|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
niewiecie skad mozna sciagnac jakis dobry program do rozpoznania zeskanowanego tekstu? bo ten ktory dostalem razem ze sprzetem jest beznadziejny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2006
Posty: 28 |
Szukam jakiegos dobrego programu per2per. Co polecacie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
Szukam jakiegos dobrego programu per2per. Co polecacie??? zalezy co chcesz sciagac czy mp 3 czy filmy i gry  masz tu linka rozejrzyj sie i poczytaj http://www.instalki.pl/programy/download/p2p/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
gry - najlepiej z torrentow (wolno idzie) albo DC++ (jeszcze wolniej) mp3 - dowolnosc, bearshare najszybszy, ale malo popularnych nie znajdziesz, byl taki program p2p tylko do sciagania mp3, ale nazwy nie pamietam filmy - najszybszy bearshare, ale przygotuj sie na to ze nowsze filmy bedziesz sciagal kilka razy, bo tam jest tak ze mimo iz plik nazywa sie np. "pila 3" to wcale to nie oznacza ze jest to "pila 3"; ja jeszce uzywam DC++ ale tylko wtedy kiedy mam dobre zrodlo ogolnie to zainstaluj sobie dobrego antyvira i uaktualnij windowsa bo po kilku dniach z jakims p2p bedziesz musial formata robic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2006
Posty: 28 |
dzieki za pomoc. Zaczne od anty-wira. Avast daje rade?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
daje  sam go używam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
dzieki za pomoc. Zaczne od anty-wira. Avast daje rade? Nie daje, kiszka obciazajaca procka. Bitdefender polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
ogolnie to zainstaluj sobie dobrego antyvira i uaktualnij windowsa bo po kilku dniach z jakims p2p bedziesz musial formata robic No to współczuję. Ja jadę na emule'u już ponad pół roku bez reinstalki systemu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
ogolnie to zainstaluj sobie dobrego antyvira i uaktualnij windowsa bo po kilku dniach z jakims p2p bedziesz musial formata robic No to współczuję. Ja jadę na emule'u już ponad pół roku bez reinstalki systemu... ja tez jeszce na laptopie nie robilem reinstalki od wrzesnia ale na stacjonarnym z "oryginalną inaczej" wersja windowsa (w ktorej nie dalo sie robic aktualizacji) musialem mimo dobrego antyvira robic co 2-3 miesiace reinstala
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Mam pytanie bo od jakiegoś czasu linki , któe dostję na gg otwierają mi się w IE , choć na codzień używam mozilli , czy da się coś z tym zrobić ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Mam pytanie bo od jakiegoś czasu linki , któe dostję na gg otwierają mi się w IE , choć na codzień używam mozilli , czy da się coś z tym zrobić ? Ustaw przegladarke na domyslna ta ktora uzywasz - szukaj we wlasciwosciach przegladarki. Jak uzywasz programu pocztowego to rowniez we wlasciwosciach teg oprogramu jest ustawienie domyslnej przegladarki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Dzięki za pomoc już wszystko jest tak jak chciałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Witam. Mam pewien problem.
Czy da się zrobić tak, że przeinstaluje eMule a ściągający się dotychczas plik będzie można wznowić w nowej wersji?
Muszę odinstalować program i zainstalować jeszcze raz.
może ktoś pomóc?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Kopiujesz katalogi "temp" z niedokonczonymi plikami w inne miejsce na dysku i po problemie. Drugie wyjscie jest jeszcze prostsze - emule przy odinstalowaniu nie powinien usuwac plikow tymczasowych - powinien sie zaptac czy chcesz usuwac - klikasz NIE.
Na nowym emule jak sie domyslnie nie wczyta to klikasz "odzyskaj" i juz masz z powrotem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
No to taki maly problem mam na kompie u mojej dziewczyny. jak wrzucam film w allplayerze czy innym playerze to dzwiek jest z winampa dzwiek smiga. tylko jak chce cos z internetu uslyszec np youtube czy smog czy co innego to za "wuja" nie ma dzwieku o co biega? Help me Dr DiCk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Dzięki maverick. Wszystko ok. A nie będzie teraz problemów ze ściąganiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
No to taki maly problem mam na kompie u mojej dziewczyny. jak wrzucam film w allplayerze czy innym playerze to dzwiek jest z winampa dzwiek smiga. tylko jak chce cos z internetu uslyszec np youtube czy smog czy co innego to za "wuja" nie ma dzwieku o co biega? Help me Dr DiCk  Nie chciałbym skłamać, ale ktoś już miał ten problem. Poszukaj w poprzednim temacie Kącika. Chodziło o jakąś bibliotekę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|