|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
[ Linked Image] co moze zrobic zdjecie z czlowieka... jedno ujecie, a taki metlik w glowie... Hmm W mojej opini to za dużo make-up, aż na policzku widać puder...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
no ja słyszałem bardzo pochlebne opinie zarówno o mieskzankach Lwowa jak i Wilna także możemy uderzyć "na podryw" w kierunku wschodnim  Ze względu na moją lokalizację  Mogę dużo powiedzieć o naszych wschodnich sąsiadkach...zdarzają się takie perełki  ...ech 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
z jakiej strony te fotki nOcnY ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
[ Linked Image] co moze zrobic zdjecie z czlowieka... jedno ujecie, a taki metlik w glowie... Hmm W mojej opini to za dużo make-up, aż na policzku widać puder... no i?... z jakiej strony te fotki nOcnY ??? w wiekoszsci te dziewczyny chca sie ze mna umowic wiec wysylaja mi rozne rzeczy - czasem zdjecia, czasem filmy, czasem inne bardziej intymne rzeczy czesc wrzucam na digart.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Jesteś macho  przyznaj się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 96 |
Zobaczcie jaka cudna girls... Sadzac po opaleniznie chyba z Nairobii, ale nie do konca bo to niejaka Sabinka z portalu Sympatii [ Linked Image] [ Linked Image] [ Linked Image] Echhh... tylko nie miejcie koszmarow nocnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Nowa piękność polskiego MTV [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
świetna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Swietna laska, potwierdzam. Dla mnie biust nie jest az tak wazny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
dla mnie tez raczej nie, ale bądź bo bądź swoje lata ma;) wiec powinno byc troszke tego  z buzi spoko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
dla mnie tez raczej nie, ale bądź bo bądź swoje lata ma;) wiec powinno byc troszke tego  z buzi spoko. 26 wiosen  ladna jest,nawet bardzo. ale nie w moim typie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Popieram, ładna kobietka z Niej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
26 lat, ładna, ale na tyle lat to deseczka  chociaż niektórym nie potrzebne większe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
gnacik, nOcnY, shane - zauważyłem, że mamy podobne skłonności do szybkiego "zakochiwania sie"  moze by tak ktoregos razu zorganizował jakis wyjazd w przyjemne miejsce pelne tego typu slicznotek w celu "dogłebnego" poznania jak najwiekszej ich liczby?;) przecież w wakacje ma być Mielno  ..myśle shane, że nie zapomniałeś  ..mysle, że jakaś grupka się uzbiera na taki wyjazd, Lwów tez może być  p.s. moj kumpel zawsze jak sie przejedzie jakims warszawskim srodkiem lokomocji to z usmiechem na ustach mówi - no dzisiaj to sie chyba z pięć razy zakochałem  mam identycznie, zresztą to jest jeden z 2 powodów dzięki, którym jara mnie chodzenie po centrach handlowych, bezczynne chodzenie o mieście, jeżdżenie skm, ztm itp.  hehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Mielno obowiazkowo, nie zapomnialem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
dzisiaj taka ladna studentka - zapewne wroclawkiej ae, jechala ze mna pociagiem... dalem ciala na calej lini... siadlem za daleko, po drugie nie dalem rady zmienic miejsca w chwili kiedy kolo niej zwolnilo sie miejsce... ahhh a potem w radiu lecialo... po co komu wczorajszy dzien, po co komu wczorajsza milosc, liczy sie tylko co teraz - lap chwile... damn 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
dzisiaj taka ladna studentka - zapewne wroclawkiej ae, jechala ze mna pociagiem... dalem ciala na calej lini... siadlem za daleko, po drugie nie dalem rady zmienic miejsca w chwili kiedy kolo niej zwolnilo sie miejsce... ahhh a potem w radiu lecialo... po co komu wczorajszy dzien, po co komu wczorajsza milosc, liczy sie tylko co teraz - lap chwile... damn  obejrzyj film "Sztuka Zrywania" na samym poczatku będzie własnie motyw o tmy jak koleś "chwycił chwilę" i poznał niezła panienke ...ciekawe czy ja potrafiłbym być taki bezposredni  ...shane, wrzuć fotki panienek z Mielna, ja kiedyś przseszukałem wsyztskie storny z 5 tematach o Ślicznotkach i nie mogłem znaleźc tamtych co wrzucałeś  ..pamiętam, że jedna pamiała piekny brzuszek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
musi być piękna jak pokonała m.in. Agnieszkę Popielewicz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|