|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
1:00 Indiana @ Boston
1:00 Cleveland @ Golden State
1:30 Washington @ Detroit 1:30 Miami @ Milwaukee
1:30 New York @ L.A. Lakers
2:30 Dallas @ Seattle
===================
Gospodarze na pierwszym miejscu.
Prosze podawać sensowne informacje.
Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Cavs-GS
Co by nie mówić Kawalerzyści to jedna z czołowych ekip na Wschodzie,mająca w swoich szeregach doskonałego LJ. Cavs to także ekipa własnego parkietu,choć ostatnio grają trochę słabiej to jednak powinni pewnie pokonać średniaków z Golden State,którzy na wyjazdach nie błyszczą i wyprawa do Ohio nie powinna być dla nich owocna,ja liczę na kolejną szarżę Kawalerzystów z Cleveland pod dowództwem Uszatka Jamaesa:) Gospodarze powinni ich zajechać w obronie,gdyż Golden to zespół mocno ofensywny,ale Cavs dobrze bronią i tu upatruje ich wygranej,bo rzucać też potrafią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
Cavs-GS
Co by nie mówić Kawalerzyści to jedna z czołowych ekip na Wschodzie,mająca w swoich szeregach doskonałego LJ. Cavs to także ekipa własnego parkietu,choć ostatnio grają trochę słabiej to jednak powinni pewnie pokonać średniaków z Golden State,którzy na wyjazdach nie błyszczą i wyprawa do Ohio nie powinna być dla nich owocna,ja liczę na kolejną szarżę Kawalerzystów z Cleveland pod dowództwem Uszatka Jamaesa:) Gospodarze powinni ich zajechać w obronie,gdyż Golden to zespół mocno ofensywny,ale Cavs dobrze bronią i tu upatruje ich wygranej,bo rzucać też potrafią. http://www.e-basket.pl/News__LeBron_planuje_odpoczac__36880w oficjalnych raportach nie ma mowy o absencji Lebrona, ale trzeba ową niedyspozycje mieć na uwadze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
 Kobe dziś nie gra - 1 meczowe zawieszenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
 Lebron także dziś nie zagra.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Dacie spokój z takimi newsami,planuje odpocząć? To jest NBA a nie sanatorium i jak ktoś jest w stanie grać to gra, a nie LJ zaplanuje sobie odpocząć....
Jak go boli a nie ma kontuzji to dadzą mu pyralgine i bedzie grał,NBA to nie liga polska,że ktoś tam sobie marudzi,ludzie cały sezon grają z cięższymi kontuzjami,wiec nie piszcie takich śmiesznych newsów!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
zresztą jak nawet LJ nie zagraw co wątpię,to w GS nie zagra Richardson ,a Cavs mają na tyle wyrównana ekipe,że potrafią grać zespołówo bez swojego lidera,jak pamiętam to ez niego mają w tym roku bilans 4-0  Ale co innego Lakers,tam bez Bryanta Jeziorka nie isrnieją i dziś można dac spokojnie na NY, które w tym sezonie gra vałkiem przyzwoicie i ma całkiem szeroki skład.Lakersi i tak cieniują ostatnio,a bez Kobena raczej wtopa i to gruba....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Kto jest śmieszny to zobaczymy jak o 01:00 drużyny wyjdą na parkiet....poza tym nie każdy jest Iversonem.
Indiana Pacers - Boston Celtics (+9) 1.92 exp
Seria porażek Bostonu osiagnęła już 11 i chyba najwyższy czas na koniec, w końcu jak długo mozna? Zawodnicy są deczko podkur...ni (na dole wklejam kilka wypowiedzi), ci kontuzjowani już powoli wracają do zdrowia, oczywiście poza Paulem Pierce'm. Indiana po transferze mnie niezbyt przekonuje, a już na pewno nie na tyle żeby być 9 punktowym faworytem. Z tych 11 wtop Bostonu 5 na wyjazdach, i we wszystkich 5 handi było pokryte, oby i dziś było tak samo.
Delonte West : "We're upset. We're tired of losing. We're . . . tired . . of . . . losing. "We're going out to Indiana and we're going to get a win. We're tired of this. That's all I can tell you. "We can taste blood, man. We're due." We don’t want to just stay at war. We want to win these games."
Tony Allen : "We want to win. All of my teammates are winners and we want to win."
Allan Ray : “We have to look at every game like an opportunity for us to win.”
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Dacie spokój z takimi newsami,planuje odpocząć? To jest NBA a nie sanatorium i jak ktoś jest w stanie grać to gra, a nie LJ zaplanuje sobie odpocząć....
Jak go boli a nie ma kontuzji to dadzą mu pyralgine i bedzie grał,NBA to nie liga polska,że ktoś tam sobie marudzi,ludzie cały sezon grają z cięższymi kontuzjami,wiec nie piszcie takich śmiesznych newsów!!!!!! smieszne? A moze sie nie zna angielskiego? James to miss game; Gibson to start at point 12:30 p.m. LeBron James will not play tonight when the Cavaliers host Golden State and his status for Thursday s game in Miami remains uncertain. James has been bothered by an injury to his big toe since the Cavs were on the West Coast two weeks ago. He missed last Friday's game in Philadelphia, but returned on Sunday against Phoenix. After the Phoenix game he said he reinjured the toe and might need to rest the injury. Cavs coach Mike Brown said Sasha Pavlovic will start in place of James tonight. He said James will be a game-time decision on Thursday. Brown is making another lineup change tonight. He said rookie Daniel Gibson will replace Eric Snow at point guard. Brown said it is not a one-game move and that Gibson will get an opportunity.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
,a Cavs mają na tyle wyrównana ekipe,że potrafią grać zespołówo bez swojego lidera,jak pamiętam to ez niego mają w tym roku bilans 4-0  Ten bilans bez Lebrona od 2003 roku wynosi 7-2, sam źle podałem w piątkowym temacie  Spotkanie wygląda na dość równe, Cavs mają dość silną strefe podkoszową, Gooden & Ilgauskas & Varejao, gdzie Golden State poza sensacyjnym Biedrinsem nie ma nikogo dobrego...Al Harrington gra w tej ich szybkiej koszykówce na PF ale to rasowa '3'.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
no ten Gibson jest zajebisty,widziałem go w Filadelfi i nieźle wymiatał, LeBron to nie jest, warunki ma skromne ale sporo potrafi dalej uważam,że Cavs wygrają,tylko już tak tego pewien nie jestem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 722
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 722 |
Kto jest śmieszny to zobaczymy jak o 01:00 drużyny wyjdą na parkiet....poza tym nie każdy jest Iversonem.
Indiana Pacers - Boston Celtics (+9) 1.92 exp
Seria porażek Bostonu osiagnęła już 11 i chyba najwyższy czas na koniec, w końcu jak długo mozna? Zawodnicy są deczko podkur...ni (na dole wklejam kilka wypowiedzi), ci kontuzjowani już powoli wracają do zdrowia, oczywiście poza Paulem Pierce'm. Indiana po transferze mnie niezbyt przekonuje, a już na pewno nie na tyle żeby być 9 punktowym faworytem. Z tych 11 wtop Bostonu 5 na wyjazdach, i we wszystkich 5 handi było pokryte, oby i dziś było tak samo.
Delonte West : "We're upset. We're tired of losing. We're . . . tired . . of . . . losing. "We're going out to Indiana and we're going to get a win. We're tired of this. That's all I can tell you. "We can taste blood, man. We're due." We don’t want to just stay at war. We want to win these games."
Tony Allen : "We want to win. All of my teammates are winners and we want to win."
Allan Ray : “We have to look at every game like an opportunity for us to win.” Wiesz Skipper... ich gadanie to jedno a ich gra to drugie...wciąż bez Pierce'a i Allena...Indiana to nie ogórki,żeby przegrywać z takim Bostonem i dlatego gram ich hc -9 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|