|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203 |
W totomixie mozna postawic na to kto bedzie lepszy. Olisadebe - Szewczenko KL 2,4 2,7 2,0 Warto zagrac X za 2,7 . Nie przewiduje aby ktorys z nich strzelil gola, nasza obrona bedzie skoncentrowana na Szewczence, podobnie jak ukrainska na Olim. Wg. mnie 80% szans na x. Polecam!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203 |
Szewczenko ma lekka kontuzje, moze nie grac calego spotkania. Szense na x wzrosly do 90%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Uwazam ze "Oli" cos strzeli ku radosci narodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ostatnio popisal sie hattrickiem w lidze greckiej co zapowiada kolejny dobry wystep w rprezentacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203 |
Mysle, ze nie masz racji. Ukraincy musza ten mecz wygrac i na pewno beda twardzi w obronie. Kogo jak kogo, ale olisadebe napewno beda trzymac krotko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
I jeden i drugi będzie pilnowany, ale Oli ma szansę zostać królem strzelców tych eliminacji i będzie chciał za wszelką cenę wbić bramkę. Ale oczywiście Szewczenko też z siebie da wszystko, tak więc podejście jednego i drugiego będzie podobne. Osobiście stawiam na remis, chociaż nie wiem kto jest wykonawcą rzutów karnych zarówno u nas jak i u nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
U nas karne ma wykonywać Żewłakow lub Hajto
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
a u Ukraincow karne i wolne wykonuje Szewczenko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312 |
a ja bym postawił na remis bo nawet jak będą mieli miesiączkę tom ten wynik wchodzi w rachubę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312 |
no i był remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
No i tak jak mowilem Oli strzelil bramke szkoda tylko ze nie dalo to nam zwyciestwa a ledwie remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
... DESZCZU trafilem dokladny wynik 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka