|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2007
Posty: 32 |
A wiec Wykrylem niezly przekret jednego oszusta ! NA tym forum jest jeden uzytkownik o 2 Nickach WANIA i ALLEGRO . Najpierw z nicku WANIA napisal ze sie Wymienil z Uzytkownikiem ALLEGRO ( Juz wiemy ze to jedna osoba ) chcial poprzez to uzyskac przychylnosc innych osob by pozniej kogos oszukac ( chcac Kupic Środki na MB nie wplacajac Pierwszy ) Dlaczego Allegro i Wania to jedna Osoba Jako Allegro chcial Kupic Środki na MB wczesniej gdy owe posiadalem zagadalem do niego z oferta sprzedazy nie doszlismy do porozumienia gdyz zaden z nas nie chcial wplacic pierwszy ale jego GG zapisalem na liscie Kontaktow ( choc przypadkowo ). Na innym forum zglosil sie do mnie uzytkownik ze zostal oszukany przez jedna z osob dzialajacyh na tamtym forum a dokladnie przez WANIE12345 ( Wiem ze WANIA z tego forum i WANIA12345 to jedna osoba ) Dlatego chcac pomoc temu oszukanemu uzytkownikowi zagadalem do ALLEGRO ( czyli do WANI i WANI12345 ) nie wiedzac o tym jeszcze wtedy ze to jest jedna Osoba i chcialem dane WANI bo moga byc potrzebne w odzyskaniu pieniedzy , ALLEGRO odmowil podal tylko IMIE i NAZWISKO ( ktore moga sie nie zgadzac ) po czym co mnie ZDZIWILO napisal ze to on jest WANIA12345 z innego forum PODSUMOWANIE : ALLEGRO i WANIA12345 to Jedna osoba ktora przed chwila oszukala uzytkownika z innego forum na 200 PLN ( Wiem ze WANIA1234 z innego forum i WANIA z tego forum to jedna osoba ) Dlatego Prosze o Zbanowanie Uzytkownika !! Moge Dostarczy Dowodow Oszustwa ( GG oszukanego on wysle Skan wplaty ) Prosze tylko o Zainteresowanie sie ta sparwa ... ! [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
To jest kolejny przyklad, ze ten temat NALEZY ZAMKNAĆ !!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To kolejny przyklad, ze nalezy wymieniac sie z osobami wiarygodnymi, sprawdzonymi i sie upenic wczesniej czu to one.
A Ty skoncz juz pisac te posty, tak jak Ci Biszop powiedział.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2007
Posty: 32 |
To wszytsko wydarzylo sie dzis Konkretnie Miedzy 18 a 20
Ten ALLEGRO wiecie co napisal temu oszukanemu ?
Przez godzine mu pisal ze to konto na MB jest jego dziewczyny chce wyslac Środki Oszukanemu ale nie pamieta daty Ur. Dziewczyny i szuka dokumentow z tym :]
Po godzinie mu napisal ze mu nie odda bo GoNzAlEs na niego naskoczyl i opisal cala sprawe
SMIECH NA SALI - UWAZAM ZE BAN TO ZA MALO !!!
JESLI KTOS ZOSTAL KIEDYKOLWIEK OSZUKANY PRZEZ JEDNEGO UZYTKOWNIKA na tym forum odpowiednio WANIA I ALLEGRO na innym forum WANIA12345 niech napisze do mnie na Priv-a mam jego Dane od tej osoby oszukanej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
kupie na MB 1400 zeta oddaje 100 wiecej,poniewaz nie mam juz kasy na mbank,wiec przelew ze zwyklego konta dojdzie dopiero w poniedzialek gg:1785048
jesli ktos nie ma takiej sumy ,to od mniejszej oddaje 10%wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
To jest kolejny przyklad, ze ten temat NALEZY ZAMKNAĆ !!!!!!! ciebie zapewne należy zamknąć  nie wtrącaj sie lepiej, bo jak dobrze dostrzegłem sam miałeś najwięcej do powiedzenia w pewnym temacie o oszustwach. Chyba wiesz o co chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
I nie rób przeskzod sprawiedliwym ludziom w wymianach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Sorry za 3 post pod rząd, ale wkurza mnie ta naiwność ludzka  skoro się wymieniasz to sam za swoją kasę odpowiadasz.. Jak ją stracisz to wyłącznie Twoja wina i tyle  Można było sie wymienić ze sprawdzonym i znajomym z forum człowiekiem, a nie potem płakać niewiadomo do czyjego ramienia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3 |
Potrzebuję 200 zł na MB Zapłacę z mBanku
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977 |
Kupie 200zl na mb, place pko inteligo PILNE ! Ponad 30 udanych wymian , place 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977 |
Kupie 200zl na mb, place pko inteligo PILNE ! Ponad 30 udanych wymian , place 2 Nieaktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
kupie 50 PLN na MB. Płace Mbankiem. GG obok
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Skupie MB ... gg 7995932 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Sorry za OT ale kur** krew mnie zalewa juz! Dawno tu nie wchodzilem i mialem nadzieje po tym jak temat zostal zamkniety, ze kazdy bedzie sie wymienial w zaufanym gronie i tyle, a tu wchodze i widze cylu dalej jakby nigdy nic sie nie wydarzylo spokojnie oglasza sie i pewnie naciaga kolejnych uzytkownikow. Szczyl najwidoczniej nic nie zrozumial ale mam nadzieje, ze pewnego dnia sie ostro przejedzie bardzo pewny siebie uzytkownik. Ban i inne sprawy do obejscia na tym sofcie, wiec albo zmienmy soft albo poprostu nie otwierajmy tego jakze kuszacego zlodziei tematu. Tyle ode mnie.
Niech pies cie jebi* fraje*ze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
kupie 50 PLN na MB. Płace Mbankiem. GG obok
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797 |
sprawa prosta.. rozmowy na GG sa dowodem w sprawach.. powyzej pewnej kwoty mozna zglosic sprawe na policje. Jak to zrobisz to przeswietla juz dokladnie transakcje na kontach bankowych etc. Jesli oszuka wiecej osob to kwota jest dodawana i odpowiedzialnosc wieksza. Mialem przypadek ok 600zl (nie przy wymianach ale transakcja allegro - poza allegro) okazalo sie ze wisial innym razem ok 10k.. sprawa jest rozwiazana.. wszysscy odzyskali pieniadze. Tylko niektorym (szczegolnie mlodym) wydaje sie ze tego nie da sie sprawdzic. Jak zlozysz dosniesienie o popelnieniu przestepstwa i prokurato lyknie to jak dobiora sie mu do dupska to juz nigdy nikogo nie przekreci!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
potrzebuje ok 150zl na mb, place mbank gg 4814846
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|