|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Dzieki, tak tez pewnie zrobie. Podziekowania dla Zbigniewa, ktory pierwszy mi go polecil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
Siemka Mam problem :/ podłaczylem dzis neo 1mb , a wsyztko zapierdala mi gorzej niz dotychczas na osiedlowej 512:/ na bl kazal mi wpsiac netstat i wyskoczylo w ch.. polaczen:/ niby wirusy:/ no kasperskiego mam i on mi wyrywa pare ale niemzoe ich usunac:/ mzoe polecicie cos lepszego do kasperskiego????? mialem 1 dzien nod32 ,ale mnei wku... i zadnego wira neipotrafil znalesc:/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Masz Kaspersky i szukasz czegos lepszego? a niby cos lepszego jest?
Moze potrzebujesz anty-spy'a - a nie antywira?
Poszukaj czegos o nazwie Adware.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
mam adware, kasperskyego:/licencja mi sie coprawda skonczyla ale nadla zyje, nie mam jedynie firewalla i zadnego z servic packow czysty win jedynie:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
jak masz neo to masz ip publiczny wiec najlepszym rozwiazaniem jest pozbyc sie wszyskich robali magicznym format c:  nastepnie niepodłaczajac sieci instalka win+firewal (skonfigurowac !!)+antywir.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
musze wytrzasnac winda z sp2:/tylko na torrentach nigdzie z sp neimoge znalesc:/ no format c chyba poelci i to jak anjszybciej bo pracuje na kompie i po formacie kof photoshop +illustratora musi syzbko pojsc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
czy mozna wypelniac formularz w ACROBACIE?? np wypelniac PIT please helppppppp
a jesli tak to jak:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Nie da się raczej. To program do odczytu plików pdf. Można też w nim edytować te dokumenty, ale tylko w wersjach płatnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
no bo mi ojciec kaze sciagnac pliki(sciagnalem) i wypisac komputerowo i teraz siedze i dumam. napewno sie nei da??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
w open office jest przemiana zwyklego .doc w pdf mzoe tez jest na odwrot ??obadaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Nie ma na pewno.
Te formularze PIT może są tak zrobione, że da się wprowadzać jakieś dane. Ale bardzo w to wątpię, bo nigdy się z takim czymś nie spotkałem. Wiem, że kiedyś miałem program do PIT'ów i tam można było je wypełniać i później ładnie wydrukować. Poszukaj może w necie. Te pdfy są chyba tylko po to żeby sobie wydrukować i wypełnić długopisem nie latając do urzędu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658 |
witam Mam pytanie-jak zrobić skan danej strony,np skan kuponu ze strony buka,lub skan oferty itp. Wiem,wiem,pewnie śmieszne pytanie,ale komputerowcem nie jestem  pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
1. Włączasz stronę z której chcesz zrobić screena. 2. Wciskasz przycisk "PrintScreen" 3. Otwierasz Painta i wklejsza - zapisujesz obrazek na kompie. 4. Wchodzisz na www.fotosik.pl [ fotosik.pl] i dodajesz zdjęcie. 5. Na dole będziesz miał kilka linków i bierzesz ten z podpisem: "pełen obraz na forum" - bez funkcji 6. Wklejasz zdjęcie na forum. to chyba tak najprościej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658 |
Dzięki wielkie th0mas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Dzięki wielkie th0mas  Najprosciej to program screenhunter - na google znajdziesz. Po co sie z paintem bawic, tak raz dwa wycinasz obraz w szybki sposob.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
I syfisz kompa programami, których używasz raz na ruski rok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
I syfisz kompa programami, których używasz raz na ruski rok. Moze ty tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
"Moze ktos mial podobnie... Nie moge nagrac nic na plyty, ani w programie nero, ani inaczej. Roznie to bywa, ale czasem w polowie, czasem wczesniej komputer sam sie restartuje. A jaki masz zasilacz? bo pewnie jakis 300W no name, co ma 210 W mocy uzytecznej. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe jak nagrywanie obciaża zasilacz (DVD to nawet do 50W mocy dodatkowo wymaga), i wtedy zasilacz działa na maxymalnej mocy i nie wytrzymuje i dlatego nastepuje reset (albo zawieszanie sie kompa) Jak nie to zobacz z inna nagrywarka - moze cos z twoja jest nie tak" Kupilem i podlaczylem nowy zasilacz. Tym razem 500W. Jest to samo, czasem pojdzie kawalek, a czasem jak tylko zacznie nagrywac restartuje sie. Podlaczalem inna nagrywarke tez. Bylo to samo... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
to sie dzieje tylko podczas nagrywania?? moze ci sie procesor grzeje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681 |
Witam Panowie mam taka nie typową sprawe! Wdarł mi się wirus podobno ostanip popularny wysyla do innych uzytkownikow GG stronke ...www.google.pl zrobilem dzis formata i znowu to samo co mam zrobic???
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|