|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Mam takie pytanie. Czy z wyzej wymienionych sieci ( chodzi mi o doladowania zdrapkowe) mozna przesylac kase z konta na inne konto w tej samej sieci np. posiadam kase na karcie Orange i czy moge czesc wyslac komus innemu w tej samej sieci. Czy moze ktos sie spotkal z takim czyms ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Tu [ mecz.org] jest temat od tego... W Orange można.
|
|
|
Link skopiowany do schowka