Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#889522 23/01/2007 18:59
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
niewiecie skad mozna sciagnac jakis dobry program do rozpoznania zeskanowanego tekstu? bo ten ktory dostalem razem ze sprzetem jest beznadziejny.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

Dołączył: Dec 2006
Posty: 28
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 28
Szukam jakiegos dobrego programu per2per. Co polecacie???

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
dzieki za linka

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Originally Posted by marvellus
Szukam jakiegos dobrego programu per2per. Co polecacie???
zalezy co chcesz sciagac czy mp 3 czy filmy i gry smile
masz tu linka rozejrzyj sie i poczytaj wink
http://www.instalki.pl/programy/download/p2p/

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Originally Posted by Klakier
Originally Posted by marvellus
Szukam jakiegos dobrego programu per2per. Co polecacie???
zalezy co chcesz sciagac czy mp 3 czy filmy i gry smile
masz tu linka rozejrzyj sie i poczytaj wink
http://www.instalki.pl/programy/download/p2p/


gry - najlepiej z torrentow (wolno idzie) albo DC++ (jeszcze wolniej)
mp3 - dowolnosc, bearshare najszybszy, ale malo popularnych nie znajdziesz, byl taki program p2p tylko do sciagania mp3, ale nazwy nie pamietam
filmy - najszybszy bearshare, ale przygotuj sie na to ze nowsze filmy bedziesz sciagal kilka razy, bo tam jest tak ze mimo iz plik nazywa sie np. "pila 3" to wcale to nie oznacza ze jest to "pila 3"; ja jeszce uzywam DC++ ale tylko wtedy kiedy mam dobre zrodlo

ogolnie to zainstaluj sobie dobrego antyvira i uaktualnij windowsa bo po kilku dniach z jakims p2p bedziesz musial formata robic

Dołączył: Dec 2006
Posty: 28
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 28
dzieki za pomoc. Zaczne od anty-wira. Avast daje rade?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
daje smile sam go używam

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by marvellus
dzieki za pomoc. Zaczne od anty-wira. Avast daje rade?

Nie daje, kiszka obciazajaca procka.

Bitdefender polecam.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by ajdam
ogolnie to zainstaluj sobie dobrego antyvira i uaktualnij windowsa bo po kilku dniach z jakims p2p bedziesz musial formata robic

No to współczuję. Ja jadę na emule'u już ponad pół roku bez reinstalki systemu...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Originally Posted by micha$
Originally Posted by ajdam
ogolnie to zainstaluj sobie dobrego antyvira i uaktualnij windowsa bo po kilku dniach z jakims p2p bedziesz musial formata robic

No to współczuję. Ja jadę na emule'u już ponad pół roku bez reinstalki systemu...


ja tez jeszce na laptopie nie robilem reinstalki od wrzesnia ale na stacjonarnym z "oryginalną inaczej" wersja windowsa (w ktorej nie dalo sie robic aktualizacji) musialem mimo dobrego antyvira robic co 2-3 miesiace reinstala


Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Mam pytanie bo od jakiegoś czasu linki , któe dostję na gg otwierają mi się w IE , choć na codzień używam mozilli , czy da się coś z tym zrobić ?

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Originally Posted by Piecia84
Mam pytanie bo od jakiegoś czasu linki , któe dostję na gg otwierają mi się w IE , choć na codzień używam mozilli , czy da się coś z tym zrobić ?

Ustaw przegladarke na domyslna ta ktora uzywasz - szukaj we wlasciwosciach przegladarki.

Jak uzywasz programu pocztowego to rowniez we wlasciwosciach teg oprogramu jest ustawienie domyslnej przegladarki

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Dzięki za pomoc już wszystko jest tak jak chciałem piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Witam. Mam pewien problem.

Czy da się zrobić tak, że przeinstaluje eMule a ściągający się dotychczas plik będzie można wznowić w nowej wersji?

Muszę odinstalować program i zainstalować jeszcze raz.

może ktoś pomóc?

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Kopiujesz katalogi "temp" z niedokonczonymi plikami w inne miejsce na dysku i po problemie. Drugie wyjscie jest jeszcze prostsze - emule przy odinstalowaniu nie powinien usuwac plikow tymczasowych - powinien sie zaptac czy chcesz usuwac - klikasz NIE.

Na nowym emule jak sie domyslnie nie wczyta to klikasz "odzyskaj" i juz masz z powrotem

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
No to taki maly problem mam na kompie u mojej dziewczyny. jak wrzucam film w allplayerze czy innym playerze to dzwiek jest z winampa dzwiek smiga. tylko jak chce cos z internetu uslyszec np youtube czy smog czy co innego to za "wuja" nie ma dzwieku o co biega?

Help me Dr DiCk smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Dzięki maverick. Wszystko ok. A nie będzie teraz problemów ze ściąganiem?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by blacky82
No to taki maly problem mam na kompie u mojej dziewczyny. jak wrzucam film w allplayerze czy innym playerze to dzwiek jest z winampa dzwiek smiga. tylko jak chce cos z internetu uslyszec np youtube czy smog czy co innego to za "wuja" nie ma dzwieku o co biega?

Help me Dr DiCk smile

Nie chciałbym skłamać, ale ktoś już miał ten problem. Poszukaj w poprzednim temacie Kącika. Chodziło o jakąś bibliotekę.

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, kamel, Sensei, aker), 2,822 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,224
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1