Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by shane
Pelne poparcie dla slow Szewczenki.

PS. Ja aspiruje do PK, a nie do KT smile

pzdr wink

No tak, myślałem jedno, napisałem drugie. Oczywiście chodzi o Parkiet Koszykarski.

pzdr smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
ej a co to jest to MLS? laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Major League Soccer - amerykańska liga piłki nożnej wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Moze "Major League Soccer"? tongue

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Aaa no tak tongue
nie wiedziałem tylko że można być modem Major Leagu Soccer na tym forum ;>

P.S. ja shane'a i mimo wszystko siebie tongue widzę w roli modów parkietu...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Major League Soccer

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Nie to, nie zgadliście, możecie dalej zgadywać

Jonathan Sarkos dobrze pisze, w pełni popieram wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Originally Posted by zostać modem_MLS
Nie to, nie zgadliście, możecie dalej zgadywać

Jonathan Sarkos dobrze pisze, w pełni popieram wink

a jednak miałem rację ;> napisz mi priv co to za skrót , nikomu nie powiem tongue

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na moderatora.
Głownie chodzi mi o któryś z działow :
Quasi czat, Us Sports, To i Owo.

Czemu tak ? :
- wyżej wymienione działy odwiedzam najczęsciej
- mam bardzo dużo czasu,
- sport - nieodłaczny element mojego zycia i z chęcia jeszcze bardziej bym się zaangażował w prace na forum
- przeglądam po kilka godzin to co się pisze na forum
- kultura osobista ( żadnych wulgaryzmow, ostrzezeń)
- staż na forum
- wyczulenie na nic nie wnoszące do tematu posty

Proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury.

Pozdrawiam cool

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Masz za malo postow wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Jeśli ma zdecydować liczba postów to moge przegrać wink

Chyba ze Ty mi Lupus pożyczysz kilkaset swoich postów grin

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by platynowy007
Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na moderatora.
Głownie chodzi mi o któryś z działow :
Quasi czat, Us Sports, To i Owo.

(...)

Proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury.

Pozdrawiam cool

Skoro traktujemy ten temat w miarę poważnie, to powiedz lepiej dlaczego do tego działu jest potrzebny kolejny mod ? smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Ignorator
Moja kandydatura na moderatora Stadionu Piłkarskiego została złożona przez innego moda i nawet miała poparcie. Jeśli nadal koledzy z działu bcn1899, Bzyku, Prem i Biszop chcą mnie za zielonego kolege przeszkód nie widze, ale decyzja należy do was. W każdym razie wybierzcie ludzi co wnoszą wiele dla tego działu:

-Szczypior
-valverde
-Logan
-micha$
-Maxi
-Zabielany

Pozdrawiam piwo

Dziękuję za wyróżnienie ale nie wydaje mi się, żebym był dobrym modem...
W Stadionie dopiero zacząłem działać i sądzę, że jest za wcześnie.

Popieram kandydatów Ignoratora no i przede wszystkim widziałbym właśnie jego na tym stanowisku.

Pozdrawiam! papa

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Skipper - ja traktuje wszystko jak najbardziej poważnie.

Jeśli chodzi o US - jest 6 'M' z czego pracę widać tylko dwóch.
W ostatnim czasie Kewin chyba nie ma za bardzo czasu co trzeba zrozumieć
i głownie z tego względu z chęcia mogłbym mu pomóc np. w rankingu czy kasowaniu zbędnych postów ( takich jest wiele),
wypracowaniu odpowiedniego schematu podawania analiz, czuwania nad odpowienim wyglądem działu.

Zgłosiłem swoją kandydature i mam nadzieje, że zostanie rozpatrzona.

Pozdrawiam cool

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
jeśli patrzeć na posty to podbije na moda za rok/dwa ?:)

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
I jeszcze jedno :

Codziennie spędzam trochę czasu w dziale US, koszykówka ( szczególnie NBA) bardzo się interesuje, podawałem jeszcze jakiś czas temu analizy do meczów, miałem dobrą skuteczność ale z pewnych względow zrezygnowałem.
Jednak nie jest to problem aby wrocić do pisania analiz.

Moją znikoma prace w tym dziale mam nadzieje widać, ale abym mógl w pełni zrealizować swoje załozenia musiałbym zostać M tego działu (usuwanie postów, edycja itp) :cooL:

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
W moim odczuciu osoba platynowego007 nadaje sie na moderatora US Sports, a moze i takze QC gdzie bywa dosyac czesto, a ze kultury mu nie brakuje to zajalby sie niektorymi napinaczami i rzucajacymi internetowym miesem smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by lupus
Masz za malo postow wink

Przecież już jest na forum jeden M z małą ilością postów ... grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by Piecia84
Originally Posted by lupus
Masz za malo postow wink

Przecież już jest na forum jeden M z małą ilością postów ... grin

czyli bycie modem zalezy od ilości postów ? laugh ..musze chyba zacząc wiecej się udzielać na quasi chat smile ...to może i ze mnie cos będzie smile

a tak na serio, także się zgłaszam smile ...mod w dziale To i Owo ..kilka stron wcześniej napisałem wyraźnie co bym zmienił i myslę, że miałem rację, tego tez bym sie trzymał smile

avartar też sobie zmienię na jakiś z zielonym tirem smile hehe

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Chciałbym zgłosić kandydaturę Emroda na moderatora. Uważam, że jest to człowiek nietuzinkowy, który wkłada olbrzymią pracę w rozwój forum. Jest solidny i kompetentny oraz kształtuje go wysoka kultura osobista. Zawsze podchodzi do wszystkiego opanowany i potrafi przyjąć krytykę. Jak większość zauważyła był autorem najczęściej odwiedzanego tematu w ubiegłym roku. Pominięcie jego kandydatury byłoby bardzo dużym błędem! pzdr

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, aker, rafal08, betowiec, ANZELMO, forty, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,832 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1