|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103 |
dlaczego wasn't a nie didn't?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
To nie operator... To jest po prostu odmiana czasownika "to be".. Dynamo.. To tak jak w czasie Present Simple..
Piszesz:
You are rich and famous.
A nie:
You do be rich and famous.
Tamto to analogicznie to samo... tylko czas przeszły..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Witam. Potrzebuje jakąś prace na temat wiersza (nie wiem do końca czy to wiersz czy co.)
Fernando Savater
"Proste Pytania"
przełożył: Szymon Jędrusik
do tego:
Bibliografia i przypisy.
Jakby ktoś coś mógł znaleźć, wielkie dzieki!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
mała korekta:
przełożył: Szymon Jędrusiak
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Witam. Potrzebuje materialow na temat: "Wielkiego kryzysu gospodarczego 1929-1933"I nie odsyłajcie mnie do wujka google  bo nic ciekawego nie znalazłem... Jesli by ktos posiadal cos na ten temat to poprosze na [email protected] lub tu na forum... Z góry wielki dzięki !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
Witam. Potrzebuje materialow na temat: "Wielkiego kryzysu gospodarczego 1929-1933"I nie odsyłajcie mnie do wujka google  bo nic ciekawego nie znalazłem... Jesli by ktos posiadal cos na ten temat to poprosze na [email protected] lub tu na forum... Z góry wielki dzięki !!! http://www.sciaga.pl/tekst/5476-6-swiatowy_kryzys_gospodarczy_1929_1933 mmoże coś o przyczynach itp nie wiele ale zawsze:]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Dzieki Rybek za checi  ale to wlasnie mam... Musze napisac prace na conajmniej 10 stron, takze licze, ze ktos z forumowiczow cos takiego posiada...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Kto byl pierwszy: bukmacher czy gracz?  Gracz a wlasciwie 2  Zalozyli sie miedzy soba, ten ktory przegral, chcial sie za wszelka cene odegrac i znow sie zalozyl i znowu wtopa  Jeden zostal bukmacherem, drugi graczem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Witam;
Muszę napisać 2 prace, szukam materiałów do n\w tematów:
1) Jak rozumiesz sprawiedliwą ocenę ucznia 2) Dlaczego nauczyciele powinni mieć kodeks etyczny 3) Pięć najważniejszych cnót, które powinien posiadać nauczyciel 4) Wiedza czy zasady moralne. Co jest ważniejsze do przekazania uczniom
Z gory dziekuje za pomoc
pozdrawiam kacperek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Witam;
Muszę napisać 2 prace, szukam materiałów do n\w tematów:
1) Jak rozumiesz sprawiedliwą ocenę ucznia 2) Dlaczego nauczyciele powinni mieć kodeks etyczny 3) Pięć najważniejszych cnót, które powinien posiadać nauczyciel 4) Wiedza czy zasady moralne. Co jest ważniejsze do przekazania uczniom
Z gory dziekuje za pomoc
pozdrawiam kacperek proszę pomijać materiały z sciaga.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Poszukuję materiałów o aukcjach internetowych  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Kończy mi się umowa na telefon komórkowy. Czego mogę żądać w zamian za przedłużenie umowy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Widze z etylk ozalozylem temat od razu usniety i nzow tzreba pisac . Sprawa z mandatem !!! Dostalem dzisiaj pismo z urzedu skarbowego o zajeciu prawa majtkowego stanowiacego wierzytelnosc z rachunku bankowgo u dluznika zajetej wierzytelnosc bedacej bankiem Mialem dwa mandaty do zaplaty czkelam z ta mysla z eprzyjdzie komornik , lecz otrzymalem pismo i z tego co rozumie msuze wplacic na dany rachunek bankowy pieniadze . Tylko martwi mnei to ze nie bede mai lzadnego pokwitowania jedynie w historii przelewu czy ktos mial podobna sytuacje ??? co napisac w tytule ? oplata za madnat taki i tak ?? Pomocy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Kończy mi się umowa na telefon komórkowy. Czego mogę żądać w zamian za przedłużenie umowy? np. w zamian za podpisanie kolejnej umowy telefon w bardzo preferencyjnych cenach;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Witam;
Muszę napisać 2 prace, szukam materiałów do n\w tematów:
1) Jak rozumiesz sprawiedliwą ocenę ucznia 2) Dlaczego nauczyciele powinni mieć kodeks etyczny 3) Pięć najważniejszych cnót, które powinien posiadać nauczyciel 4) Wiedza czy zasady moralne. Co jest ważniejsze do przekazania uczniom
Z gory dziekuje za pomoc
pozdrawiam kacperek proszę pomijać materiały z sciaga.pl  HELP ME!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 63 |
Kto byl pierwszy: bukmacher czy gracz?  Gracz a wlasciwie 2  Zalozyli sie miedzy soba, ten ktory przegral, chcial sie za wszelka cene odegrac i znow sie zalozyl i znowu wtopa  Jeden zostal bukmacherem, drugi graczem   nigdy tak o tym nie myslalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
@micha$, nowy telefon w atrakcyjnej cenie to nie wszytsko jak napisał kacperek, powines tez dostac jakis czasowy super bonus, ja nap. dostalem gratisowe 70minut do sieci era co miesiąc przez pol roku chyba + jeszcze tansze polaczenia  ..wszystko zalezy od tego jaki placisz abonament, jezeli cos pokroju 30-50pn miesiecznie to za duzo nie dostaniesz, ale jak np. 100-200 to juz mozesz liczyc na niezłe gratisy  @kacperek priv 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
1. Jak ściągnąć simlocka z noki 6610i (plus) ? Kompletnie zielony jestem w tym temacie. 2. Oświadczenie o niekaralności się gdzieś pobiera, czy może pisze sam?  Dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
http://www.humor.mocny.com/zdejmowanie,simlocka.html
Kiedys zdejmowalem z tej strony simlocka w Nokii 5510 i wszystko w porzadeczku. 3zł + VAT
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
2. Oświadczenie o niekaralności się gdzieś pobiera, czy może pisze sam?  do sądu rejonowego trzeba pismo wysłać, jak ojciec wysyłał to do lsztyna to musiał coś około 100pln zapłacić :|
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|