|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Po dzisiejszym dniu: 18 win; 44 lost; overall 62; SR 29%,profit + 2,84 seria:WLLLLLWLLLLLLLLLLLLWWLLLLLWLLLLLLWLLLWLWWWLLWLLLLWLLWLLWWWW
Callan wygrał 3 wyścigi, Tudhope 2 rzędowo, Dżesmin - niestety ostatni a ja w końcu wyszedłem na plus.
pozdrawiam
Ps. Lay, obawiam się ,że kursy na "lay" to pierwszorzędna sprawa ( minimalizowanie straty ), no chyba że wszystko wchodzi bez pudła jak u Ciebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 16 |
coz skunks ... nie bardzo rozumiem powod Twojej ironicznej wypowiedzi ... a tak poza tym 100% zgodnosci z Toba (minimalizowanie strat) ... jest to wazna sprawa lecz jesli gra sie do 2-4 (mam na mysli kursy)to jest to oczywiscie mniej wazne, rzecz jasna nie chodzi mi tu o typy na chybil trafil  ...lecz o przemyslane, przeanalizowane typy (ba! ... zdarzalo sie ze malem i serie 4-5 typow do tylu)... bron mnie panie B. nie jestem ani jasnowidzem, ani nie uwazam sie za protypera znawce wszystkich zagadnien zwaiazanych z UK racing, ani tez nie mam gwarancji na 100% trafien bez pudla moze next bedzie do tylu ....pozyjemy zobaczymy pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Podsumowanie dnia:
2 typy: 1 x I m; 1 x II m.
Zysk dzienny: + 5,20 jedn.
Po 57 dniach:
Stan: 131,99 jedn.
win 145; lost 253; overall 398; SR 36%; profit + 31,99 jedn; yield + 7,3%.
Ps. Wtrącając sie do powyższej polemiki, gra na "lay" na pewno jest bardzo opłacalna, ale tylko dla tych co posiadają kupę kasy na depozycie i grają konie o kursach ok. 100 albo dla tych co mają cholernie dużo szczęścia obstawiając faworytów. Do tych pierwszych nie należę, a szczęście ode mnie ucieka; więc nie obstawiam na "lay" mimo, że bardzo mnie to kusi.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Dzisiaj 4 typy:
Southwell: 15:25 EVER PRESENT - kurs 12 - 3,85; 16:05 AVITTA - 8,4 - 2,26;
Cheltenham: 17:30 THE KOP END - 34 - 5,9;
Wolverhampton: 18:20 BOND PLAYBOY - 14 - 3,6.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Lay, nie odbieraj mojej ostatniej wypowiedzi jako ironicznej.Zgadzam sie natomiast w całej rozciąglości z Antytalentem , trzeba mieć wór pieniedzy by swobodnie grać na "lay" a trafienie faworyta wiaze się z duzą dawką ryzyka.Także Lay, trzymam kciuki za twoje typy a sam podobnie jak Antytalent unikam gry na "lay" bo doswiadczenia mocno spustoszyły mój portfel. Za niedługo typy. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 16 |
witam.
coz moge powiedziec, kazdy zapewne ma roznorakie doswiadczenia w grze, ja osobiscie gram okolo 2 lat na lay (czasem takze na back) i jak do tej pory spustoszenia w portfelu na szczescie brak, natomiast granie lay przy kursach 100 - uwazam to za glupote - jest bardzo ryzykowne, czego doswiadczylem osobiscie, patrzac na to wysztko z drugiej strony ... Wy obstawiacie back ... Wasze typy mniemam sa poparte analiza, podobnie moje, jedyna roznica jest to ze ja staram sie wytypowac konia ktory nie wygra, a szczescie ... hmmmm.. zarowno ja jak i Wy go chyba troszke potrzebujecie.
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 16 |
witam
dzisiejszy lay:
15.45 Cheltenham -Our Vic- lay 3.35
stawka 10 jedn
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
No to jest zgoda, kazdy gra swoje i oby nam wspólnie udało sie pustoszyć buków. Dzisiaj w LINGFIELD gram tak:
12.35 - TRIFTI - place ( 2,8 WH )
bardzo wyrownany wyścig i gra mocno roztrzelona, faworytem jest BOBSKI pod rewelacyjnym N.Callanem
1.45 - BARNEY MCGREW - WIN ( 3,5 WH )
Oscar Urbina u J.A.R. Toller'a nie wymagają dodatkowej rekomendacji, lekko uważałbym na WILL THE WISH
2.20- INCH BY INCH - place ( 2,1 WH )
pokonanie MILLFIELDS DREAM moze być trudnym zadaniem
3.30 - BAHAR SHUMAAL - WIN ( 5,0 WH )
wyścig z rodzaju ogrywamy faworyta ( CUSOON ) ,postaraja sie o to FUSILI i w.w.
4.05 - STANERRA'S STORY - WIN ( 6,0 WH ) bardzo liczę na tego konika i mowiąc szczerze dzisiejszą cała grę opieram na nim, mam nadzieję że wytrzyma dystans.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 16 |
witam
podsumowanie dnia
dzis +10
suma +20
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Podsumowanie dnia: najgorszy dzień od 2 miesięcy.
4 typy: 4 x bm.
Strata dzienna: - 10,00 jedn.
Po 58 dniach:
Stan: 121,99 jedn.
win 145; lost 261; overall 406; SR 35%; profit + 21,99 jedn; yield + 4,9%.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Po dzisiejszym dniu: 20 win; 47 lost; overall 67; SR 30%,profit + 4,74 seria:WLLLLLWLLLLLLLLLLLLWWLLLLLWLLLLLLWLLLWLWWWLLWLLLLWLLWLLWWWWWLWLL pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Dzisiaj 3 typy:
Kelso: 14:05 KALMO BAY - kurs 3,6 - 1,6; 15:35 WINDYGATE - 15,5 - 4,8;
Kempton: 14:15 FAIRDONNA - 5,1 - 1,22.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam rownież, Dzisiaj zagrywam tak : KEMPTON
1.45 - VILLA BIANCA'S - PLACE ( 3,15 Betfair )
WOLVERHAMPTON
4.05- COME WHAT JULY - PLACE ( 6,4 Betfair )
powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Podsumowanie dnia (dla mnie bezpłciowego):
3 typy: 2 x III m; 1 x bm.
Zysk dzienny: + 0,03 jedn.
Po 59 dniach:
Stan: 122,02 jedn.
win 147; lost 265; overall 412; SR 35%; profit + 22,02 jedn; yield + 4,8%.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Po dzisiejszym dniu: 20 win; 49 lost; overall 69; SR 29%,profit + 2,74 seria:WLLLLLWLLLLLLLLLLLLWWLLLLLWLLLLLLWLLLWLWWWLLWLLLLWLLWLLWWWWWLWLLLL pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, W związku z tym,że obowiązki służbowe wzywają mnie do wycieczki w kraj już teraz typy na dzisiaj : LINGFIELD 1.20- MONTE MAJOR - place (3,8 Betfair)
2.50- BIENHEUREUX - place (3,05 Betfair)
WOLVERHAMPTON
2.10- WHISTLEUPTHEWIND - WIN (5,4 Betfair)
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Witam kolegów typerów po zimowym urlopie. Tak jak przypuszczałem, z dostepem do Internetu były problemy stąd moja absencja, nawet gdybym mogł skorzystać wolalem poszaleć gdyż jedno z drugi nie mogło sie pogodzić, a śniegu nie brakowało bt czas wykorzystać do maksimum możliwości. Oby tylko przerwa podziałała na skutecznosc ze zdwojoną siłą. Po przejrzeniu forum, pragne pogratulować Skunksowi-niesamowite wyniki w ostatnich kilku dniach oraz jednocześnie powitac nowego gościa od gry na lay. A teraz pora na rozliczenie sie z historią oraz podanie kilku typów na dziś. 3. 10 Lingfield - Happy as Larry (przegrany - innej możliwośći nie było  ), Red Spell (wygrany SP 6.5) 3.40 Lingfield - Qadar - wygrany SP 4.5 14 win; 21 lost; overall 35; SR 40%; zysk +14.84 ;ROI +42% seria: LWLLLLWLWLLWWLLLLLLLLLWWWLLWWWWLLWW Dziś wybrałem: 2.20 Lingfield - Bentley, WIN 4.10 Wolverhampton - Writ, WIN Pod lupę wziąłem jeszcze jeden bieg 4.20 Lingfield, jednak o tym czy zagram i ktorego konia, podam na ok. godzine przed biegiem. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Dzisiaj 3 typy:
Ludlow: 14:30 PUNJABI - kurs 8,8 - 1,91; 16:00 SPRING LOVER - 8,6 - 2,9;
Wolverhampton: 15:40 CARAMAN - 6,8 - 2,4.
Witaj Alki, wypocząłeś od koni, ze świeżym umysłem - czekamy na typy.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 16 |
Witam.
dzis postanwilem troszke wysoko zagrac, bardzo wyrownany bieg (celtic thunder mysle ze to on wygra, ale zobaczymy co pokaze cool sands)
16.20 Ling -Mine The Balance- lay 5.7
stawka 10 jedn
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Podjąłem decyzję odnośnie biegu 4.20 Lingfield, gram na Love Dubai. Reasumując dziś w stawce sa trzy konie.
odnosząc sie do typów Skunksa, widzę to w ten sposób:
LINGFIELD 1.20- MONTE MAJOR - place (3,8 Betfair)
Twoj kon nie biegnie, natomiast ja stawiam na "Competitor"
WOLVERHAMPTON
2.10- WHISTLEUPTHEWIND - WIN (5,4 Betfair)
Jak najbardziej zgadzam sie z Tobą, niezły typ. Grałbym tak samo.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|