Witam
Chcę w tym temacie sprobowac progresji na remis

Moja gra bedzie wygladala tak , że wybiorę sobie 2 drużyny z dowolnej ligi i będę na tę drużyny grał co kolejke na remis.
Stawkę bede stopniowo zwiększał :
Zaczne od 20 zl
pozniej 40 zl
80 zl
160 zl itd.
Mój poczatkowy stan konta bedzie wynosił 1000 PLN
Do tej progresji wykorzystam :
Arsenal oraz Empoli
Z tegp , że Arsenal gra bodajże swoj nastepny mecz ligowy 3 lutego dopiero, także narazie bede gral na Empoli.
Arsenal dlatego ze zremisował meczu od 6 spotkań
Empoli dlatego ze nie zremisowało meczu od 7 spotkań.
Moją progresje zaczne jutro.
pozdrawiam
