|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Mam takie pytanie do kogos kto jest urzytkownikiem telefonu w Erze Fun czyli inaczej Era Mix. Czy przychodza jakies rachunki na domowy adres albo cos w tym stylu czy nic nie przychodzi tak jak w Plusie Mix ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Z tego co pamietam to w ofercie o zadnych rachunkach nie pisali. po prostu musisz utrzymywac waznosc konta za pomoca doladowan ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Nie ma żadnych rachunków, podpisujesz umowe, dostajesz telefon, i *101# sprawdzasz stan konta i ważność konta 
|
|
|
Link skopiowany do schowka