Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
yarek.. #891992 24/01/2007 15:20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
uuu to cos nowego bo u zadnego bukmachera nie spotkalem sie z tym zeby placic prowizje!!!!
Z tego wynika ze Betfair musi miec wyzsze kursy od konkurencji skoro pobiera jeszcze prowizje??

Bonus: Unibet
Inzaghi78 #892013 24/01/2007 15:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,470
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,470
Likes: 11
Originally Posted by Inzaghi78
uuu to cos nowego bo u zadnego bukmachera nie spotkalem sie z tym zeby placic prowizje!!!!
Z tego wynika ze Betfair musi miec wyzsze kursy od konkurencji skoro pobiera jeszcze prowizje??

Betfair ma wystarczająco duzo zalet by zapomniec o prowizji,Czym więcej grasz tym jest ona mniejsza(punkty,tabela jest to opisane w temacie)

Inzaghi78 #892039 24/01/2007 15:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by Inzaghi78
uuu to cos nowego bo u zadnego bukmachera nie spotkalem sie z tym zeby placic prowizje!!!!
Z tego wynika ze Betfair musi miec wyzsze kursy od konkurencji skoro pobiera jeszcze prowizje??

Ale u kazdego buka masz marze wliczona w kurs, a w betfair to ludzie wystawiaja kursy a nie bukmacher. Betfair pobiera tylko prowizje od wygranych.

Inzaghi78 #892094 24/01/2007 16:09
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by Inzaghi78
Czy moglby mi ktos wytlumaczyc na czym polega gra w Betfair na opcje nie wygra/lay ??? bo za nic w swiecie nie moge tego zrozumiec:(
Np. gra dzis Barca z Betisem
Lay:
Betis 6,6
Barca 1,66
The Draw 4,4

Czyli jest kurs 1,66 ze nie wygra Barca???

[Linked Image]

punter UK #892191 24/01/2007 16:44
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Mógłby mi ktoś powiedzieć jaka zaplace prowizje od Amerykanskich sportow w BETFAIR.(nie gralem jeszcze w betfair takze nie mam zadnych punktow itp)
Wiem, ze to gdzies bylo napewno w temacie ale nie chce mi sie przegladac wszystkich stron;)

michal392 #892223 24/01/2007 16:50
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Kliknij na zakładkę ZASADY z prawej strony danego rynku. tam jest określona prowizja od WYGRANYCH NETTO tego rynku.

punter UK #892312 24/01/2007 17:04
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Ok, wielkie dzieki;) Tylko, ze jak sobie policzylem te -5 %, ktore wynosza dla tego rynku, to wychodza mi gorsze kursy niz u zwyklych bukow i nizsza wygrana netto:(

michal392 #892344 24/01/2007 17:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
możesz podać dokładny przykład?

punter UK #892495 24/01/2007 17:42
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
czesto po odliczeniu 5% prowizji kursy są mniej więcej takie same jak u normalnych buków.
Ja wolę Mansion na back masz zero prowizji , kursy najczęściej są przez to wyższe.Tylko ofertę maja dużo krótszą.

punter UK #892508 24/01/2007 17:43
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Proszę, załóżmy że gram za 1000zł.
BETFAIR: spotkanie oraz kursy
1 2
Indianapolis Colts - Chicago Bears 1.44 3.25
Typ: 1/1000x1,44=1440/Prowizja=440x5%=22
Czyli na czysto wygrywam 440(zysk)-22(prowizja)=418
Typ: 2/1000x3,25=3250/Prowizja=2250x5%=113
Czyli na czysto wtgrywam 2250-113=2137
EXPEKT i GAMEBOOKERS: spotkanie oraz kursy
1(EXPEKT) 2(GB)
Indianapolis Colts - Chicago Bears 1.42 3.15
Typ: 1/1000x1,42=1420
Czyli na czysto wygrywam 420
Typ: 2/1000x3,15=3150
Czyli na czysto wygrywam 2150

Jak widać różnicę nie są duże ale zawsze na niekorzysc betfair. trzeba zaznaczyc ze porownywałem je z bukami bardzie popularnymi wsrod wiekszosci grajacych. Gdybym porownal z kursami z Pinacle, róznica byłaby o wiele wieksza. Niestety PINACLE nie chodzi(neostrada) wiec szukam na ten moment innego buka, w którym mozna pograc za dobre kursy na sporty amerykanskie.

michal392 #892523 24/01/2007 17:46
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Originally Posted by michal392
Prosze, zalozmy ze gram za 1000zl.

Oczywiscie wiadomo ze w BETFAIR nie ma waluty PLN:)Jednak sens pozostaje ten sam

michal392 #893480 24/01/2007 20:53
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
kursy 20% wyzsze. Jak w wiekszosci przypadków bywa reklama to bujda.

robert423 #893485 24/01/2007 20:53
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
oczywiscie wina leży po stronie wystawiajacych

robert423 #893516 24/01/2007 20:58
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928

punter UK #893652 24/01/2007 21:23
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
W dzisiejszych czasach i przy ilosci firm na rynku każdy gra i obstawia tam gdzie chce: szczesliwy buk, przyzwyczajenie do witryny, zolto- czarna grafika strony, lepszy kurs lub proba podejscia zupelnie inaczej do zakladow w formie handlowania kursami.

Zmusic na sile kogos do korzystania z danego operatora nie mozna. Ale pokazac, ze mozna inaczej obstawiac - tak.

Obstawisz za 1000zl u buka na Colts. Powiedzmy dzien pozniej ich czolowy QB dozna kontuzji. Zadzwonisz do buka i powiesz, ze zmieniles zdanie, rozmysliles sie i chcesz anulowac zaklad. Jak myslisz, zgodza sie?!

Na Betfair mozesz obstawiac ten sam zaklad do znudzenia w jedna lub druga strone tak aby uzyskac zysk niezaleznie od końcowego wyniku, zazwyczaj na dlugo przed koncowym gwizdkiem ( po co sie stresowac do 90 min lub pilki meczowej?), na przyklad tak (klasyczny Green Book):

[Linked Image]

punter UK #893733 24/01/2007 21:42
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
punter UK - czy mi się wydaje czy tym screen'em troszkę się popisujesz? smirk blush

DJ SOSNA #893782 24/01/2007 21:55
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
broń Boże, chciałem tylko cos udowodnić, tylko tyle. jeśli kogoś tym uraziłem, nie było to zamierzone. sorry.

punter UK #893949 24/01/2007 23:17
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
czy to w porzadku ze BF na banerze pisze ze daje 10 euro po zagraniu w betfairgames...jesli ludzei rgaja tam za 100 euro i nic nie dostaja|?

_Todd #893959 24/01/2007 23:23
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by _Todd
czy to w porzadku ze BF na banerze pisze ze daje 10 euro po zagraniu w betfairgames...jesli ludzei rgaja tam za 100 euro i nic nie dostaja|?

Ale jak nie dostają ? tam jest napisane, że należy zagrać do 25 stycznia, tzn. do dzisiaj. Myślę, że po zakończeniu promocji dopiszą te 10 euro laugh Swoją drogą śmieszna ta promocja.

Szewa #896033 25/01/2007 20:38
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
Czy działa wam zakładanie nowych kont w betfair czy nie ?

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1