|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Aha... Bo cos mi się kroi a nie wiem co robić... Sytuacja jest taka: Ona by chciała się "spotkać". ONA to 35-letnia kobietka, 12 lat w związku. Od jakichś 2 lat niezbyt się angażuje (znudzona?). Padło na mnie a muszę powiedzieć, że i ja coś do niej "czuję". Tak, a ja:29-latek, 6 lat z jedną, świetną kobietą.
I teraz pytanie, które prześladuje mnie od kilku tygodni: SPOTKAĆ SIĘ CZY NIE? Ja bym Ci radził dać sobie spokój z nią ... niedawno miałem taką afere z jedną kobietą ( mężatka 31 lat dwójka dzieci ) która też była znudzona związkiem ze swoim mężem. Nie chce mi się opowiadać ale powiem Ci że Ona miala poważne problemy jak On się dowiedział o wszystkim ... śmierdząca sprawa. Bullet może potwierdzić Dokladnie. Jak uslyszalem od Stoina co sie dzialo, kto sie w to angazowal i jakie sa efekty jego trykanka to sie zalamalem. Naprawde moze byc z tego nieciekawa sytuacja jak ktos sie zaangazuje, albo pani nagle szczerze porozmawia ze swoim partnerem  Dzięki jeszcze raz. To naprawdę daje do myślenia. Szkoda tylko, że w moim najbliższym towarzystwie nikt nie przechodził podobnych "akcji".
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Dzieki Stoin, rozliczylem to tak jakby nie dal typu czyli jeden dzien blizej do zakonczenia jego przygody z rankingiem!! chyba sie nie obrazi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Dzieki Stoin, rozliczylem to tak jakby nie dal typu czyli jeden dzien blizej do zakonczenia jego przygody z rankingiem!! chyba sie nie obrazi  eeee chyba nie tak Liczysz jako zwrot czyli po kursie 1.0 a nie jakby nie dał typu :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Aha... Bo cos mi się kroi a nie wiem co robić... Sytuacja jest taka: Ona by chciała się "spotkać". ONA to 35-letnia kobietka, 12 lat w związku. Od jakichś 2 lat niezbyt się angażuje (znudzona?). Padło na mnie a muszę powiedzieć, że i ja coś do niej "czuję". Tak, a ja:29-latek, 6 lat z jedną, świetną kobietą.
I teraz pytanie, które prześladuje mnie od kilku tygodni: SPOTKAĆ SIĘ CZY NIE? Ja bym Ci radził dać sobie spokój z nią ... niedawno miałem taką afere z jedną kobietą ( mężatka 31 lat dwójka dzieci ) która też była znudzona związkiem ze swoim mężem. Nie chce mi się opowiadać ale powiem Ci że Ona miala poważne problemy jak On się dowiedział o wszystkim ... śmierdząca sprawa. Bullet może potwierdzić Dokladnie. Jak uslyszalem od Stoina co sie dzialo, kto sie w to angazowal i jakie sa efekty jego trykanka to sie zalamalem. Naprawde moze byc z tego nieciekawa sytuacja jak ktos sie zaangazuje, albo pani nagle szczerze porozmawia ze swoim partnerem  Dzięki jeszcze raz. To naprawdę daje do myślenia. Szkoda tylko, że w moim najbliższym towarzystwie nikt nie przechodził podobnych "akcji". "Pomyśl jeśli potrafisz." /Taki cytat mi się nasunął/ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
*ps. bez złośliwości (Pozdrawiam)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Facet ma w takiej sytuacji dwie możliwości: Ulegnie i zostanie uwiedzony albo Nie da się i wbrew swojemu instynktowi nie "zaliczy " kolejnej niewiasty
Tylko ode mnie zależy, co w tym momencie zrobię.
DZIĘKI WSZYSTKIM ZA RADY MI UDZIELONE. TYM, KTÓRZY WIEDZĄ CO PRZECHODZĘ, TYM BARDIEJ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Wg mnie tu jest błąd: "tylko ode mnie zależy" Jeżeli jesteś pod wpływem tej osoby to jak chcesz ocenić sytuację? Powinieneś dać sobie czas do namysłu (tydzień, dwa, może miesiąc) i dopiero wtedy jeżeli będziesz nadal tak samo sądził podjąć decyzję. To jest tak jak z tatuażem. Zostanie na całe życie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Wg mnie tu jest błąd: "tylko ode mnie zależy" Jeżeli jesteś pod wpływem tej osoby to jak chcesz ocenić sytuację? Powinieneś dać sobie czas do namysłu (tydzień, dwa, może miesiąc) i dopiero wtedy jeżeli będziesz nadal tak samo sądził podjąć decyzję. To jest tak jak z tatuażem. Zostanie na całe życie... Może i masz rację. Nigdy nie byłem w podobnej sytuacji i nie wiem, czy romans bez seksu może trwać w nieskończoność. Ona na coś liczy i najgorsze jest to, żę zna moją dziewczynę. Dużo sobie sobie jednak powiedzieliśmy, bo pracujemy razem. Myślisz, że jesteś "czarujący" i "ściemniasz dupę" a potem się okazuje, że to ona jest górą, bo to ona doprowadziła do sytuacji, że tak się zachowujesz..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Właśnie skończyłem kleić ściągi na jutrzejszy egzamin z Socjologii, a teraz można pograć w pokerka  A Wy co robicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
kloce sie z supportem betandwin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
zastanawiam się co będę robić na feriach , bo został mi tylko 1 egzamin heeh 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
mi tez tylko jeden :), ale brak jeszcze 2 wpisow nie liczac egzaminow... a juz czuje ze te wpisy bedzie trudniej dostac niz zaliczyc egzamin z meteoroligii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Jakoś pójdzie i wszystko będzie pięknie ładnie . Dziabor nie pamiętam żebyś wcześniej był zielony , chyba więc nowa nominacja którą dopiero zauważyłem ? Jak tak to miłego uzywania opcji edytuj i kasuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
dostalem zielonego abym mogl sprawniej prowadzic ranking pilkarski!! dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Sądziłem że może jakiś dział dostałeś do opieki , ale nie mogłem odnaleźć jaki .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Kurde, ale Wam dobrze. Ja mam jeszcze 2 egzaminy i 3 zaliczenia  Jutro wyniki najgorszego z najgorszych więc trzymajcie kciuki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
no to powodzenia, my ostatnio wybieralismy promotorow, dobrze ze zdarzylem na czas i zapislem sie tam gdzie chcialem  Dr. Wioletta Kamińska, wymagajaca ale rowna z niej babka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Będzie dobrze , nie trzeba się stresować  . Mam pytanie czy u was też jest takie coś że jak jest jakiś egzamin albo zerówka to ludzie jak zwierzęta rzucają się by zająć najlepsze miejsce ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
tak jest chyba wszedzie, ja tam moge siedziec wszedzie byle blisko sciany i napisze wszystko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
przypomniala mi sie historia z naszego ostatniego wykladu z meteo... zaraz po naszym wykladzie byla zerowka z czegos tam dla 4 roku, na uczelni poszla fama ze profesor zwalnia z egzaminu pierwsze 4 rzedy i daje im wpis, zeby mial mniej sprawdzania, nie do opisania bylo to jak 4 rok rezerwowal sobie miejsca u naszego roku 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|