Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
i ostania rzecz odrazu czy jak bedzie weryfikowalo to konto bankowe i przeleje sie jakas kwote na MB to konto zostanie automatycznie zweryfikowane czy bedzie tzreba wpisywac jakis kod transakcji gdzies?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
@Gorian1
moze usiadz sobie na spokojnie, wez sobie kartke papieru, wypisz na niej swoje problemy i napisz je na forum na samym koncu w jednym poscie, bo jak sie widzi taki syf co narobiles to naprawde powazny problem moze zostac nie zauwazony...

zacznij od przeczytania tego: http://www.moneybookers.com/app/faq.pl

Dołączył: Jan 2006
Posty: 17
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 17
dzieki za pomoc,ale mam jeszcze jedno pytanie chce zmienic tego mejla i teraz mi przyszła weryfikacja na poczte mam wejsc w dany link i potwierdzic ,tam sa pola do zalogowania i numer turing i cały czas pisze ze zły turing wpisujea 100% jest poprawny,dlaczego?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Originally Posted by Mundek
dzieki za pomoc,ale mam jeszcze jedno pytanie chce zmienic tego mejla i teraz mi przyszła weryfikacja na poczte mam wejsc w dany link i potwierdzic ,tam sa pola do zalogowania i numer turing i cały czas pisze ze zły turing wpisujea 100% jest poprawny,dlaczego?

Miales dodac nowy email do konta w MB (chyba, ze dodales, a w powyzszym tylko napisales, ze zmieniles). Powinienes dostac kod do wpisania (wpisz go recznie, nie na zasadzie kopiuj/wklej). Haslo wpisz to z MB. A turning wywala. Moze sprobuj na innej przegladarce.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 17
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 17
dodałem sobie nowy e mail i weryfikacje mam wszystko sie zgadza tylko ten turing nie wchodzi [g]um[p]dzieki za pomoc spróbuje na operce to przejsc

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Originally Posted by Gorian1
czy jak bedzie weryfikowalo to konto bankowe i przeleje sie jakas kwote na MB to konto zostanie automatycznie zweryfikowane czy bedzie tzreba wpisywac jakis kod transakcji gdzies?

sam wyslesz srodki, wiec kodu nie bedziesz zadnego posiadal

Originally Posted by Gorian1
czego to sie ma tyczyc niby "Albo wyplacic kwote do rownowartosci okolo 50 zl" tobie chyba chodzi o weryfikacje konta bankowego tak?

tego zebys nastepnym razem mogl wyplacic wieksza kwote

Originally Posted by Gorian1
to moge przesylac pieniadze do kogos jak nie mam zweryfikowanego konta jeszcze?

miedzy kontami w MB bedziesz mogl

Originally Posted by Gorian1
i jeszcze jedno sory ze tyle topicow ale chce juz wszystko wiedziec.
Czy jest mozliwosc unikniecia przewalutowania jesli korzystamy z zagranicznych buków? Bo jak konto w banku mamy w PLN a moneybookers EURO to tracimy 1%, a jak bank PLN i moneybookers PLN to przy wyplacie z buka (w ktorym mamy w EURO) skubną nam 1%?
Czy MB pobiera oplate za przewalutowanie gdy wyplacamy kase z pokerroomu w $ na konto MB w EURO. Pobieraja za to jakis procent czy za to nie?

- jak masz konto MB w euro to MB i tak wysle srodki na twoje konto w Polsce w PLN (sami przelicza)
- jak u buka masz inna walute niz na MB to na "przesylce" stracisz do 1.3%.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785

Witam.Czy mozna z niemieckiego konta na moneybookers przelac euro na polskie konto moneybookers zalozone w polskich zlotych.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Jesli obydwa konta nie sa zalozone na Ciebie to jak najbardziej. MB przewalutuje Ci srodki (nawet nie zdzieraja tak bardzo)

SyKo #907559 29/01/2007 19:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
zdzieraja , zdzieraja , o ile pamietam to 1.3%

SyKo #907587 29/01/2007 19:36
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603
addict
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603
Ile dni roboczych idzie wypłata z bwin.com na konto MB i czy dostaje potwierdzenie od MB e-mailem o tym ,że wpłyneła kasa na moje konto?
Jeśli ktoś zna najszybszy sposób na wypłate z bukmachera na konto bankowe lub karte kredytową to bardzo proszę o odp...
Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by [g
- jak masz konto MB w euro to MB i tak wysle srodki na twoje konto w Polsce w PLN (sami przelicza)
- jak u buka masz inna walute niz na MB to na "przesylce" stracisz do 1.3%.

Jak masz konto u buka w EUR i konto w MB EUR,
to najkorzystniej jest wypłacać z MB na kartę.

Zwrócą EUR, które (m)Bank przeliczy wg kursu sprzedaży (wyższy od średniego).


Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Jeszcze jedna proba wymian na forum i ban!

Last edited by Biszop; 30/01/2007 12:57.
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Gvizdek I ostrzeżenie. próba nielegalnych wymian.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Mam konto na mb w pln i zalozylem sobie konto w pinnacle w euro. Moge bez problemu wplacic z mb do pinna? Przewalutuja mi pln na euro? Pierwszy raz wplacam na konto nie w plnach i dlatego nie jestem do konca pewien... Pozdro

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
mozesz, przewalutuja

Dołączył: Jan 2005
Posty: 444
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 444
Witam
Jesli chodzi o przelew z MB na Inteligo to wlasnie dzis odebralem :-))) Zlecilem w czwartek wieczorem odebralem we wtorek przed poludniem. 2.5 dnia roboczego. Podoba mi sie to Moneybookers. Post tylko i wylacznie informacyjny jakby ktos wyplacal na Inteligo.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Witam

Jak byłem mniejszy to posiadałem konto w MB na brata imie i nazwisko. Niedawno dowiedziałem sie że moge miec drugie konto na to samo nazwisko wiec sobie zalozylem nowe konto juz na swoje dane...A teraz pytanie mam takie czy moge przelac pieniądze z konta brata w MB na moje konto w MB ??

Z góry dzieki za odpowiedz!

Pozdro

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
mozesz

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Dzieki!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
czesc
czy przelewy miedzy uzytkownikami MB sa darmowe czy platne?
jak przeleje kase z konta w PLN na konto w USD to czy oprocz sumy wyjsciowej nalicza mi jeszcze cos za transakcje?

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, rafal08, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker, bukma), 2,013 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,398
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1