|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658 |
witam
Mam problem,dostałem maila i ulotkę z nową promocją Netii,związaną z internetem.Mianowicie,1mb za 55 zł (umowa na dwa lata) i nieistotny jest abonament w TP (mam ten socjalny).Modem plus podłączenie wynosi około 2 zł.Co bardzo ważne,nie ma limitów !!
I tutaj moje pytania-czy orientujecie się może jak działa ten internet w Netii,czy są może jakieś ukryte koszta,czy są częste problemy,i ogólnie jak wygląda kwestia podłączenia?
Dzwoniłem do konsultanta,ale powiedział, to co na ulotce,więc chciałbym poznać opinię ludzi,którzy są klientami.
Tak w ogóle to proszę o wszelkie informacje,gdyż mam zamiar z tego skorzystać,a wiadomo,mamy kapitalizm i wszystkiego można spodziewać się po tych firmach.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658 |
Dzięki wielkie ivo .Widzę,że warto się skusić na tę ofertę 
|
|
|
Link skopiowany do schowka