|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
31/01 1:00 Atlanta @ Golden State
1:00 Orlando @ Milwaukee
1:00 Toronto @ Washington 1:00 Charlotte @ New York
1:30 New Jersey @ Detroit
1:30 Boston @ Lakers
2:00 Memphis @ Dallas
2:00 N.O./Okla. City @ 76ers
2:30 Houston @ Seattle
3:00 Utah Jazz @ San Antonio
3:00 Minnesota @ Sacramento
4:00 Portland @ Denver
4:30 Clippers @ Chicago
===================
Gospodarze na pierwszym miejscu.
Prosze podawać sensowne informacje.
Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Tyle spotkań, a tu tak cicho, że aż wiatr hula  L.A.Clippers - Chicago BullsTyp: over 192.5 pkt Kurs: 1.909 Buk: Sportingbet Stawka: 7/10 Gospodarze na własnym parkiecie rzucają średnio około stówki (w poprzedniej serii pięciu meczy na własnym parkiecie nawet 106,2 punkty na mecz). O pozostałe 90-95 punktów powinny więc postarać się "Byczki", wśród których niezłych strzelców nie brakuje (czterech graczy zdobywa średnio ponad 15 punktów na mecz). Ponadto szansy na over upatruję również w tym, że drużyna z Chicago na wyjazdach nie gra tak skutecznie, jak na własnym parkiecie, a w szczególności wiele do życzenia pozostawia defensywa, z której to podopieczni Scotta Skiles’a potrafią zrobić doskonały użytek (u siebie tracą przeciętnie 88,9 punktu na mecz, podczas gdy na wyjazdach aż 100,9). New Jersey Nets - Detroit PistonsTyp: 2 Kurs: 1.952 Buk: Pinnacle Stawka: 6/10 Na pierwszy rzut oka "Pistons" w poprzednich spotkaniach nie zachwycali. Jednak na taki stan rzeczy wpływ miały przede wszystkim dwie porażki z Waszyngtonem, który najwyraźniej podopiecznym Flipa Saundersa nie leży. W pozostałych spotkaniach Detroit wygrywało pewnie jednoznacznie demonstrując swoją dobrą dyspozycję. Dlatego też postanowiłem zaufać "Tłokom" również w dzisiejszym spotkaniu z całkiem nieźle spisującą się drużyną z New Jersey. Do takiego typu skłoniły mnie dwa argumenty. Po pierwsze goście już dwukrotnie w obecnym sezonie uporali się z "Nets", co jednak ma jakąś wymowę. Ponadto liczę, że Detroit zdecydowanie wygra walkę podkoszową, gdyż w obliczu kontuzji Krstica, Jason Collins wydaje się być z góry skazany na porażkę z odnajdującym formę Chrisem Webberem. Jedyne co martwi, to doskonała forma Vinca Carter’a, który w trzech poprzednich spotkaniach przebywając na parkiecie średnio 35 minut zdobywał przeciętnie aż 35 punktów na mecz.  Portland Trailblazers- Denver Nuggets Typ: 2 (-2.5) Kurs: 2.03 Buk: Pinnacle Stawka: 7/10 Trzy porażki z rzędu, to o trzy za dużo jak na drużynę o takim potencjale, jak Denver. Sęk w tym, że "Bryłki" bronić zbytnio nie potrafią i jeśli nie rzucą w spotkaniu ze 115-120 punktów, to na zwycięstwo nie mają co liczyć. Mimo to, liczę że Carmelo i spółka do dzisiejszego spotkania podejdą niezwykle ambicjonalnie i w końcu właściwie skoncentrowani. Co więcej nie tak dawno, bo 14 stycznia "Nuggets" roznieśli Portland i to na ich parkiecie aż 16 punktami. Podobnego wyniku oczekuję też dzisiaj, gdyż gospodarze najzwyczajniej w świecie nie mają czym postraszyć, gdyż jeden Zack Randolph, to zdecydowanie za mało, jak na ekipę gości. Dlatego też liczę, że Anthony, Iverson i niezawodny w walce pod tablicami Camby przechylą szalę zwycięstwa na korzyść swojego zespołu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Mała uwaga:
Iverson dziś nie wystąpi, a Anthony jest lekko kontuzjowany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 131 |
Mała uwaga:
Iverson dziś nie wystąpi, a Anthony jest lekko kontuzjowany. Hmm.. a w Portland żałobna atmosfera bo zmarł Stu Inman, współtwórca Wielkich sukcesów Blazers, może będzie w związku z tym mobilizacja i warto postawić +2,5 na Portland. Źródło: http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=2749299
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Ja tam liczę na Denver. Osiem zwycięstw z rzędu z Portland ma swoją wymowę, a brak Iversona, to tylko więcej miejsca dla Anthonego, która po karencji powinien być spragniony gry, pomimo bolącego nadgarstka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 131 |
Ja tam liczę na Denver. Osiem zwycięstw z rzędu z Portland ma swoją wymowę, a brak Iversona, to tylko więcej miejsca dla Anthonego, która po karencji powinien być spragniony gry, pomimo bolącego nadgarstka. Być może, ale jeśli dobrze zauważyłem Portland od 24.I jest w rozjazdach i po tygodniu wreszcie wraca do własnej hali. Na dodatek w ostatnim meczu u siebie wygrali z Minesotą, wcześniej ze słabiutkim co prawda Milwaukee, Cleveland, no i.. przegrali z Denver. Moim zdaniem idealny czas na rewanż.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
Dlaczego w Expekcie linia spadla do 189 pktow podczas gdy u innych jest 198 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
chodzi o mecz Boston - Lakers sorry
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 124 |
Może chodzi o brak Kobego Bryant, K G Prob Wed - Suspension - 1/31/07
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210 |
nie wiem..ale ja stawiam dzis na Boston z handi 8,5..na wyjazdach Lakers nie błyszczą a Boston ostatnio toczy coraz bardziej wyrównane boje,zwłaszcza u siebie .. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Może chodzi o brak Kobego Bryant, K G Prob Wed - Suspension - 1/31/07 koby byl zawieszony na jeden mecz ktory lakersi grali wczoraj MSG w Nev Yorku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 124 |
Faktycznie jarko33 masz rację.Pomyliłóy mi sie dni sorki.
The Lakers get Kobe Bryant back from a one-game NBA suspension for their one visit to Boston this season.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Boston-Lakers 1
Nadzszedł moment aby rezerewy Bosotnu coś wygrały w tym NBA,bo już ta seria jest mocno długa i niechlubną się staje. Boston to ambitna młodzież,może ich koszykówka jest bardziej akademicka niż zawodowa , ale biegają i walczą, grać też potrafią. Lakersi są ostatnio w fatalnej dyspozycji,nawet Bobki im dołożyły w ich hali,co uważam za wstyd. Do tego nie gra 50% tego zespołu,bo nie oszukujmy się,że bez Kobiego ,Lakersi nie istnieją,bo poza Odomem i Parkerem trudno tam szukać wartosciowych graczy i nawet sam Phil nic nie wyczaruje i Lakersiki zbiorą łomot w Bostonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 131 |
Boston-Lakers 1
Do tego nie gra 50% tego zespołu,bo nie oszukujmy się,że bez Kobiego ,Lakersi nie istnieją,bo poza Odomem i Parkerem trudno tam szukać wartosciowych graczy i nawet sam Phil nic nie wyczaruje i Lakersiki zbiorą łomot w Bostonie. Przeciez Kobie dzisiaj zagra: With his one-game suspension out of the way, Kobe Bryant will try to help the Los Angeles Lakers snap a season-high three-game losing streak Wednesday when they visit the Boston Celtics. Źródło: http://www.nba.com/games/20070131/LALBOS/preview.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 131 |
Boston-Lakers 1
Do tego nie gra 50% tego zespołu,bo nie oszukujmy się,że bez Kobiego ,Lakersi nie istnieją,bo poza Odomem i Parkerem trudno tam szukać wartosciowych graczy i nawet sam Phil nic nie wyczaruje i Lakersiki zbiorą łomot w Bostonie. Przeciez Kobie dzisiaj zagra: With his one-game suspension out of the way, Kobe Bryant will try to help the Los Angeles Lakers snap a season-high three-game losing streak Wednesday when they visit the Boston Celtics. Źródło: http://www.nba.com/games/20070131/LALBOS/preview.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Dlaczego w Expekcie linia spadla do 189 pktow podczas gdy u innych jest 198 ?? już zmienili na 198 Ciekawe jak rozliczą osobom, którym udało się zagrać linię 189 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
 New Jersey Nets - Detroit PistonsTyp: 2 Kurs: 1.952 Buk: Pinnacle Stawka: 6/10 Na pierwszy rzut oka "Pistons" w poprzednich spotkaniach nie zachwycali. Jednak na taki stan rzeczy wpływ miały przede wszystkim dwie porażki z Waszyngtonem, który najwyraźniej podopiecznym Flipa Saundersa nie leży. W pozostałych spotkaniach Detroit wygrywało pewnie jednoznacznie demonstrując swoją dobrą dyspozycję. Dlatego też postanowiłem zaufać "Tłokom" również w dzisiejszym spotkaniu z całkiem nieźle spisującą się drużyną z New Jersey. Do takiego typu skłoniły mnie dwa argumenty. Po pierwsze goście już dwukrotnie w obecnym sezonie uporali się z "Nets", co jednak ma jakąś wymowę. Ponadto liczę, że Detroit zdecydowanie wygra walkę podkoszową, gdyż w obliczu kontuzji Krstica, Jason Collins wydaje się być z góry skazany na porażkę z odnajdującym formę Chrisem Webberem. Jedyne co martwi, to doskonała forma Vinca Carter’a, który w trzech poprzednich spotkaniach przebywając na parkiecie średnio 35 minut zdobywał przeciętnie aż 35 punktów na mecz. Również podoba mi się ten typ. Jakby nie patrzeć to Detroit ma lepszą ekipę, a wybrakowani Netsi nie zawsze będą w stanie dotrzymać kroku rywalom jak na ledwo co zakończonej podróży po zachodzie; po której zresztą są na pewno troche podmęczeni. Ostatnie h2h zgarnia DET, ten sezon 2-0 i 7 z ostatnich 10. Niezła propozycja to także under 188.5p, obie ekipy dobrze bronią, totale z tego sezonu to 172 oraz 183, linia wyższa zapewne dlatego że ostatnio Nets dużo wrzucali, trzeba tylko popatrzeć z kim, i poza Utah (bez Boozera) były to wszystko słabo broniące ekipy (DEN, LAC, GSW) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
ja widze caly czas 198!!! w exp
nie wiem skad wzioles 189 :))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
ja widze caly czas 198!!! w exp
nie wiem skad wzioles 189 :)) Przez chwilę była linia 189. Zagrałem over 189 - zobaczymy jak rozliczą
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|