Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#916552 01/02/2007 10:11
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
witam

Mam problem,dostałem maila i ulotkę z nową promocją Netii,związaną z internetem.Mianowicie,1mb za 55 zł (umowa na dwa lata) i nieistotny jest abonament w TP (mam ten socjalny).Modem plus podłączenie wynosi około 2 zł.Co bardzo ważne,nie ma limitów !!

I tutaj moje pytania-czy orientujecie się może jak działa ten internet w Netii,czy są może jakieś ukryte koszta,czy są częste problemy,i ogólnie jak wygląda kwestia podłączenia?

Dzwoniłem do konsultanta,ale powiedział, to co na ulotce,więc chciałbym poznać opinię ludzi,którzy są klientami.

Tak w ogóle to proszę o wszelkie informacje,gdyż mam zamiar z tego skorzystać,a wiadomo,mamy kapitalizm i wszystkiego można spodziewać się po tych firmach.

pozdrawiam

Bonus: Unibet
paczanga #916581 01/02/2007 10:33
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Tu sie to czy ozywiona dyskusja na temat Netii i nie tylko...
http://forum.neostrada.info/viewforum.php?f=15&sid=35c2d81d2e6a4df3f1f3ce10e9bed56a

ivo #916630 01/02/2007 10:59
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Dzięki wielkie ivo .Widzę,że warto się skusić na tę ofertę smile


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rymoholik, Akhu, rafal08, latajaca_holenderka, forty, Sensei, aker, kamel, betowiec), 819 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,661
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1