Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Originally Posted by mario145
ja widze caly czas 198!!! w exp

nie wiem skad wzioles 189 :))

przez chwilę Expekt miał wystawione linię 189, teraz już zmienili na 198

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Ostatnio: 0-1 (-10)

Bilans: 38-36 (+84.3)

Na dzis taki tripel:

Dallas Mavericks 1.308
Co prawda Memphis sporo rzuca , Gasol sie nawet chlopak rozkrecil tylko co z tego jak druzyna, jak druzyna praktycznie caly czas przegrywka (fuksa z Utah nie licze, ani zwyciestwa nad slabym Sacramento) Dallas tez rzuca swoje ale rozni sie od Memphis maja swietna obrone. Ostatnie 9 na 10 pojedynkow tych zespolow Dallas rostrzygnelo na swoja korzysc. Komentarz chyba zbedny. Kolejny win druzyny Dirka smile
Houston Rockets 1.175
Houston jak narazie najlepsza defensywa w lidze i mimo ze ciagle graja bez "Jajo" to koncentruja sie dobrze ze obronie i swietnie im to wychodzi. TMac prowadzi gre zespolu i poki co idzie mu to bardzo dobrze zwlaszcza Houston dobrze graja u siebie w domu. A Seatle no coz, wciaz fatalnie na wyjazdach i wciaz oslabieni brakiem Lewisa i a jeden dzien slabszy Allena i po zabawie grin . A zatem latwe zwyciestwo Houston.
San Antonio Spurs 1.465
San Antonio przede wszystkim respekt za ostatni mecz. Jak mozna wygrac mecz majac caly mecz 28% skutecznosci z gry? (koncowki nie licze bo wspaniale zagral Manu choc caly mecz gral kiepsko jak caly zespol zreszta). No wlasnie jak? Ano tak ze maja swietna obrone i na tym opieram swoj typ. "Bydlaki" choc beda ciezkie do zatrzymania to graja bez Boozera co dalo sie odczuc w ostatnim meczu z NJ wtopionym 1 pktem! wrrr az dreszcze przechodza. Defensywa SA i kontynuacja zwyciestw na "Rodeo trip" grin
ako: 2.25
stawka: 10/10

Poza tym:
Washington - Toronto OVER 207 2.020 5/10
Milwaukee - Orlando Magic UNDER 193.5 1.901 5/10
Seattle - Houston UNDER 190 1.935 5/10
Philadelphia - New Orleans UNDER 188.5 1.901 5/10

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
sory za literówki ale na szybko pisalem all tongue a zeby nie bylo OT to dodam ze mialem grac tez Wash ale bez Antawna chyba jednak bedzie ciezko choc kurs kusi smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
O ile granie Dallas i Houston w zupelnosci potrafie zrozumiec... roznica przynajmniej dwóch klas... o tyle Sa... to dla mnie niewytłumaczalne... po 1.4.

Po 1.4 to mozna bylo zagrac Spurs w meczu z Miśkami... ale z Utah. shocked Jazzmani to świenie poukladany zespol, ktory z cala pewnoscia napsuje jeszcze krwi najlepszym w tym sezonie.

Zwyciestwo nad Lakersami, SA zawdzieczaja tylko i wylacznie Parkerowi, ktory swoimi szalonymi akcjami doprowadzil do dogrywki. W ataku Sa prezentuje sie dosc słabo...inside-outside...z wykorzystaniem Duncana... przy slabej skutecznosci z obwodu... i kredki. W tym momenci spurs stają się średniakiem.

Moim zdaniem kursy powinny sie szacowac w granicach 2.3 na Jazz...dlatego 2.9 biore z pocalowaniem reki.

Zagralem takze Pistons, bo Pistons to Pistons. Netsi nie potrafią grać z Detroit... pod koszem powinna zarysowac sie spora przewaga tłoków.

Jesli chodzi o Boston... hmm... 2-19... w ostatnich 21 spotkaniach.. ja od spotkania z Wash celuje w ich zwyciestwo, wiec trudno by sie bylo teraz wycofac. Moze na szalona, uniwersytecka koszykówka... w koncu ... cos ugryzie.

ReasumujÄ…c:
Dallas + Orlando + Houston @2.42
Jazz @2.93
Celtics @3.45
Pistons @1.97


smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Originally Posted by rangiz9
Originally Posted by nitek
Dlaczego w Expekcie linia spadla do 189 pktow podczas gdy u innych jest 198 ??

już zmienili na 198

Ciekawe jak rozliczą osobom, którym udało się zagrać linię 189 smirk

Rozliczyli normalnie crazy

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
a myślałem, że to Kobe dzisiaj przykozaczył




zanim nie zoabczyłem numeru jeden...

shocked

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,713 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1