Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 31 1 2 4 5 6 7 8 30 31
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Originally Posted by hunter
Udana wymiana z użytkownikiem Padik, zostało około 159 PLN

Zapraszam na priv. Możę być poza Inteligo także Mbank. Wpłacam drugi.

Aktualne

PS: NIGDY nie wymieniam się bez uprzedniego kontaktu privem!

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
W kazdym razie juz sie zaczyna na dobre...

Dostalem wlasnie prosbe, aby zablokowac userowi CYLU dostep do tego tematu poniewaz juz raz kogos oszukal(byl o tym temat na mecz.pl). Teraz podobno ma skradzione dane i wymienia sie w tym temacie z ludzmi wplacajac jako pierwszy, aby wyrobic sobie marke, a pozniej bedzie chcial wplacac jako drugi i pojedzie frajerow... Mniej/wiecej to mial do przekazania ten user ktory niby jest jego dobrym znajomym laugh

Z swojej strony powiem tylko tyle, ze cylu nie bedzie mial blokady do tego tematu, ale jesli sie juz z nim wymieniacie to wplacajcie dopiero, jak on wplaci:))) Raz mial wpadke, fakt ze oddal, ale smrodek po calej akcji pozostal.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
udana i bezproblemowa wymiana z dymeczek smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
ktoś mi powie co się wyjaśniło z wymianami z Cylem? bo ja swojej kasy dalej nie dostałem i jest to lekkei przegiecie, że jeden admin zamyka...drugi otwiera.Rozumiem, że biznesy są ważniejsze...

Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
Originally Posted by _Todd
ktoś mi powie co się wyjaśniło z wymianami z Cylem? bo ja swojej kasy dalej nie dostałem i jest to lekkei przegiecie, że jeden admin zamyka...drugi otwiera.Rozumiem, że biznesy są ważniejsze...

wszystko już się wyjaśniło ile mam to pisać ? może walne 20 postów, że już jest wszystko ok i będzie spokój ? ja Ci coś wisze? bo nie pamiętam żebym się z tobą kiedykolwiek wymieniał... Sagat ten koleś na gg mi pisał, że mnie zbanują itp wogóle go nie znam...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Może niech ten temat pozostanie tylko od propozycji wymian smirk a reszte wydzielić do odpowiedniego tematu. Bo zaraz znów jakiś gnój podłapie pomysł i sie zacznie od nowa smirk

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Tak biznesy sa wazniejsze, pilnujcie swojej kasy i myślcie przed wymianami to nie będziecie płakać bo to ju jest zenada

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
Originally Posted by Aros88
udana i bezproblemowa wymiana z dymeczek smile


potwierdzam kolejna wymiane z Arosem (70zl)

zostalo mi na mb okolo 181zl
na nt 83$

chce Inteligo wiele udanych wymian 100% pewnosci

moje gg: 733252 (zawsze pisze z tego nr tylko)

jak temat byl zamkniety wymienialem sie kilka razy z Krupierem i bodajze raz czy dwa z Experto wiec polecam rowniez tych uzytkownikow... udane wymiany takze z dio31, Aros88, Arcy, Piotras... sorki dla reszty ktora pominalem smile pozdrawiam i zapraszam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
hmm może dobrze by było zrobić jaką liste użytkowników z udamy wymianami i do tego nr. gg czy tam czego żeby potem nie było podszywania sie na gg pod kogoś.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
dymeczek

szybki i bezproblemowy biznes grin

POLECAM piwo

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
Originally Posted by Gvizdek
dymeczek

szybki i bezproblemowy biznes grin

POLECAM piwo


potwierdzam udana wymiane z uzytkownikiem Gvizdek (100zl)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Kupie jeszcze troche MB 6780633

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
udana i szybka wymiana z użytkownikiem: dymeczek

polecam

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
Originally Posted by Koski
udana i szybka wymiana z użytkownikiem: dymeczek

polecam


potwierdzam kolejna wymiane (14zl)

zostalo mi 72.56 PLN na mb
na nt 83$

chce inteligo 100000% pewnosc smile
mbanku nie mam czekam na kuriera heh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
Potrzebuje 200zl na mb place mbank gg 3567486

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
PILNIE kupie 100 pln na MB Płace Mbankiem.
Używam tylko jednego numeru GG : 3026221

Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
nr 787326 podaje się za Sagata i jak się dowiedziałem, że to nie on pisze mi, że jestem mu winien 180zł i nazywa mnie Krzysiu buahahhahaha

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
udana wymiana z edgar_tychy (72zl)

aktualnie nie mam nic na mb ani nt zapraszam w poniedzialek lub wtorek zreszta napisze jak cos bede juz mial pozdrawiam i dzieki wszystkim smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
"Kupie kaske na Mb w zamian za karte doładowującą każdej sieci... Oczywiście, promocja -20% wink Karte 20zł - sprzedaje za 16zł itd. Mogę wysyłać kod pierwszy... Pozdrawiam i zaprzaszam na priv oraz GG: 8978608." Ponawiam... ;););)

Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
Originally Posted by cylu
Kupię do 250zł na MB
W tym temacie chyba najwięcej udanych wymian tongue
gg: 2775789

ponawiam !

Strona 6 z 31 1 2 4 5 6 7 8 30 31

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1