Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#912550 31/01/2007 11:24
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
31/01 kosz

1:00 Atlanta @ Golden State

1:00 Orlando @ Milwaukee

1:00 Toronto @ Washington

1:00 Charlotte @ New York

1:30 New Jersey @ Detroit

1:30 Boston @ Lakers

2:00 Memphis @ Dallas

2:00 N.O./Okla. City @ 76ers

2:30 Houston @ Seattle

3:00 Utah Jazz @ San Antonio

3:00 Minnesota @ Sacramento

4:00 Portland @ Denver

4:30 Clippers @ Chicago


===================

uwaga Gospodarze na pierwszym miejscu.
uwaga Prosze podawać sensowne informacje.
uwaga Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
uwaga Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports


Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 131
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 131
Informacja nie najświeższa, ale warto wspomnieć, że wczoraj w meczu przeciwko Detroit kontuzji nabawił się Antawn Jamison (Washington) i na bank nie zagra dzisiaj przeciwko Toronto.

Źródło: http://stats.washingtontimes.com/nba/recap.asp?lg=NBA&g=2007013027

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Tyle spotkań, a tu tak cicho, że aż wiatr hula smile


kosz L.A.Clippers - Chicago Bulls
Typ: over 192.5 pkt
Kurs: 1.909
Buk: Sportingbet
Stawka: 7/10

Gospodarze na własnym parkiecie rzucają średnio około stówki (w poprzedniej serii pięciu meczy na własnym parkiecie nawet 106,2 punkty na mecz). O pozostałe 90-95 punktów powinny więc postarać się "Byczki", wśród których niezłych strzelców nie brakuje (czterech graczy zdobywa średnio ponad 15 punktów na mecz). Ponadto szansy na over upatruję również w tym, że drużyna z Chicago na wyjazdach nie gra tak skutecznie, jak na własnym parkiecie, a w szczególności wiele do życzenia pozostawia defensywa, z której to podopieczni Scotta Skiles’a potrafią zrobić doskonały użytek (u siebie tracą przeciętnie 88,9 punktu na mecz, podczas gdy na wyjazdach aż 100,9).

kosz New Jersey Nets - Detroit Pistons
Typ: 2
Kurs: 1.952
Buk: Pinnacle
Stawka: 6/10

Na pierwszy rzut oka "Pistons" w poprzednich spotkaniach nie zachwycali. Jednak na taki stan rzeczy wpływ miały przede wszystkim dwie porażki z Waszyngtonem, który najwyraźniej podopiecznym Flipa Saundersa nie leży. W pozostałych spotkaniach Detroit wygrywało pewnie jednoznacznie demonstrując swoją dobrą dyspozycję. Dlatego też postanowiłem zaufać "Tłokom" również w dzisiejszym spotkaniu z całkiem nieźle spisującą się drużyną z New Jersey. Do takiego typu skłoniły mnie dwa argumenty. Po pierwsze goście już dwukrotnie w obecnym sezonie uporali się z "Nets", co jednak ma jakąś wymowę. Ponadto liczę, że Detroit zdecydowanie wygra walkę podkoszową, gdyż w obliczu kontuzji Krstica, Jason Collins wydaje się być z góry skazany na porażkę z odnajdującym formę Chrisem Webberem. Jedyne co martwi, to doskonała forma Vinca Carter’a, który w trzech poprzednich spotkaniach przebywając na parkiecie średnio 35 minut zdobywał przeciętnie aż 35 punktów na mecz.

kosz Portland Trailblazers- Denver Nuggets
Typ: 2 (-2.5)
Kurs: 2.03
Buk: Pinnacle
Stawka: 7/10

Trzy porażki z rzędu, to o trzy za dużo jak na drużynę o takim potencjale, jak Denver. Sęk w tym, że "Bryłki" bronić zbytnio nie potrafią i jeśli nie rzucą w spotkaniu ze 115-120 punktów, to na zwycięstwo nie mają co liczyć. Mimo to, liczę że Carmelo i spółka do dzisiejszego spotkania podejdą niezwykle ambicjonalnie i w końcu właściwie skoncentrowani. Co więcej nie tak dawno, bo 14 stycznia "Nuggets" roznieśli Portland i to na ich parkiecie aż 16 punktami. Podobnego wyniku oczekuję też dzisiaj, gdyż gospodarze najzwyczajniej w świecie nie mają czym postraszyć, gdyż jeden Zack Randolph, to zdecydowanie za mało, jak na ekipę gości. Dlatego też liczę, że Anthony, Iverson i niezawodny w walce pod tablicami Camby przechylą szalę zwycięstwa na korzyść swojego zespołu.

Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Mała uwaga:

Iverson dziś nie wystąpi, a Anthony jest lekko kontuzjowany.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 131
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 131
Originally Posted by Lamberciak
Mała uwaga:

Iverson dziś nie wystąpi, a Anthony jest lekko kontuzjowany.

Hmm.. a w Portland żałobna atmosfera bo zmarł Stu Inman, współtwórca Wielkich sukcesów Blazers, może będzie w związku z tym mobilizacja i warto postawić +2,5 na Portland.

Źródło: http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=2749299

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Ja tam liczę na Denver.
Osiem zwycięstw z rzędu z Portland ma swoją wymowę, a brak Iversona, to tylko więcej miejsca dla Anthonego, która po karencji powinien być spragniony gry, pomimo bolącego nadgarstka.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 131
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 131
Originally Posted by Valverde
Ja tam liczę na Denver.
Osiem zwycięstw z rzędu z Portland ma swoją wymowę, a brak Iversona, to tylko więcej miejsca dla Anthonego, która po karencji powinien być spragniony gry, pomimo bolącego nadgarstka.

Być może, ale jeśli dobrze zauważyłem Portland od 24.I jest w rozjazdach i po tygodniu wreszcie wraca do własnej hali. Na dodatek w ostatnim meczu u siebie wygrali z Minesotą, wcześniej ze słabiutkim co prawda Milwaukee, Cleveland, no i.. przegrali z Denver. Moim zdaniem idealny czas na rewanż.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Dlaczego w Expekcie linia spadla do 189 pktow podczas gdy u innych jest 198 ??

nitek #916012 31/01/2007 22:14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
chodzi o mecz Boston - Lakers sorry

nitek #916046 31/01/2007 22:26
Dołączył: Dec 2005
Posty: 124
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 124
Może chodzi o brak Kobego
Bryant, K G Prob Wed - Suspension - 1/31/07

nitek #916052 31/01/2007 22:28
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
nie wiem..ale ja stawiam dzis na Boston z handi 8,5..na wyjazdach Lakers nie błyszczą a Boston ostatnio toczy coraz bardziej wyrównane boje,zwłaszcza u siebie .. piwo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Arson111
Może chodzi o brak Kobego
Bryant, K G Prob Wed - Suspension - 1/31/07
koby byl zawieszony na jeden mecz ktory lakersi grali wczoraj MSG w Nev Yorku

Dołączył: Dec 2005
Posty: 124
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 124
Faktycznie jarko33 masz rację.Pomyliłóy mi sie dni sorki.

The Lakers get Kobe Bryant back from a one-game NBA suspension for their one visit to Boston this season.

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Boston-Lakers 1

Nadzszedł moment aby rezerewy Bosotnu coś wygrały w tym NBA,bo już ta seria jest mocno długa i niechlubną się staje. Boston to ambitna młodzież,może ich koszykówka jest bardziej akademicka niż zawodowa , ale biegają i walczą, grać też potrafią.
Lakersi są ostatnio w fatalnej dyspozycji,nawet Bobki im dołożyły w ich hali,co uważam za wstyd. Do tego nie gra 50% tego zespołu,bo nie oszukujmy się,że bez Kobiego ,Lakersi nie istnieją,bo poza Odomem i Parkerem trudno tam szukać wartosciowych graczy i nawet sam Phil nic nie wyczaruje i Lakersiki zbiorą łomot w Bostonie.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 131
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 131
Originally Posted by boca juniors
Boston-Lakers 1

Do tego nie gra 50% tego zespołu,bo nie oszukujmy się,że bez Kobiego ,Lakersi nie istnieją,bo poza Odomem i Parkerem trudno tam szukać wartosciowych graczy i nawet sam Phil nic nie wyczaruje i Lakersiki zbiorą łomot w Bostonie.

Przeciez Kobie dzisiaj zagra:

Quote
With his one-game suspension out of the way, Kobe Bryant will try to help the Los Angeles Lakers snap a season-high three-game losing streak Wednesday when they visit the Boston Celtics.

Źródło: http://www.nba.com/games/20070131/LALBOS/preview.html

Dołączył: Jan 2007
Posty: 131
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 131
Originally Posted by boca juniors
Boston-Lakers 1

Do tego nie gra 50% tego zespołu,bo nie oszukujmy się,że bez Kobiego ,Lakersi nie istnieją,bo poza Odomem i Parkerem trudno tam szukać wartosciowych graczy i nawet sam Phil nic nie wyczaruje i Lakersiki zbiorą łomot w Bostonie.

Przeciez Kobie dzisiaj zagra:

Quote
With his one-game suspension out of the way, Kobe Bryant will try to help the Los Angeles Lakers snap a season-high three-game losing streak Wednesday when they visit the Boston Celtics.

Źródło: http://www.nba.com/games/20070131/LALBOS/preview.html

nitek #916142 31/01/2007 23:07
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Originally Posted by nitek
Dlaczego w Expekcie linia spadla do 189 pktow podczas gdy u innych jest 198 ??

już zmienili na 198

Ciekawe jak rozliczą osobom, którym udało się zagrać linię 189 smirk

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Valverde
kosz New Jersey Nets - Detroit Pistons
Typ: 2
Kurs: 1.952
Buk: Pinnacle
Stawka: 6/10

Na pierwszy rzut oka "Pistons" w poprzednich spotkaniach nie zachwycali. Jednak na taki stan rzeczy wpływ miały przede wszystkim dwie porażki z Waszyngtonem, który najwyraźniej podopiecznym Flipa Saundersa nie leży. W pozostałych spotkaniach Detroit wygrywało pewnie jednoznacznie demonstrując swoją dobrą dyspozycję. Dlatego też postanowiłem zaufać "Tłokom" również w dzisiejszym spotkaniu z całkiem nieźle spisującą się drużyną z New Jersey. Do takiego typu skłoniły mnie dwa argumenty. Po pierwsze goście już dwukrotnie w obecnym sezonie uporali się z "Nets", co jednak ma jakąś wymowę. Ponadto liczę, że Detroit zdecydowanie wygra walkę podkoszową, gdyż w obliczu kontuzji Krstica, Jason Collins wydaje się być z góry skazany na porażkę z odnajdującym formę Chrisem Webberem. Jedyne co martwi, to doskonała forma Vinca Carter’a, który w trzech poprzednich spotkaniach przebywając na parkiecie średnio 35 minut zdobywał przeciętnie aż 35 punktów na mecz.

Również podoba mi się ten typ. Jakby nie patrzeć to Detroit ma lepszą ekipę, a wybrakowani Netsi nie zawsze będą w stanie dotrzymać kroku rywalom jak na ledwo co zakończonej podróży po zachodzie; po której zresztą są na pewno troche podmęczeni. Ostatnie h2h zgarnia DET, ten sezon 2-0 i 7 z ostatnich 10. Niezła propozycja to także under 188.5p, obie ekipy dobrze bronią, totale z tego sezonu to 172 oraz 183, linia wyższa zapewne dlatego że ostatnio Nets dużo wrzucali, trzeba tylko popatrzeć z kim, i poza Utah (bez Boozera) były to wszystko słabo broniące ekipy (DEN, LAC, GSW) smile

nitek #916146 31/01/2007 23:11
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
ja widze caly czas 198!!! w exp

nie wiem skad wzioles 189 :))

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Originally Posted by mario145
ja widze caly czas 198!!! w exp

nie wiem skad wzioles 189 :))

Przez chwilę była linia 189.

Zagrałem over 189 - zobaczymy jak rozliczą

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, burbon), 2,524 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1