Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 31 1 2 5 6 7 8 9 30 31
Dołączył: Feb 2007
Posty: 32
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 32
A wiec Wykrylem niezly przekret jednego oszusta !

NA tym forum jest jeden uzytkownik o 2 Nickach WANIA i ALLEGRO . Najpierw z nicku WANIA napisal ze sie Wymienil z Uzytkownikiem ALLEGRO ( Juz wiemy ze to jedna osoba ) chcial poprzez to uzyskac przychylnosc innych osob by pozniej kogos oszukac ( chcac Kupic Środki na MB nie wplacajac Pierwszy )

Dlaczego Allegro i Wania to jedna Osoba

Jako Allegro chcial Kupic Środki na MB wczesniej gdy owe posiadalem zagadalem do niego z oferta sprzedazy nie doszlismy do porozumienia gdyz zaden z nas nie chcial wplacic pierwszy ale jego GG zapisalem na liscie Kontaktow ( choc przypadkowo ). Na innym forum zglosil sie do mnie uzytkownik ze zostal oszukany przez jedna z osob dzialajacyh na tamtym forum a dokladnie przez WANIE12345 ( Wiem ze WANIA z tego forum i WANIA12345 to jedna osoba ) Dlatego chcac pomoc temu oszukanemu uzytkownikowi zagadalem do ALLEGRO ( czyli do WANI i WANI12345 ) nie wiedzac o tym jeszcze wtedy ze to jest jedna Osoba i chcialem dane WANI bo moga byc potrzebne w odzyskaniu pieniedzy , ALLEGRO odmowil podal tylko IMIE i NAZWISKO ( ktore moga sie nie zgadzac ) po czym co mnie ZDZIWILO napisal ze to on jest WANIA12345 z innego forum

PODSUMOWANIE : ALLEGRO i WANIA12345 to Jedna osoba ktora przed chwila oszukala uzytkownika z innego forum na 200 PLN ( Wiem ze WANIA1234 z innego forum i WANIA z tego forum to jedna osoba ) Dlatego Prosze o Zbanowanie Uzytkownika !!

Moge Dostarczy Dowodow Oszustwa ( GG oszukanego on wysle Skan wplaty ) Prosze tylko o Zainteresowanie sie ta sparwa ... !

[Linked Image]


[Linked Image]


Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
To jest kolejny przyklad, ze ten temat NALEZY ZAMKNAĆ !!!!!!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To kolejny przyklad, ze nalezy wymieniac sie z osobami wiarygodnymi, sprawdzonymi i sie upenic wczesniej czu to one.

A Ty skoncz juz pisac te posty, tak jak Ci Biszop powiedział.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Kiedy to mialo miejsce?

Dołączył: Feb 2007
Posty: 32
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 32
To wszytsko wydarzylo sie dzis Konkretnie Miedzy 18 a 20

Ten ALLEGRO wiecie co napisal temu oszukanemu ?

Przez godzine mu pisal ze to konto na MB jest jego dziewczyny chce wyslac Środki Oszukanemu ale nie pamieta daty Ur. Dziewczyny i szuka dokumentow z tym :]

Po godzinie mu napisal ze mu nie odda bo GoNzAlEs na niego naskoczyl i opisal cala sprawe

SMIECH NA SALI - UWAZAM ZE BAN TO ZA MALO !!!


JESLI KTOS ZOSTAL KIEDYKOLWIEK OSZUKANY PRZEZ JEDNEGO UZYTKOWNIKA na tym forum odpowiednio WANIA I ALLEGRO na innym forum WANIA12345 niech napisze do mnie na Priv-a mam jego Dane od tej osoby oszukanej

Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
kupie na MB 1400 zeta
oddaje 100 wiecej,poniewaz nie mam juz kasy na mbank,wiec przelew ze zwyklego konta dojdzie dopiero w poniedzialek
gg:1785048

jesli ktos nie ma takiej sumy ,to od mniejszej oddaje 10%wiecej

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Originally Posted by pawel532418
To jest kolejny przyklad, ze ten temat NALEZY ZAMKNAĆ !!!!!!!
ciebie zapewne należy zamknąć smile nie wtrącaj sie lepiej, bo jak dobrze dostrzegłem sam miałeś najwięcej do powiedzenia w pewnym temacie o oszustwach. Chyba wiesz o co chodzi laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
I nie rób przeskzod sprawiedliwym ludziom w wymianach

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Sorry za 3 post pod rząd, ale wkurza mnie ta naiwność ludzka smile skoro się wymieniasz to sam za swoją kasę odpowiadasz.. Jak ją stracisz to wyłącznie Twoja wina i tyle smile Można było sie wymienić ze sprawdzonym i znajomym z forum człowiekiem, a nie potem płakać niewiadomo do czyjego ramienia smirk

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3
Potrzebuję 200 zł na MB
Zapłacę z mBanku

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3
mój numer gg 10118747

Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
Kupie 200zl na mb, place pko inteligo PILNE ! Ponad 30 udanych wymian , place 2

Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
Originally Posted by Al_Bundy
Kupie 200zl na mb, place pko inteligo PILNE ! Ponad 30 udanych wymian , place 2

Nieaktualne

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
kupie 50 PLN na MB. Płace Mbankiem. GG obok

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Skupie MB ... gg 7995932 wink

Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
kupię MB
gg: 2775789

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Sorry za OT ale kur** krew mnie zalewa juz! Dawno tu nie wchodzilem
i mialem nadzieje po tym jak temat zostal zamkniety, ze kazdy bedzie sie wymienial w zaufanym gronie i tyle, a tu wchodze i widze cylu dalej jakby nigdy nic sie nie wydarzylo spokojnie oglasza sie i pewnie naciaga kolejnych uzytkownikow. Szczyl najwidoczniej nic nie zrozumial ale mam nadzieje, ze pewnego dnia sie ostro przejedzie bardzo pewny siebie uzytkownik. Ban i inne sprawy do obejscia na tym sofcie, wiec albo zmienmy soft albo poprostu nie otwierajmy tego jakze kuszacego zlodziei tematu.
Tyle ode mnie.

Niech pies cie jebi* fraje*ze!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Originally Posted by MURYN
kupie 50 PLN na MB. Płace Mbankiem. GG obok

Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
sprawa prosta.. rozmowy na GG sa dowodem w sprawach.. powyzej pewnej kwoty mozna zglosic sprawe na policje. Jak to zrobisz to przeswietla juz dokladnie transakcje na kontach bankowych etc. Jesli oszuka wiecej osob to kwota jest dodawana i odpowiedzialnosc wieksza. Mialem przypadek ok 600zl (nie przy wymianach ale transakcja allegro - poza allegro) okazalo sie ze wisial innym razem ok 10k.. sprawa jest rozwiazana.. wszysscy odzyskali pieniadze. Tylko niektorym (szczegolnie mlodym) wydaje sie ze tego nie da sie sprawdzic. Jak zlozysz dosniesienie o popelnieniu przestepstwa i prokurato lyknie to jak dobiora sie mu do dupska to juz nigdy nikogo nie przekreci!

Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
potrzebuje ok 150zl na mb, place mbank
gg 4814846

Strona 7 z 31 1 2 5 6 7 8 9 30 31

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, betowiec, Lukasz111, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,836 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1