Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6
wiecie moze czy dzisiaj startowal Z.Vitek ???

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
myslalem z emoze pojawia sie kursy u naziemnych na jutrona dochodzenie ale tzra zcekac do jutra

ja sadze ze ole wygra i licze na jakies 1.60 i olofsson w trojce mozna chyba grac do tego pare innych par sie dorzuci i bedzi e jakis przyzwoity kursik szkoda ze nie ma kursow dzis by sie pokombiowalo cos z tymi czasami

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
nie wiem czy wszyscy wiedzą ale Tomkowi dzisiaj wysypały się naboje podczas pierwszego strzelania ia musiał dobierać każdy nabój
czyli trzeba z jego czasu odjąć jakieś 20 sekund
naprawdę warto zastanowić się na pierwszym medalem jutro dla polski
bo jutro mam nadzieję polski dzień( Sikora Małysz i Polacy w reczną)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Dokładnie wypadły mu ostatnie 2 naboje z magazynka podczas 1-go strzelania, a łączny czas pobytu na strzelnicy wyniósł 43 sekundy, podczas gdy średnio u Tomka trwa to ok. 30 sekund.

A koledze lodzianinowi napiszę tylko, ze oczekując kursu @1.6 na Olka będziesz srodze zawiedziony...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
dzisiaj rano zastanawialem sie nad takimi typami w sprincie:
Svendsen - Sumann, Sikora - Bergmann, kazdy inny - Bjoerndalen. Szkoda ze w Betsson nie mozna laczyc zdarzen. Zdecydowalem sie na ta piersza pare, szkoda ze nie poslalem 3 singli.
Bardzo zaskoczyla mnie na plus forma Tomka, i zgadzam sie co do jutrzejszych szans na medal.

Bjern Ferry - Tomek Sikora @ 2,3 Bwin 7/10
jestem ciekawe w czym Sikora jest gorszy od Szweda, ze kurs wynosi 2,3 i Tomek postrzegany jest jako UD. Czyzby chodzilo tylko o te dzisiejsze sekundy. Szkoda ze nie mam srodkow w Bwin, bo bym mocno przyloił na Sikore. Trzeba bedzie wysledzicw Betsson jakies dobre pary [licze ze Banik wystawi jakas 'ciekawa' pare ;)].

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Jaka para bylaby dla Ciebie ciekawa ojro? wink

Aktualna oferta betsson na biathlon:

https://www.betsson.com/pl/sportsbook/

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Znowu nic ciekawego nie wystawiłeś... tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Dobra, na razie nie bede opisywal tu zdarzen. Widze ze Betsson wystawil Sikore 2,05 blush ale i tak zagram mocniej [a tylko sprobujcie obnizyc mi kurs wink ]

Nie przegladalem ofert innych bukow, ale oferta firmy ze sloganem 'what`s your thrill' jest calkiem calkiem. Jutro powinno pojsc kilka ciekawych singli.

Bylem dzis w pracy , a widze ze u kobiet wygrala Neuner. Heh...proponuje zagrac jutro przeciwko Neuner, Slezingr i Deryzemla. Kursy perwnienie beda wysokie, ale malo razy bylo tak, ze po wysokim miejscu w sprincie, jakis maloznaczacy zawodnik byl wysoko na dochodzeniu. Zdarza sie to o wiele czesciej zawodnikom klasowym, a do nich nie naleza w/w - to moja opinia.

Sikora, T - Slesingr, M @ 2,15 7/10
Kruglov, N - Deryzemlya,A @ 1,67 5/10
Olofsson, A C - Neuner, M 9/10
To jest moj jutrzejszy - typ dnia !

pozdrawiam

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Zgadzam sie z blackjack'iem. Bardzo uwaznie przygladałem sie ostatnim startom Tomka i nasuwa sie kilka prostch wniosków. W formie biegowej był i jest dobrej. Ze strzelaniem było nienajlepiej, ale w ostatnich startach było widac lekka poprawe. Biorac pod uwage, ze jest to doswiadczony zawodnik który umie trafic z forma na najwazniejsze zawody w sezonie oraz biegnie po trasie która wybitnie mu "lezy" jutro widze spore szanse na bardzo dobre miejsce Sikory czyt. podium. Kurs w Bwin 4.50 to w moich oczach spore przeszacowanie, dlatego zakład gram za 5/10.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by Ojro
Szkoda ze w Betsson nie mozna laczyc zdarzen.

Od tego weekendu juz mozna.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Jak dzis ma być polski dzień? (mysle o ręcznej) - to niech bedzie Polskie przedpołudnie.
1/ Sikora 1-3 /4.50/ Bwin
i dubelek z Exp-a
2/ Björn Ferry - Tomasz Sikora 2 /2.00/
Matthias Simmen - Maxim Tchoudov 2 /1.55/

Po wczorajszej wypowiedzi Tomka mozna dojść do wniosku że jest dobrze przygotowany - biegowo nie ma powodów dio zmartwień - jak nie pomyli sie więcej niż 1 raz (może 2 razy) - podium jak najbardziej w jego zasięgu. jego rywal w parze ostatnio bardzo równe starty - ale na dobrze strzelającego polaka może nie wystarczyć - a czasem i jemu zdarzaja się drobne wpadki.
Druga para - Simmen - super biegacz - ale na jego nieszczęście dziś 4 razy bedzie zajmował pozycje na strzelnicy - Max też wybitnie nie strzela - ale jak Szwajcar walnie z 7/8 pudeł Tchudow mu nie powinien dorownać? wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by KRAJAN
Jak dzis ma być polski dzień? (mysle o ręcznej) - to niech bedzie Polskie przedpołudnie.
1/ Sikora 1-3 /4.50/ Bwin
i dubelek z Exp-a
2/ Björn Ferry - Tomasz Sikora 2 /2.00/
Matthias Simmen - Maxim Tchoudov 2 /1.55/

Po wczorajszej wypowiedzi Tomka mozna dojść do wniosku że jest dobrze przygotowany - biegowo nie ma powodów dio zmartwień - jak nie pomyli sie więcej niż 1 raz (może 2 razy) - podium jak najbardziej w jego zasięgu. jego rywal w parze ostatnio bardzo równe starty - ale na dobrze strzelającego polaka może nie wystarczyć - a czasem i jemu zdarzaja się drobne wpadki.
Druga para - Simmen - super biegacz - ale na jego nieszczęście dziś 4 razy bedzie zajmował pozycje na strzelnicy - Max też wybitnie nie strzela - ale jak Szwajcar walnie z 7/8 pudeł Tchudow mu nie powinien dorownać? wink
Jakby co, to Expekt na podium Sikory wystawił kurs 5,00 smile A przecież oprócz Bjoerndalena, to Polaka nie wyprzedza żaden mocarz trudny do wyprzedzenia. Po takim kursie, jak najbardziej do grania.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Tak ale spójrz - co sie dzieje za nim?
Cała plejada "Wolfów" czychających na jakikolwiek krążek wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by KRAJAN
Tak ale spójrz - co sie dzieje za nim?
Cała plejada "Wolfów" czychających na jakikolwiek krążek wink
Jeżeli tylko pierwsze strzelanie zrobi Sikora "na zero" to szybciutko się ta cała "plejada" wykruszy smile A Tomek jest w formie i stać go na medal. Sytuację ma naprawdę doskonałą.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Jeden strzał do srebra

Dołączył: May 2005
Posty: 24
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 24
Mam pytanie do bardziej kumatych.Czy w jutrzejszym biegu na 20km,za pudło jest dodatkowa runda czy doliczany czas,jak czas to ile.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
- 20 km [M], 15 km [K] - 1 minuta karna
- sprinty - rundy karne
- bieg na dochodzenie - rundy karne
- bieg masowy - rundy karne
- druzynowka - 3 naboje dodatkowe, gdy i tak sie nie trafi to wtedy rundy karne

Dołączył: May 2005
Posty: 24
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 24
Wielki dzięki.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
jakie macie odczucia co do dzisiejszych 20km mezczyzn? na zwyciestwo Bjoerndalen-a jest kurs 2.50 na unibecie.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Mała prośba - ma ktoś namiary na pogodę na dziś w Anterselvie smirk

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1