|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
hej. casting (chyba) zakończony. ktoś nowy z pewnością się pojawi. zbyt wiele tego nie będzie...  zapisom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Jakby się zrobił jakiś wakat w "to i owo" to ja się zgłaszam na moda. ostatnio tylko tu siedze (z róznych względów na razie w ogole nie gram) Dlaczego? bo jestem zaje*bisty  obiecuję porządek i nie spóźniać ze składaniem oświadczeń majątkowych (zwłaszcza małżonki :D).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
i mógłbym se w końcu dodać podpis pod nickiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Na razie same zgloszenia kandydatow - no to moze teraz jakies glosy poparcia?? Popieram kandydatury: 1. Logan 2. Kylo 3. Szczypior 4. Zabielany 5. Ignorator 6. Valverde Z niewymienionych...moze Zbigniew?? Zrobcie jakas ankiete bo na razie conajmniej 5 razy tyle kandydatow niz wyborcow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
hej. casting (chyba) zakończony. ktoś nowy z pewnością się pojawi. zbyt wiele tego nie będzie...  zapisom  I po wyborach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
No zróbcie coś z tym forum ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
No i jak z tymi wyborami? Jakie postanowienia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
wybory zakończone 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Na jedno miejsce przypada po 8 chetnych :))) Kto by sie tego spodziwal, w koncu pierwsze pol roku bezplatny staz  Wyniki beda w tym tygodniu. Nowi moderatorzy nie beda miec jednak koloru zielonego, dopiero gdy sie sprawdza, na poczatek testowy roz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Milo, ze zostalem wymieniony... ale... Nie, dziekuje postoje. Nie potrafie zakladac tematów, pisac kolorowymi literkami ani wklejac tabalek... wiec sie nie nadaje...  Co prawda te 800/ms korci plus róznorakie udogodnienia..(myslicie, ze dupy na moda mecz.pl można rwać ?  ) ale najzwyczajniej ni ma czasu. Zdecydowanie popieram kandydature Ignoratora. Odpowiedni czlowiek na odpowiednie miejsce. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Na jedno miejsce przypada po 8 chetnych :))) Kto by sie tego spodziwal, w koncu pierwsze pol roku bezplatny staz  Wyniki beda w tym tygodniu. Nowi moderatorzy nie beda miec jednak koloru zielonego, dopiero gdy sie sprawdza, na poczatek testowy roz. Bezpłaty staż - OK. Nawet i rok ale myślę, że na ten róż żaden z kandydatów się nie zgodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
a gdzie zostac_modem_MLS ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
-error]No zróbcie coś z tym forum !  Przykro to pisać, ale nie przewiduje jakiś większych zmian na lepsze. Wiadomo, co by było, gdyby...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
-error]No zróbcie coś z tym forum !  Przykro to pisać, ale nie przewiduje jakiś większych zmian na lepsze. Wiadomo, co by było, gdyby... Wiemy,wiemy napewno byłoby lepiej gdybyś ty był modem.Wtedy zmiany byłyby zauważalne
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
-error]No zróbcie coś z tym forum !  Przykro to pisać, ale nie przewiduje jakiś większych zmian na lepsze. Wiadomo, co by było, gdyby... Wiemy,wiemy napewno byłoby lepiej gdybyś ty był modem.Wtedy zmiany byłyby zauważalne To skoro wiesz, to dlaczego nic nie robisz w tej materii, aby się polepszyło? Jesteś jak polski polityk, dostać się do koryta, a później nic nie robić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
Tu nikt nic nie robi każdy czeka na ciebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
i mógłbym se w końcu dodać podpis pod nickiem  odgdog przecie prościej wygrać jeden z licznych konkursów na forum mecz.pl , czyż nie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
czemu na roz ma sie nikt nie zgodzi? roz jest w modzie! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
teraz w modzie sa paski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Tu nikt nic nie robi każdy czeka na ciebie  Nie napisałem, że nikt nic nie robi, tylko, że akurat Ty nic nie robisz w pewnej sprawie. Czytanie ze zrozumieniem nie boli, uwierz mi.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|