Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 16 1 2 14 15 16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
GRAMY Z ROSJĄ !!! smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Na to wychodzi, ale jakby Czechy wygrały to co wtedy ?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Originally Posted by Amperek
Na to wychodzi, ale jakby Czechy wygrały to co wtedy ?

juz wszystko wyjasnione gramy z Rosja

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
sie nie da sie smile

Rosja wygrała i to z nimi zagramy w 1/4 - pojedynek Wodka vs Spirytus laugh

po wygranej Sbornej.. Dania ma pewne 2 miejsce - tak wynika z moich oblicen, ale zaczekajmy na odpowiedz naszego speca, słuchamy wink


- tak więc mecz dania - czechy o pietruche i nie ma co tego ruszac chyba :/

* jęsli się myle prosze mnie poprawic smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
suchaj Riva zaden ze mnie spec poprostu kazdy umie sie przyznac do bledu i tylko o to chodzilo jak juz pisalem mecz ten byl bardzo wazny i tylko napisalem zebys nie wprowadzal w blad i tyle teraz juz wszytsko jasne jest wiec nie ma o czym gadac tylko zastanawiac sie nad typkami na cwiercfinaly

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
If Russia wins by 1 goal and Denmark loses, then Russia places 5th...

wtedy Węgry...

Dania już będzie albo na 2 miejscu(jak wygra) albo na 3 miejscu(jesli nie wygra)...ale Dunczycy graja o to zeby uniknac Niemcow...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Polska - Rosja

Z taką dyspozycją Lijewskiego i Szmala i utrzymaniem wysokiej skuteczności przez skrzydłowych według mnie wygrywamy wink

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by Giertyszek
If Russia wins by 1 goal and Denmark loses, then Russia places 5th...

wtedy Węgry...

Dania już będzie albo na 2 miejscu(jak wygra) albo na 3 miejscu(jesli nie wygra)...ale Dunczycy graja o to zeby uniknac Niemcow...
jest szansa aby duńczcy byli na czwartym?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Originally Posted by blackjack
jest szansa aby duńczcy byli na czwartym?

No chyba 'raczej' nie, bo teraz Dania ma 6 punktów (i mecz w toku) a Węgrzy i Rosjanie po 4 punkty.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
panowie, krótka piłka, Dania win or no, i dlaczego ...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by Rivaldinho
Originally Posted by blackjack
jest szansa aby duńczcy byli na czwartym?

No chyba 'raczej' nie, bo teraz Dania ma 6 punktów (i mecz w toku) a Węgrzy i Rosjanie po 4 punkty.

Riva Dania ma 4 punkty obecnie smile

o 2 punkty bedzie walczyc z Czechami..

jak wygra to bedzie na 2 miejscu i gra z Islandia
jak przegra to bedzie na 3 miejscu i gra z Niemcami

Na 4 miejscu bedzie Rosja lub Wegry (tylko wtedy gdy Dania przegra - wynika to z tabelki miedzy WEG,ROS i DEN)

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
no to servis sportowefakty ma błędną tabele :/ według nich ma 6.

Nie chce mi sie teraz sprawdzac, wierze na slowo - lece na film, dosyc emocji bukmacherskich na dzis smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
więc mozna Dawać dunczyków na win z CZechami..na moje lepiej zając 2 miejsce i grac z islandia niz z gospodarzami...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 37
C
cyt Offline
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 37
Dania jak bedzie chciala to zawsze wygra z czechami.Takie sa zasady domina.Moze cos sie zmieni za 15 lat.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Ale dziwny meczyk Francji z Tunezja smile na szczescie skonczylo sie tak jak planowalem +6.5 izzi smile

ciekawe jakie kursy nam buki dadza na 1/4 - trzeba wreszcie zagrac jakis rozpis na remisy, bo myslę ze bez nich sie tym razem nie obejdzie.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Zamykam temat - ale narazie nie bede przenosil go do QC - zrobie to po zakończeniu MŚ.

Strona 16 z 16 1 2 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1