Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16
Dołączył: Jan 2007
Posty: 37
C
cyt Offline
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 37
Oczywiscie zagralem jeszcze w rozpisie Tunezje 1x ,bo Francja pokazuje wszystkim ,ze ma to wszystko gleboko ,a jak ma byc mistrzem to trzeba awansowac ,awansowac a potem wygrac final.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Originally Posted by cyt
I dalej , jesli Rosja jednak puknie Wegry ,a takie mecze niedzwiedzie wygrywaja ,to Dania przegrywajac z Czechami zajmuje 4 miejsce wybierajac Polske a nie Niemcy.Dlatego gralem dzisiaj ciag zdarzen:Niemcy ,Polska , Hiszpania , Rosja i Czechy.Po tych wynikach wszyscy beda zadowoleni , a przeciez chodzi o to aby sie cieszyc a nie smucic.

If Russia wins and Denmark wins, then Russia places 4th

wiec zle piszesz kciuki za Wegrow i mozna grac czechow hehe

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
If Hungary wins and Denmark loses, then Hungary places 3rd

czyli Dania przegrywajac ma 4 miejsce i gra z Polska jesli Polacy wygraja

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Ale jak Wegrzy wygraja to Dania moze wygrac z Czechami i bedzie niezaleznie od wyniku na 4 miejscu....

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
A tu chodzi o to żeby było tak, że Dania jak wygra albo zremisuje z Czechami to awansuje na 3 miejsce, wtedy jesli Polska wygra ze Slowenia to Dania jesli chce grac z Polska a nie z Niemcami to musi przegrac z Czechami

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
wiec caly czas o tym pisze Wegrzy win wiec Dania przegrywajac jesli Polska wygra spotykaja sie razem wiec niby to pokrecone ale mozliwe trzeba czekac na to co sie zdarzy w meczu Rosja-Wegry

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
koniecznie trzeba czekać smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
If Denmark wins and Spain loses, then Denmark places 2nd

nici z planu Dania bedzie wolala zagrac z Islandia jednak

Dołączył: Jan 2007
Posty: 37
C
cyt Offline
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 37
Niestety ,caly misterny plan tez w ppppppiiiiiiiii.Debilni hiszpanie ,tak ladnie prowadzili po polowce,a teraz ja ide po polowke.Dania oczywiscie wygra z Czechami aby grac z zajechana Islandia.Ech zycie to nie je bajka.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Powoli wszystko się robi jasne i klarowne:

Polska, Niemcy i Chorwacja odnoszą zwycięstwa, więc troszkę nam się sytuacje z grupach wyjaśniły.
Francja może mecz z Tunezja nawet przegrać, bo nic już nie mogą zdziałać i tak zajmą miejsce 4 i zagrają z Chorwacja - to jest już pewna para) - dlatego gram dodatnie handi + 6.5 na Tunezję, bo Francuzi muszą się oszczędzać na ten bardzo ciężki mecz w 1/4
Jeżeli Duńczycy wygrają Hiszpanie zajmują miejsce 3 i wynik meczu Węgry - Rosja nie będzie miał na to żadnego wpływu (obie ekipy grają o miejsce czwarte i jednocześnie o mecz z POLAKAMI z 1/4)

Po zwycięskich meczach Niemców, Chorwatów i Polaków powstają taka tabelka:

1. Polska 8 pkt (zwycięstwo z Niemcami)
2. Niemcy 8 pkt
3. Islandia 6 pkt (zwycięstwo z Francja)
4. Francja 4-6 pkt

1. Chorwacja 10 pkt
2. Dania 8 pkt (zakładając zwycięstwo nad Czechami)
3. Hiszpania 6 pkt
4. Węgry lub Rosja


Duńczycy muszą wygrać lub zremisować, jeżeli chcą zagrać z najsłabszą ekipa naszej grupy - Islandia - ale ja nie tykam tego mecz, bo jeśli przegrają nie ma tragedii, ale mocno sobie skomplikują sytuacje i wtedy rywala w 1/4 wyłoni im mecz Węgrów z Rosjanami zmieniający wówczas układ w tabeli). Typ na Tunezję +6.5 mi się podoba i to sobie na ten moment zagram + pokombinuję coś później na live'ach - (tutaj głównie o meczu Duńczyków.. którzy myślę że będą dziś mieli ciężki meczyk.. ale przy dobrych kursach na livie zagram na 1 lub X - co w konsekwencji jak pisałęm wyżej dałoby im 2 miejsce - za 1.25 przed meczem nie tykam)
Powodzenia cop

Francja - Tunezja [H 0:6.5] @ 1.95 - Bwin, Exp


Ps. Jeżeli od początku meczu Francuzi uzyskają duzą przewagę to w końcowce można się podziewać wielu zmian taktycznych (nie wierzę aby trener męczył do końca meczuy najważniejszych graczy)
a także wysokiego dodatniego handi na Tunezję z czego także skorzystam jeżeli bedzie miała miejsce taka sytuacja

Dołączył: Jan 2007
Posty: 37
C
cyt Offline
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 37
EEEEEE tam trza zagrac na Tunezje po calosci , plus Dania , daje niezle ako.Niech szlak trafi Hiszpanie.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 37
C
cyt Offline
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 37
Juz licze kase ile moge postawic na Niemcy z Hiszpania.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Originally Posted by Rivaldinho
Powoli wszystko się robi jasne i klarowne:

Polska, Niemcy i Chorwacja odnoszą zwycięstwa, więc troszkę nam się sytuacje z grupach wyjaśniły.
Francja może mecz z Tunezja nawet przegrać, bo nic już nie mogą zdziałać i tak zajmą miejsce 4 i zagrają z Chorwacja - to jest już pewna para) - dlatego gram dodatnie handi + 6.5 na Tunezję, bo Francuzi muszą się oszczędzać na ten bardzo ciężki mecz w 1/4
Jeżeli Duńczycy wygrają Hiszpanie zajmują miejsce 3 i wynik meczu Węgry - Rosja nie będzie miał na to żadnego wpływu (obie ekipy grają o miejsce czwarte i jednocześnie o mecz z POLAKAMI z 1/4)

Po zwycięskich meczach Niemców, Chorwatów i Polaków powstają taka tabelka:

1. Polska 8 pkt (zwycięstwo z Niemcami)
2. Niemcy 8 pkt
3. Islandia 6 pkt (zwycięstwo z Francja)
4. Francja 4-6 pkt

1. Chorwacja 10 pkt
2. Dania 8 pkt (zakładając zwycięstwo nad Czechami)
3. Hiszpania 6 pkt
4. Węgry lub Rosja


Duńczycy muszą wygrać lub zremisować, jeżeli chcą zagrać z najsłabszą ekipa naszej grupy - Islandia - ale ja nie tykam tego mecz, bo jeśli przegrają nie ma tragedii, ale mocno sobie skomplikują sytuacje i wtedy rywala w 1/4 wyłoni im mecz Węgrów z Rosjanami zmieniający wówczas układ w tabeli). Typ na Tunezję +6.5 mi się podoba i to sobie na ten moment zagram + pokombinuję coś później na live'ach - (tutaj głównie o meczu Duńczyków.. którzy myślę że będą dziś mieli ciężki meczyk.. ale przy dobrych kursach na livie zagram na 1 lub X - co w konsekwencji jak pisałęm wyżej dałoby im 2 miejsce - za 1.25 przed meczem nie tykam)
Powodzenia cop

Francja - Tunezja [H 0:6.5] @ 1.95 - Bwin, Exp


Ps. Jeżeli od początku meczu Francuzi uzyskają duzą przewagę to w końcowce można się podziewać wielu zmian taktycznych (nie wierzę aby trener męczył do końca meczuy najważniejszych graczy)
a także wysokiego dodatniego handi na Tunezję z czego także skorzystam jeżeli bedzie miała miejsce taka sytuacja


i jestes w bledzie bo jesli Wegrzy wygraja i to jest bardzo istotne Hiszpania ma 4 miejsce w grupie i gra z Polska,wiec nie pisz ze to nie istotny mecz dla ukladu tabeli

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
If Spain loses, Hungary wins and Denmark wins, then Spain places 4th

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Nie pisz do mnie takim tonem kolego, bp razem w piaskownicy się nie bawiliśmy.

Jeżeli Węgrzy wygrają, wówczas maja 6 punktów - tyle sdamo co Hiszpania.
27.01.07 Węgry - Hiszpania 31:33


Tyle na temat, Pzdr cop

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
widze ze znawca jestes ale piaskownicy 3 zespoly maja po 6 pkt i wiesz co sie wtedy liczy??mala tabelka policz jescze raz

Tyle na temat!!!!!!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
oczywiscie tak jak pisze zakladajac win wegrow co jest mega wazne jak juz pisalem!!!!dla ukladu tabeli

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Nie krzycz tyle chlopaszku bo kaszelek Cie zlapie, a jutro trzeba wstac rano do gimnazjum laugh

Najpierw niech wygraja laugh bo narazie Siergiejska im wybija 1/4 z glowy smile

Mnie interesuja mecz Tunezyjczyków z Francuzami, bo ten mecz typowalem smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
suchaj jak juz pisalem chodzi tylko o wygranie meczu przez wegry a tobie radze zebys poprosil o korepetycje w przedszkolu z matmy niby jestes modem a wprowadzasz osoby siedzace tutaj w blad jesli nie znasz zasad to sie lepiej nie wypowiadaj bo szkodzisz sobie na twojej opini a ogolnie po co sie klocisz przyznaj racje i po sprawie a tak ehhh koncze temat bo widze ze nie da sie z toba rozmawiac

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Ej to nie jest qasi czat, Riva mod a smieci wstydziłbyś się.

Polska wygrała i powinniście sie cieszyć wink

Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,686 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,059
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1