Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
nOcnY #901618 27/01/2007 21:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Spytaj mnie lepiej jakie mam kolezanki w pracy grin

Bonus: Unibet
nOcnY #901619 27/01/2007 21:11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
gratki:) Tez bede za pare lat szefem wszystkich szefów:P

Azzaro #901622 27/01/2007 21:12
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
lupus jakie masz kolezanki w pracy?

Azzaro #901624 27/01/2007 21:13
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Ja na swoim stazu mam szefa i szefowa co powiedzieli, ze nielubia sie z ludzmi spotykac i wola byc w domu, wiec nawet z pracownikami wola sie kontaktowac i przekazywac robote droga online:P:P

Azzaro #901658 27/01/2007 21:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Moj szef to tylko wpada, raz na jakis czas, jak widze, Lexusa pod seidziba to wiem ze on jest, zwyjkle jakies spotkania bzinesowe i nawet do nas nie wychodzi wink

Kontakt mamy z managerem smile

Kolezanki, heh w tej chwili jest ich 8, z czego 3 pracuja w administracji, wiem, ze jedna z nich to Ania, ale ktora to nie wiem, a nie chce gafy odwalic grin

Wiec zostalo 5, z czego atrakcyjne dla mnie sa 2, jedna odpadla, ze wzgledu na to ze jest koscista, ladna ale to nie to wink
Druga odrzucajaca.
no i zostaje 3, moja przelozna, najgorsza z nich, niska, gruba, brzydka, pali i geba sie jej nie zamyka.
Nawet jak je, to klepie argh, ze tez mnie musialo tak pokarac frown

NO ale zostaly jeszcze 2, Agnieszka i Basia, Basia zgrywa niedostepna, nie chciala ze mna zatanczyc, ale jeszcze ja zlamie tongue
Juz mi sie czesciowo udalo, bo zdarzyl sie cud, i ja sam z nimi dwiema pracowalem caly czwartek smile
Wyciagnalem juz od nich nr kom, basia pali i to juz eh zle, i ma chlopaka, ale wszytko przede mna tongue

A tak w ogole, to byla jeszcze u nas na treningu, Marcela, moj wiek, bruneta ( smile ) piekna, po prostu, odwodzila mnie potem do domu smile

Ale sie nie przyjela w koncu, szkoda

lupus #901673 27/01/2007 21:28
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
a mozesz zdradzic profil swojej firmy czy jest to niemozliwe?

tak z ciekawosci pytam

lupus #901675 27/01/2007 21:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A wczoraj tj w piatek mialem spotkanie z klientem, rozmwiam z kobieta i slysze, ze drzwi sie zamknely w jakims pokoju, moiwe do kobity, niech pani zaprosi domownikow, i wchodzi corka grin
Jak ja zobaczyłem to [Linked Image]
19lat, brunetkaa smile
Pozniej w trakcie romzowy dowiedzialem sie ze w pazdzierniku, wychodzi za maz za...Holendra, wiec liuczy sie kazda sekunda wink

Po jakims czasie do domu przyszla druga cora, gimnazjum tez ladna, babka ma jeszcze 2 cory, pokazywala mi zdjecia grin
Najmlodzsza byla w kinie, najstarsza w iralndi, wraca w lutym na walentynki smile

Efekt jest taki, ze zmontowalem klienta, rozmwiajac z matka, i corkami, ale cory mnie wsparly przekonanie kazdej z nich zajelo mi jakies 30sek, ma sie ta gadke jednak wink
Pozniej mnie ta brunetaka odprowadzila na przystanek grin

nOcnY #901699 27/01/2007 21:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by nOcnY
a mozesz zdradzic profil swojej firmy czy jest to niemozliwe?

tak z ciekawosci pytam

POw gdzie mieszkasz i czy masz siostre to zobacze co sie da zrobic grin

lupus #901711 27/01/2007 21:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
glownie to wroclaw, czasem wpadam do opola

mam siostre ale mysle, ze 13 latki Cie nie interesuja

nOcnY #901716 27/01/2007 21:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A no to nie tongue
Za daleko i za mloda, poczekamy az podrosnie laugh

Zmykam, spac, bo mnie katar zlapal, a musze sie wyleczyc do poniedzialku :>

lupus #901720 27/01/2007 21:49
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
ehhh lupusie lupusie

dobranoc

nOcnY #901724 27/01/2007 21:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Cos taki marudny wink


Generalnie moja praca polega na sprzedawaniu się.
Serio.

lupus #901728 27/01/2007 21:52
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by lupus
Cos taki marudny wink


Generalnie moja praca polega na sprzedawaniu się.
Serio.

Bierz przykład: nie dawaj ... Dawaj przykład: nie bierz :-)

lupus #901731 27/01/2007 21:54
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by lupus
Cos taki marudny wink


Generalnie moja praca polega na sprzedawaniu się.
Serio.

wiesz, zakładając, że masz dobry gust i tamte corki były na rpawde urodziwe to tez chętnie bym się trochę ...posprzedawał smile

lupus #901732 27/01/2007 21:55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by lupus
Cos taki marudny wink


Generalnie moja praca polega na sprzedawaniu się.
Serio.

tak jakos wyjszlo zem marudny

ale tylko kobietom czy facetom tez? laugh

piwo

gnacik #902450 28/01/2007 10:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by gnacik
Originally Posted by lupus
Cos taki marudny wink


Generalnie moja praca polega na sprzedawaniu się.
Serio.
wiesz, zakładając, że masz dobry gust i tamte corki były na rpawde urodziwe to tez chętnie bym się trochę ...posprzedawał smile

Jedyne co spraprałem, to nie mam z nia zdjecia, ale juz nie chcialem przeginac tongue

Misza_SB #902561 28/01/2007 11:18
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Originally Posted by Misza_SB
Jakiejś starszej szukam...znacie wolną, bogatą, na zejściu? smile
www.ilove.pl [ilove.pl]
tam znajdziesz napewno tylko trzeba wykazac sie odrobina inteligencji smile

tomo #903647 28/01/2007 16:10
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Originally Posted by tomo
Originally Posted by Kuba88
Co kupic mozna dziewczynie na walentynki?
Macie jakies propozycje?
Co Wy kupujecie?
Bo to juz 14 lutego...
Nic
Nie
Nic
No i co z tego...

Nie obchodziłem, nie obchodzę i obchodził nie będę...
Debilne amerykańskie komercyjne święto w którym prawdziwa MIŁOŚĆ jest najmniej ważna.

Dzień jak codzień, a jak kochasz to pokazuj to na codzień i postępuj na codzień tak by nigdy nie miała wątpliwości co dos zczerości Twoich uczuć...

Tyle.


Pozostaje mi się tylko podpisać pod Twoimi słowami tomo<piwo>

Elninio #905444 28/01/2007 22:32
Dołączył: May 2006
Posty: 63
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 63
A ja mam wierszyk:

Na gorze roze,
Na dole fiolki...

...idziemy sie ruchac?
grin laugh

mctomek #905479 28/01/2007 22:44
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Faktycznie wzniosłem... smirk

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu), 803 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,133
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1