Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 21 1 2 7 8 9 10 11 20 21
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Originally Posted by ComeWithMe
Etap I
Valenciennes - Le Mans 2.95 EXPEKT

1-1 piwo grin piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5
gratuluje,ten le mans tez lubi sobie poremisowac,praktycznie co drugi trzeci mecz to remis

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Etap I
Le Mans - Marseille 2,95 Expekt

Etap I
Bielefeld - Hamburger SV 3,10 Expekt

Etap I
FC Nürnberg - VfB Stuttgart 3,15 Expekt

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4
Jako że to jest mój pierwszy post na tym forum to pragne przywitać wszystkich!!
Przejdźmy do rzeczy:
Nosze sie z zamiarem grania progresją na remis jakiejś drużyny i tutaj mam pytania odnośnie:
1. Kapitału - w tej chwili na stanie mam 700zł+maksimum do końca przyszłego tygodnia wpadnie 600zł czyli liczmy 1300zł(wiem że dla niektórych może to być mało albo i dużo ale nie o kwote mi chodzi).Chciałbym zacząć gre progresją na stały zysk i tutaj mam pytanie na jakiej wysokości stały zysk grać myślałem nad 100zł-dobry wybór??Stac by mnie było wtedy na okkoło 5-6 kroków
2. Wyboru drużyny - po analizie coniektórych lig wpadłem na 2 drużyny: Creteil z 2 francuzkiej i Verone z 2 włoskiej. Jeśli chodzi o Creteil to przemawia za nimi wysoki procent remisów we wcześniejszych latach i ostatnia seria 4 meczy bez remisu, natomiast Verona też miała wysoki procent remisów we wcześniejszych latach, oraz seria 7 meczy bez remisu(ostatnio wygrana a 6 wcześniejszych meczy to porażki), w tym sezonie Verona na 20 meczy ma 5 remisów.
Podajcie swoje opinie na temat tych drużyn, i bardzo proszę aby wypowiedziały się osoby które aktualni grają progresją na jakie drużyny grają, oraz o swoich doświadczeniach w graniu progresją (jaki kapitał początkowy posiadały jak kształtował sie on w stosunku do możliwej ilości zagrania kroków,itp.
Z góry dziękuje za informacje!!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
pol17pl hmmmm...
Przy takim kapitale radze zaczac od mniejszych kwot i na poczatku nie liczyc na duze zyski.
Po pierwsze jak chcialbys grac 2 druzyny to starczylo by Ci na cale 4 etapy (stawka wyjsciowa np. 50 zl * np. 3,00 kurs)
Kursy chyba jednak sa nizsze w tych ligach np. 2,90 i 2,85(EXPEKT). Jezeli zaczniesz grac na 2 druzyny to masz (50+50,100+100,200+200,400+400) To daje kwote 1500 zlotych a to tylko 4 etapy.
I dlaczego wybiersz Verone? 3 /5 remisow/ 12

Ja bym wybral np. Albinoleffe 5 / 14 remisow/ 1, to ze jakas druzyna ma juz duzo remisow wcale nieoznacza ze zaprzestanie dalej remisowac, po 2,75 w Expekcie.

A stawke poczatkowa wybralbym 10 zl. no moze 20 zl.Wiem,ze zyski niebeda wielkie,ale na progresji mozna latwo wtopic a po co od razu ryzykowac 1300 zl. Lepiej malymi krokami a do przodu...

Przy graniu za duze kwoty,cisnienie mocno skacze, gdy masz na slepo stawiac duzo kase.Kiedy gralem progresje na Goteborg zaczynalem niepamietam dokladnie od 2 lub 4 zloty (nie pamietam dokladnie) ale w koncu doszedlem do poziomu 580 zl. i TRAFILEM.Choc i byly takie mecze, ze odpuszczalem i konczylem z MINUSEM.

Progresji progresji na X sa ciemne i jasne stron,
pozdrawiam i zycze terafnych progresji


Dołączył: Jan 2007
Posty: 4
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4
Wielkie dzięki za odpowiedź. Tak szczerze mówiąc to zastanawiałem sie nad grą na jedną drużynę i wtedy 5-6 kroków moge zrobic grając na stały zysk 100zł, ale pomysł z grą na 2 drużyny też niegłupi stawke faktycznie będe musiał wziąść mniejszą, i grając na stały zysk nie mnożyłbym każdego progu progresji przez 2 , tylko w zależności od kursu, biorąc kurs 2,8 to gdybym grał na stały zysk 50 zł, to moje poszczególne kroki wyglądałyby mniej więcej tak:
1. 28
2. 43
3. 67
4. 105
5. 163
6. 254
7. 394, co po 7 krokach daje 1054zł, i przy każdym kroku zysk na czysto wynosi 50 zł.
Sam nie wiem do końca czy lepiej grać na stały zysk czy podwajać stawke.
A jeśli chodzi o drużyne do grania to właśnie miałem dylemat czy wybrać drużyne która średnio w tym sezonie ma w miare dobry poziom remisów, czy wybrać taka która w danej chwili ma maksymalny poziom remisów, i nadal go mam:D. Mógłby się ktoś wypowiedzieć właśnie na ten temat czy lepiej zagrac drużyne która do tej pory miała najwięcej remisów cyz może taka z wmiare dobrą statystyka remisów??
Z góry dzięki za odpowiedzi

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
No teraz to juz troche lepiej (BEZPIECZNIEJ).
Druzyna ktora czesto remisuje,trafiasz ja na nizszych etapach masz mniejszy zysk. Druzyna ktora rzadziej remisuje trafiasz ja pozniej i masz wiekszy zysk. Oczywiscie nie tyczy sie to sposobu gry na staly zysk. Grajac na staly zysk, walczysz/grasz tylko o te (+50 zl), zmiejszajac kwote stawki zakladu kosztem zysku.

W twoim przykladzie masz 7 Etapow/Inwestycja 1054 zl/Zysk +50

MOJA PROPOZYCJA
w moim przykladowym na AKO np.(3,00)przewaznie jest wyzsze
przy 7 Etapach (5,10,20,40,80,160,320)/Inwestycja
635 zl/ ZYSK +325

Trafisz na 7 poziomie inwestujac 1054,zysk + 50
W moim przykladzie inwestujesz 635, zysk +325

Chyba sie nigdzie nie pomylilem.

Tym sposobem musialbys wygrac 6 progresji a ja jedna. Ryzykujac 2 razy wiecej kasy.

POZDRAWIAM

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4
Z jednej strony ComeWithMe masz racje ale grając od 5 zł i podwajając stawke czysty zysk w pierwszych 5 krokach wynosi odpowiednio:10/15/35/45/85 zł, a grając na takie drużyny jak np. to abinoleffe, czy verone lub creteil(które od dłuższego czasu nie miały remisu) większe prawdopodobieństwo jest że te drużyny zremisuja w maks. 3-4 pierwszych meczach, czyli zysk w pierwszych kilku krokachmniejszy niż przy progresji na stały zysk
Bardzo prosze o opinie i dzięki za odpowiedź:D

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
No wlasnie na tym polega problem, TY dokonujesz wyboru.

Wieksza kasa ---> Wieksze ryzyko.

Kazda dzialanie pociaga za soba skutek,i w zyciu i w bukmacherce. Ja zeby zjadlem juz na remisach.Gralem nawet wszystkie zespoly w danej lidze. Teoretycznie bylem milionerem,w praktyce moj budzet, a przedewszyskim silna psychika niewytrzymaly w pewnym momencie.(Problemy w zyciu prywatnym).Teraz juz jest o wiele wiele lepiej i mam nadzieje rozkrecic swoja machine gry na remisy.

Pozdrawiam.

ps.
Graj jak chcesz, nikt Ci nie da zlotego srodka...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4
Dzięki za pomoc ComeWithMe. Mam nadzieje że wypowie sie ktoś jeszcze na jakie drużyny w tej chwili gracie. Co sądzicie o takich drużynach jak: verona, creteil, abinoleffe?? Która się bardziej nadaje do progresji??
tabela 2 francuzkiej:
http://www.sportpress.com/stats/en/980_france_2_div_2006_2007/5_main_table.html
tabela 2 włoskiej:
http://www.sportpress.com/stats/en/1054_italy_serie_b_2006_2007/5_main_table.html
Prosze o opinie na temat którą z tych drużyn lepiej wybrać!
Pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
witam. zaciekawil mnie temat tej progresji na x
aktualnie gram progresje na nhl ale stawiam na niespodzianki tylko. gram na bwn zaczynam od 2 zl i podwajam. dzisiaj trafilem LAK po dogrywce z kursem 3.1 - zyska na czysto 100 ale przy stawce 128 zl.

wiec zaczalem tez progresje na X w pilce noznej. wybralem druzyny ktore najczesniej remisowaly w tym sezonie w swoich ligach:
Aston Villa, Fulham,Nurmberg,Hmaburger,Siena,Cagliari,Pacos Fereira,Espanyol, Barcelona,Racing Santander,Deportivo,Atletic,Levante,Sociedad,Le Mans,Sedan

troche ryzykowne. bo stawki na te zesspoly zapewne beda nizsze(skoro czesto remisuja). obawy sa np co do Barcelony ktora jest mocnym zespolem i jak wroci messi czy eto moga zanotowac tak jak z zeszlym sezonie 14 meczow wygranych(bo juz slabiej nie moga grac).
wiec tak to wyglada napisze Wam za ok miesiac jak sie system sprawdzil
pozdro

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Panowie na jutro Ciudad -8 bez x. W ostatnich 3 sezonach 5 -6 meczy to był max
pozdr.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,289
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,289
EMPOLI WESZŁA NA CZWARTYM POZIOMIE.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5
mialem przeczucie,ani le mans ani albinolefe

Dołączył: Sep 2002
Posty: 117
MaL Offline
member
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 117
Z ulubionych link dla progresowiczow. http://www.sigurica.com/stats.php?alat=streak&lng=4&op=6
Cos na jutro macie co zremisuje, bo cos bym na I poziom wrzucil?
Man.Utd moze? Takie 0-0..Oni lubia bukow dorobic ale czy w tym sezonie?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Originally Posted by ComeWithMe
Etap I
Le Mans - Marseille 2,95 Expekt
2-0

Etap I
Bielefeld - Hamburger SV 3,10 Expekt
1-1 piwo

Etap I
FC Nürnberg - VfB Stuttgart 3,15 Expekt
4-1

Etap II (wczoraj)
Borussia M'gladbach - 1.FC Nürnberg
0-0
piwo


Jeszcze zostalo Le Mans ...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Mam nadzieję, że Cagliari wreszcie zremisuje. U mnie już 4 poziom, mają 6 meczy bez remisu, z czego w tym sezonie prawie 50% to remisy. Najbliższy mecz z Livorno, które w ostatnich 4 meczach u siebie miało 4 remisy frown Coś mi podpowiada, że nie będzie piątego...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by ComeWithMe
Originally Posted by ComeWithMe
Etap I
Le Mans - Marseille 2,95 Expekt
2-0

Etap I
Bielefeld - Hamburger SV 3,10 Expekt
1-1 piwo

Etap I
FC Nürnberg - VfB Stuttgart 3,15 Expekt
4-1

Etap II (wczoraj)
Borussia M'gladbach - 1.FC Nürnberg
0-0
piwo


Jeszcze zostalo Le Mans ...


Widze ze stosujesz moje typy i zasady. I jak wychodzisz? Niezle nie? Mowilem ze takie granie jest najlepsze a kazdy na mnie jechal ze nie da sie tak wygrywac ;-)

oraz

Michas - cagiliari teraz zremisuje... powracam na ta druzyne po przerwie. Teraz jest bardzo parwdopodobny mecz na remis - warto grac

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Eska --> wspaniale wychodze.

Etap II
Lorient - Le Mans 2,95

Etap I
Siena - Torino 2,85

Etap I
Lierse - Zulte-Waregem 3,30


Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Dzisiaj gram nunberg jutro cagiliari i AlbinoLeffe

Strona 9 z 21 1 2 7 8 9 10 11 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, forty, rafal08, Sensei, Lukasz111, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea], betowiec), 2,777 gości, oraz 14 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,500
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1