|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Udana wymiana z użytkownikiem Padik, zostało około 159 PLN
Zapraszam na priv. Możę być poza Inteligo także Mbank. Wpłacam drugi. Aktualne PS: NIGDY nie wymieniam się bez uprzedniego kontaktu privem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
W kazdym razie juz sie zaczyna na dobre... Dostalem wlasnie prosbe, aby zablokowac userowi CYLU dostep do tego tematu poniewaz juz raz kogos oszukal(byl o tym temat na mecz.pl). Teraz podobno ma skradzione dane i wymienia sie w tym temacie z ludzmi wplacajac jako pierwszy, aby wyrobic sobie marke, a pozniej bedzie chcial wplacac jako drugi i pojedzie frajerow... Mniej/wiecej to mial do przekazania ten user ktory niby jest jego dobrym znajomym Z swojej strony powiem tylko tyle, ze cylu nie bedzie mial blokady do tego tematu, ale jesli sie juz z nim wymieniacie to wplacajcie dopiero, jak on wplaci:))) Raz mial wpadke, fakt ze oddal, ale smrodek po calej akcji pozostal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
udana i bezproblemowa wymiana z dymeczek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167 |
ktoś mi powie co się wyjaśniło z wymianami z Cylem? bo ja swojej kasy dalej nie dostałem i jest to lekkei przegiecie, że jeden admin zamyka...drugi otwiera.Rozumiem, że biznesy są ważniejsze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815 |
ktoś mi powie co się wyjaśniło z wymianami z Cylem? bo ja swojej kasy dalej nie dostałem i jest to lekkei przegiecie, że jeden admin zamyka...drugi otwiera.Rozumiem, że biznesy są ważniejsze... wszystko już się wyjaśniło ile mam to pisać ? może walne 20 postów, że już jest wszystko ok i będzie spokój ? ja Ci coś wisze? bo nie pamiętam żebym się z tobą kiedykolwiek wymieniał... Sagat ten koleś na gg mi pisał, że mnie zbanują itp wogóle go nie znam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Może niech ten temat pozostanie tylko od propozycji wymian  a reszte wydzielić do odpowiedniego tematu. Bo zaraz znów jakiś gnój podłapie pomysł i sie zacznie od nowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Tak biznesy sa wazniejsze, pilnujcie swojej kasy i myślcie przed wymianami to nie będziecie płakać bo to ju jest zenada
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
udana i bezproblemowa wymiana z dymeczek  potwierdzam kolejna wymiane z Arosem (70zl) zostalo mi na mb okolo 181zl na nt 83$ chce Inteligo wiele udanych wymian 100% pewnosci moje gg: 733252 (zawsze pisze z tego nr tylko) jak temat byl zamkniety wymienialem sie kilka razy z Krupierem i bodajze raz czy dwa z Experto wiec polecam rowniez tych uzytkownikow... udane wymiany takze z dio31, Aros88, Arcy, Piotras... sorki dla reszty ktora pominalem  pozdrawiam i zapraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
hmm może dobrze by było zrobić jaką liste użytkowników z udamy wymianami i do tego nr. gg czy tam czego żeby potem nie było podszywania sie na gg pod kogoś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
dymeczekszybki i bezproblemowy biznes  POLECAM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
dymeczekszybki i bezproblemowy biznes  POLECAM  potwierdzam udana wymiane z uzytkownikiem Gvizdek (100zl)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Kupie jeszcze troche MB 6780633
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
udana i szybka wymiana z użytkownikiem: dymeczek
polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
udana i szybka wymiana z użytkownikiem: dymeczek
polecam potwierdzam kolejna wymiane (14zl) zostalo mi 72.56 PLN na mb na nt 83$ chce inteligo 100000% pewnosc  mbanku nie mam czekam na kuriera heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468 |
Potrzebuje 200zl na mb place mbank gg 3567486
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
PILNIE kupie 100 pln na MB Płace Mbankiem. Używam tylko jednego numeru GG : 3026221
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815 |
nr 787326 podaje się za Sagata i jak się dowiedziałem, że to nie on pisze mi, że jestem mu winien 180zł i nazywa mnie Krzysiu buahahhahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
udana wymiana z edgar_tychy (72zl) aktualnie nie mam nic na mb ani nt zapraszam w poniedzialek lub wtorek zreszta napisze jak cos bede juz mial pozdrawiam i dzieki wszystkim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
"Kupie kaske na Mb w zamian za karte doładowującą każdej sieci... Oczywiście, promocja -20%  Karte 20zł - sprzedaje za 16zł itd. Mogę wysyłać kod pierwszy... Pozdrawiam i zaprzaszam na priv oraz GG: 8978608." Ponawiam... ;););)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815 |
Kupię do 250zł na MB W tym temacie chyba najwięcej udanych wymian  gg: 2775789 ponawiam !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|