Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
ja to tylko wiem, ze sagat=experto smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by PierrePoetik
ja to tylko wiem, ze sagat=experto smile

trudno nie wiedzieć smile ..nawet komiks był o tym laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
hehe. ale mnie brzuch boli ;(

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
mnie brzuch boli bom się piwska napił i pizzy nawp...... laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Hehe ja jutro na 9:00 maturka próbna z historii... A 3:30 transmisja AO... Zgadnijcie czy będę spał na meczu czy na maturce laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
morten - mysle, ze na maturce hehehe

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
FC Istres - Montpellier HSC
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.67
Buk: 10bet

co oznacza ten typ?? ze Istre nie strzeli??

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
FC Istres - Montpellier HSC
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.67
Buk: 10bet

co oznacza ten typ?? ze Istres nie strzeli??

Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
to jest zaklad draw no bet

czyli w tym przypadku stawiasz ze Istres wygra, a jak bedzie remis to jest zwrot stawki...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
jak na moderatora to troche dziwne pytanie;>

ogolnie zaklad nie wszedl, montpelier wygralo 2:1 wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by PierrePoetik
jak na moderatora to troche dziwne pytanie;>

ogolnie zaklad nie wszedl, montpelier wygralo 2:1 wink

mod tez czlowiek...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Dziabor
Originally Posted by PierrePoetik
jak na moderatora to troche dziwne pytanie;>

ogolnie zaklad nie wszedl, montpelier wygralo 2:1 wink

mod tez czlowiek...

A nie alien?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Dziabor
Originally Posted by PierrePoetik
jak na moderatora to troche dziwne pytanie;>

ogolnie zaklad nie wszedl, montpelier wygralo 2:1 wink

mod tez czlowiek...

A nie alien?

własnie, a jeszcze ta zielona czcionka... mi się to nie podoba smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Quote
własnie, a jeszcze ta zielona czcionka... mi się to nie podoba smile

tak a do tego w srodku metalowe konstrukcje wink a wkolo lataly rozowe sloniki wink grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Buuu kacyk męczy tongue szlajało sie po miejscowych barach do poznej nocy smile i takie sa skutki. W nocy tak wiało i snieg sypał ze trudno sie chodziło. Wazne ze mam 4 nowe szklanki własnorecznie przyniesione z baru wink Kolekcja sie powieksza smile a tym samym w barze coraz mniej.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
niedlugo bedziesz musial je nosic do baru zeby bylo w czym piwo wypic ;]


ide po studiowkowa "Palacową" flache ;]

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
A tam, napisze sobie to tutaj smile

Wczorajsza noc chcialem spedzic raczej w domu, bo po prostu nie chcialo mi sie nigdzie wychodzic. Widzialem po opisach znajomych ze duza czesc ich sie bedzie bawic w klubie "Euphoria". Jakas kumpela zagadala do mnie na GG, nakrecila zebym wyszedl tez sie pobawic, no i w koncu sie zgodzilem. Dzwonie po kumpla, czy tez nie chce isc, on sie zgodzil, podjechalismy autem, bo wszystko tak zasypane ze az sie isc nie chcialo. Dokulalismy sie na letnich oponach ( grin ) w tempie 30 km/h pod klubik. On wszedl bez problemow bo jest fotografem wiec ja chwile musialem poczekac. Wchodze i stoje jakby zaplacic za wstep, a tu ochroniarz do mnie cos sapie, ale ogolnie nie zrozumialem co do mnie mowi wiec stoje nadal. A on do mnie z ryjem, ze mam sie cofnac za próg i sie pyta czy nie rozumiem po polsku blush No to elegancko sie cofnalem i stoje. A koles do mnie potem "No to co? Wchodzisz czy tak stoisz w tym przejsciu?" No to wszedlem, taki troche zmieszany i oszołomiony jego debilizmem i glupota... Wkurzylem sie niesamowicie, bo sposob w jaki mnie potraktowal nie zasluguje na pozytywne slowo mad Tacy sa Ci ochroniarze wszyscy. Zamiast siedziec w szkole to woleli chodzic na silownie,

Ogolnie impreza ok, ale spotkalem moja milosc, o ktorej chce zapomniec (co i tak mi sie nie uda frown ), wiec troche chodzilem zmieszany i zamulony. Pogadalismy chwile, powspominalismy. Nie odzywamy sie do siebie, bo tak postanowilismy. Nie piszemy, nie dzwonimy, nie gadamy na GG. Nie wiem czemu? Zeby bylo moze prosciej? Cholera wie. Glupia sprawa, bo ostatnio zaczalem sie spotykac z taka dziewczyna, ktora ogolnie jest boska i zajebista pod kazdym wzgledem, ale boje sie ze przez to ze mysle o tej ktora spotkalem w klubie i caly czas miesza mi w glowie, nie bede mogl powiedziec juz nigdy w zyciu szczerze Kocham Cie... frown To mnie wkurza na maxa. Tamta mi strasznie zamotala w glowie i ciagnie sie to juz prawie 4 lata. Znamy siebie na wylot i UWIELBIAMY ze soba spedzac czas. Najgorsze jest to ze ona ma innego kolesia frown mad Sam nie wiem czemu? To mnie strasznie boli. Nawet wszyscy mowia ze i tak bedziemy ze soba kiedys... ech, co za glupia sprawa. Nie wiem jak to bedzie... Nie wiem co robic frown Nie chce skrzywdzic tej co sie z nia teraz spotykam, bo wiem ze jej na mnie zalezy, ale z drugiej strony nie chce jej okłamywac, bo moje uczucie do niej narazie jest bardzo male, a nie wiem czy sie powiekszy... frown

Sorki, musialem to napisac...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Teraz co do twojej wypowiedzi nieraz sie zastanawialem czy lepiej nie isc na ksiedza i miec spokoj tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Na religie nie chodzilem, a na ksiedza isc? No way tongue

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, bukma, burbon, JelineK, betowiec, aker), 1,095 gości, oraz 17 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1