Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#902366 28/01/2007 10:18
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
NBA 28.01.2007

19:00 kosz Cleveland Cavaliers - Phoenix Suns
21:30 kosz Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs
21:30 kosz Milwaukee Bucks - New York Knicks
00:00 kosz Boston Celtics - Washnigton Wizards
00:30 kosz Detroit Pistons - Indiana Pacers
03:00 kosz Seattle Supersonics - Los Angeles Clippers

uwaga Gospodarze na pierwszym miejscu
uwaga Pomocne linki w przyklejonym temacie
uwaga Proszę nie podawać suchych typów

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
ja mysle ze dzis moga powalczyc clipersi z seatle po wczorajszej porazce u siebie z minesota chyba bedzie im zalezalo na wygranej z tym ze seattle u siebie to nie ogorki

boston-washington niewiemczy dobzre odczytalem ale w boston chyba szpital ale nie jetsem tgo pewien czy pauzuje tam paru graczy a waszki jest to dobry jak na warunki nba zespol zdecydowanie lepsyz od celtow

wiec mozliwe w tych dwoch mezcach dwie dwojki

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
czas na mala reaktywacje tongue ostatnio nieciekawie mi szlo ale po ostatniej wygranej sereny czas reaaktywowac typowanie w nba i choc minelo troche czasu od moich ostatnich betow mam nadzieje ze nie wyszedlem z wprawy tongue

a wiec:
Ostatnio: 0-3 (-30)

Bilans: 37-31 (+92.9)

Na dzis tak:
SA +Wizards -5.5 ako:3.14 stake 10/10
Co do SA nie bede sie tu rozpisywal za bardzo z jednej strony mam wrazenie ze trend idzie w strone SA a to dlatego ze wg mnie Kobe nie potrafi zagrac 3 meczow pod rzad super dobrze rzucajac te swoje 40 pkt dzis jest chyba ten dzien znow gdzie te 10pkt kobiasha moze zawazyc. Ale odbiegajac od trendow. Lakersi niby przegrali 3 z 4 ostatnich meczow u siebie graja spoko i niby wszystko przemawia za Lakersami , wrocil nawet Odom i Lakersi ogolnie bilans maja wcale nie gorszy od SA. Ale jakos tragicznie czasami wtapiaja te swoje mecze w sposob tak deczko beznadziejny, choc ta ostatnia wtopa z Bobkami a i Odom narazie spustoszenia nie sieje. Poza tym SA ma duza lepsza obrone , ostatnio Manu jest w formie, ostatnio niezle pogrywa Duncan a i Parker swoje rzuci. Poza tym wypadek przy pracy w SAN ANTONIO i wtopa z lakersami dzis mysle bedzie zadni rewanzu.
Co do Wizardow to szkoda pisac szpital w Bostonie dlatego tez wzialem handi powinni spokojnie pokonac , spodziewam sie wygranej 10 pktami

Poza tym:
Indiana(+7.5) 1.9 5/10
Indiana 4.0 5/10
Washington - Boston over 205 1.9 5/10
Seatle 1.76 5/10

I chyba tyle
Pozdro
Ryan


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, aker, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,715 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1