Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Dzieki, tak tez pewnie zrobie.
Podziekowania dla Zbigniewa, ktory pierwszy mi go polecil wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Siemka Mam problem :/ podłaczylem dzis neo 1mb , a wsyztko zapierdala mi gorzej niz dotychczas na osiedlowej 512:/ na bl kazal mi wpsiac netstat i wyskoczylo w ch.. polaczen:/ niby wirusy:/ no kasperskiego mam i on mi wyrywa pare ale niemzoe ich usunac:/ mzoe polecicie cos lepszego do kasperskiego????? mialem 1 dzien nod32 ,ale mnei wku... i zadnego wira neipotrafil znalesc:/

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Masz Kaspersky i szukasz czegos lepszego? a niby cos lepszego jest?

Moze potrzebujesz anty-spy'a - a nie antywira?

Poszukaj czegos o nazwie Adware.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
mam adware, kasperskyego:/licencja mi sie coprawda skonczyla ale nadla zyje, nie mam jedynie firewalla i zadnego z servic packow czysty win jedynie:/

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
jak masz neo to masz ip publiczny wiec najlepszym rozwiazaniem jest pozbyc sie wszyskich robali magicznym format c: smile
nastepnie niepodłaczajac sieci instalka win+firewal (skonfigurowac !!)+antywir.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
musze wytrzasnac winda z sp2:/tylko na torrentach nigdzie z sp neimoge znalesc:/ no format c chyba poelci i to jak anjszybciej bo pracuje na kompie i po formacie kof photoshop +illustratora musi syzbko pojsc

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
czy mozna wypelniac formularz w ACROBACIE?? np wypelniac PIT

please helppppppp

a jesli tak to jak:P

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Nie da się raczej. To program do odczytu plików pdf. Można też w nim edytować te dokumenty, ale tylko w wersjach płatnych.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
no bo mi ojciec kaze sciagnac pliki(sciagnalem) i wypisac komputerowo i teraz siedze i dumam. napewno sie nei da??

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
w open office jest przemiana zwyklego .doc w pdf mzoe tez jest na odwrot ??obadaj

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Nie ma na pewno.

Te formularze PIT może są tak zrobione, że da się wprowadzać jakieś dane. Ale bardzo w to wątpię, bo nigdy się z takim czymś nie spotkałem. Wiem, że kiedyś miałem program do PIT'ów i tam można było je wypełniać i później ładnie wydrukować. Poszukaj może w necie. Te pdfy są chyba tylko po to żeby sobie wydrukować i wypełnić długopisem nie latając do urzędu.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
witam

Mam pytanie-jak zrobić skan danej strony,np skan kuponu ze strony buka,lub skan oferty itp.

Wiem,wiem,pewnie śmieszne pytanie,ale komputerowcem nie jestem wink

pozdrawiam

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
1. Włączasz stronę z której chcesz zrobić screena.
2. Wciskasz przycisk "PrintScreen"
3. Otwierasz Painta i wklejsza - zapisujesz obrazek na kompie.
4. Wchodzisz na www.fotosik.pl [fotosik.pl] i dodajesz zdjęcie.
5. Na dole będziesz miał kilka linków i bierzesz ten z podpisem: "pełen obraz na forum" - bez funkcji
6. Wklejasz zdjęcie na forum.

to chyba tak najprościej.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Dzięki wielkie th0mas piwo

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by paczanga
Dzięki wielkie th0mas piwo

Najprosciej to program screenhunter - na google znajdziesz. Po co sie z paintem bawic, tak raz dwa wycinasz obraz w szybki sposob.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
I syfisz kompa programami, których używasz raz na ruski rok.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Zbigniew
I syfisz kompa programami, których używasz raz na ruski rok.

Moze ty tak.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
"Moze ktos mial podobnie... Nie moge nagrac nic na plyty, ani w programie nero, ani inaczej. Roznie to bywa, ale czasem w polowie, czasem wczesniej komputer sam sie restartuje.


A jaki masz zasilacz?

bo pewnie jakis 300W no name, co ma 210 W mocy uzytecznej. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe jak nagrywanie obciaża zasilacz (DVD to nawet do 50W mocy dodatkowo wymaga), i wtedy zasilacz działa na maxymalnej mocy i nie wytrzymuje i dlatego nastepuje reset (albo zawieszanie sie kompa)

Jak nie to zobacz z inna nagrywarka - moze cos z twoja jest nie tak"

Kupilem i podlaczylem nowy zasilacz. Tym razem 500W. Jest to samo, czasem pojdzie kawalek, a czasem jak tylko zacznie nagrywac restartuje sie. Podlaczalem inna nagrywarke tez. Bylo to samo... frown

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
to sie dzieje tylko podczas nagrywania?? moze ci sie procesor grzeje

Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Witam Panowie mam taka nie typową sprawe!
Wdarł mi się wirus podobno ostanip popularny
wysyla do innych uzytkownikow GG stronke ...www.google.pl
zrobilem dzis formata i znowu to samo co mam zrobic???

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, Sensei), 2,926 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1