|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6 |
wiecie moze czy dzisiaj startowal Z.Vitek ???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
myslalem z emoze pojawia sie kursy u naziemnych na jutrona dochodzenie ale tzra zcekac do jutra
ja sadze ze ole wygra i licze na jakies 1.60 i olofsson w trojce mozna chyba grac do tego pare innych par sie dorzuci i bedzi e jakis przyzwoity kursik szkoda ze nie ma kursow dzis by sie pokombiowalo cos z tymi czasami
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
nie wiem czy wszyscy wiedzą ale Tomkowi dzisiaj wysypały się naboje podczas pierwszego strzelania ia musiał dobierać każdy nabój czyli trzeba z jego czasu odjąć jakieś 20 sekund naprawdę warto zastanowić się na pierwszym medalem jutro dla polski bo jutro mam nadzieję polski dzień( Sikora Małysz i Polacy w reczną)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Dokładnie wypadły mu ostatnie 2 naboje z magazynka podczas 1-go strzelania, a łączny czas pobytu na strzelnicy wyniósł 43 sekundy, podczas gdy średnio u Tomka trwa to ok. 30 sekund.
A koledze lodzianinowi napiszę tylko, ze oczekując kursu @1.6 na Olka będziesz srodze zawiedziony...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
dzisiaj rano zastanawialem sie nad takimi typami w sprincie: Svendsen - Sumann, Sikora - Bergmann, kazdy inny - Bjoerndalen. Szkoda ze w Betsson nie mozna laczyc zdarzen. Zdecydowalem sie na ta piersza pare, szkoda ze nie poslalem 3 singli. Bardzo zaskoczyla mnie na plus forma Tomka, i zgadzam sie co do jutrzejszych szans na medal.
Bjern Ferry - Tomek Sikora @ 2,3 Bwin 7/10 jestem ciekawe w czym Sikora jest gorszy od Szweda, ze kurs wynosi 2,3 i Tomek postrzegany jest jako UD. Czyzby chodzilo tylko o te dzisiejsze sekundy. Szkoda ze nie mam srodkow w Bwin, bo bym mocno przyloił na Sikore. Trzeba bedzie wysledzicw Betsson jakies dobre pary [licze ze Banik wystawi jakas 'ciekawa' pare ;)].
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Jaka para bylaby dla Ciebie ciekawa ojro?  Aktualna oferta betsson na biathlon: https://www.betsson.com/pl/sportsbook/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Znowu nic ciekawego nie wystawiłeś... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Dobra, na razie nie bede opisywal tu zdarzen. Widze ze Betsson wystawil Sikore 2,05  ale i tak zagram mocniej [a tylko sprobujcie obnizyc mi kurs  ] Nie przegladalem ofert innych bukow, ale oferta firmy ze sloganem 'what`s your thrill' jest calkiem calkiem. Jutro powinno pojsc kilka ciekawych singli. Bylem dzis w pracy , a widze ze u kobiet wygrala Neuner. Heh...proponuje zagrac jutro przeciwko Neuner, Slezingr i Deryzemla. Kursy perwnienie beda wysokie, ale malo razy bylo tak, ze po wysokim miejscu w sprincie, jakis maloznaczacy zawodnik byl wysoko na dochodzeniu. Zdarza sie to o wiele czesciej zawodnikom klasowym, a do nich nie naleza w/w - to moja opinia. Sikora, T - Slesingr, M @ 2,15 7/10 Kruglov, N - Deryzemlya,A @ 1,67 5/10 Olofsson, A C - Neuner, M 9/10 To jest moj jutrzejszy - typ dnia ! pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Zgadzam sie z blackjack'iem. Bardzo uwaznie przygladałem sie ostatnim startom Tomka i nasuwa sie kilka prostch wniosków. W formie biegowej był i jest dobrej. Ze strzelaniem było nienajlepiej, ale w ostatnich startach było widac lekka poprawe. Biorac pod uwage, ze jest to doswiadczony zawodnik który umie trafic z forma na najwazniejsze zawody w sezonie oraz biegnie po trasie która wybitnie mu "lezy" jutro widze spore szanse na bardzo dobre miejsce Sikory czyt. podium. Kurs w Bwin 4.50 to w moich oczach spore przeszacowanie, dlatego zakład gram za 5/10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Szkoda ze w Betsson nie mozna laczyc zdarzen. Od tego weekendu juz mozna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Jak dzis ma być polski dzień? (mysle o ręcznej) - to niech bedzie Polskie przedpołudnie. 1/ Sikora 1-3 /4.50/ Bwin i dubelek z Exp-a 2/ Björn Ferry - Tomasz Sikora 2 /2.00/ Matthias Simmen - Maxim Tchoudov 2 /1.55/ Po wczorajszej wypowiedzi Tomka mozna dojść do wniosku że jest dobrze przygotowany - biegowo nie ma powodów dio zmartwień - jak nie pomyli sie więcej niż 1 raz (może 2 razy) - podium jak najbardziej w jego zasięgu. jego rywal w parze ostatnio bardzo równe starty - ale na dobrze strzelającego polaka może nie wystarczyć - a czasem i jemu zdarzaja się drobne wpadki. Druga para - Simmen - super biegacz - ale na jego nieszczęście dziś 4 razy bedzie zajmował pozycje na strzelnicy - Max też wybitnie nie strzela - ale jak Szwajcar walnie z 7/8 pudeł Tchudow mu nie powinien dorownać? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Jak dzis ma być polski dzień? (mysle o ręcznej) - to niech bedzie Polskie przedpołudnie. 1/ Sikora 1-3 /4.50/ Bwin i dubelek z Exp-a 2/ Björn Ferry - Tomasz Sikora 2 /2.00/ Matthias Simmen - Maxim Tchoudov 2 /1.55/ Po wczorajszej wypowiedzi Tomka mozna dojść do wniosku że jest dobrze przygotowany - biegowo nie ma powodów dio zmartwień - jak nie pomyli sie więcej niż 1 raz (może 2 razy) - podium jak najbardziej w jego zasięgu. jego rywal w parze ostatnio bardzo równe starty - ale na dobrze strzelającego polaka może nie wystarczyć - a czasem i jemu zdarzaja się drobne wpadki. Druga para - Simmen - super biegacz - ale na jego nieszczęście dziś 4 razy bedzie zajmował pozycje na strzelnicy - Max też wybitnie nie strzela - ale jak Szwajcar walnie z 7/8 pudeł Tchudow mu nie powinien dorownać?  Jakby co, to Expekt na podium Sikory wystawił kurs 5,00  A przecież oprócz Bjoerndalena, to Polaka nie wyprzedza żaden mocarz trudny do wyprzedzenia. Po takim kursie, jak najbardziej do grania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Tak ale spójrz - co sie dzieje za nim? Cała plejada "Wolfów" czychających na jakikolwiek krążek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Tak ale spójrz - co sie dzieje za nim? Cała plejada "Wolfów" czychających na jakikolwiek krążek  Jeżeli tylko pierwsze strzelanie zrobi Sikora "na zero" to szybciutko się ta cała "plejada" wykruszy  A Tomek jest w formie i stać go na medal. Sytuację ma naprawdę doskonałą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 24 |
Mam pytanie do bardziej kumatych.Czy w jutrzejszym biegu na 20km,za pudło jest dodatkowa runda czy doliczany czas,jak czas to ile.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
- 20 km [M], 15 km [K] - 1 minuta karna - sprinty - rundy karne - bieg na dochodzenie - rundy karne - bieg masowy - rundy karne - druzynowka - 3 naboje dodatkowe, gdy i tak sie nie trafi to wtedy rundy karne
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 24 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184 |
jakie macie odczucia co do dzisiejszych 20km mezczyzn? na zwyciestwo Bjoerndalen-a jest kurs 2.50 na unibecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Mała prośba - ma ktoś namiary na pogodę na dziś w Anterselvie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|