ME!!

Dołączył: May 2006
Posty: 63
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 63
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Logan
Kto byl pierwszy: bukmacher czy gracz? smile

Gracz a wlasciwie 2 smile
Zalozyli sie miedzy soba, ten ktory przegral, chcial sie za wszelka cene odegrac i znow sie zalozyl i znowu wtopa smile
Jeden zostal bukmacherem, drugi graczem wink

grin grin nigdy tak o tym nie myslalem wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
@micha$, nowy telefon w atrakcyjnej cenie to nie wszytsko jak napisał kacperek, powines tez dostac jakis czasowy super bonus, ja nap. dostalem gratisowe 70minut do sieci era co miesiąc przez pol roku chyba + jeszcze tansze polaczenia smile ..wszystko zalezy od tego jaki placisz abonament, jezeli cos pokroju 30-50pn miesiecznie to za duzo nie dostaniesz, ale jak np. 100-200 to juz mozesz liczyc na niezłe gratisy smile

@kacperek priv smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
1. Jak ściągnąć simlocka z noki 6610i (plus) ? Kompletnie zielony jestem w tym temacie.

2. Oświadczenie o niekaralności się gdzieś pobiera, czy może pisze sam? smile

Dzięki piwo

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
http://www.humor.mocny.com/zdejmowanie,simlocka.html

Kiedys zdejmowalem z tej strony simlocka w Nokii 5510 i wszystko w porzadeczku. 3zł + VAT

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by Kameleon
2. Oświadczenie o niekaralności się gdzieś pobiera, czy może pisze sam? smile

do sądu rejonowego trzeba pismo wysłać, jak ojciec wysyłał to do lsztyna to musiał coś około 100pln zapłacić :|

Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1