Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
Chagall #883094 21/01/2007 13:25
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Real M 2 1,75
Calliari x 3.00

5/10

Bonus: Unibet
Chagall #924504 03/02/2007 08:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
COETZEE/WASSEN-AUCKLAND/HUSS 1 1,6
CHARLTON-CHELSEA 2 1,4
MONACO-AUXERRE 1 2,00
20/10
toto-mix

Chagall #924514 03/02/2007 08:52
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
KUBOT/PAVEL-ARMANDO/MALISSE 2 2.00
5/10

Chagall #931538 05/02/2007 10:19
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Originally Posted by Chagall
Real M 2 1,75 crazy
Calliari x 3.00 frown
5/10
frown
Originally Posted by Chagall
COETZEE/WASSEN-AUCKLAND/HUSS 1 1,6 shocked
CHARLTON-CHELSEA 2 1,4 smile
MONACO-AUXERRE 1 2,00 smile
20/10
toto-mix
frown
Originally Posted by Chagall
KUBOT/PAVEL-ARMANDO/MALISSE 2 :)2.00
5/10
tongue

Chagall #931594 05/02/2007 10:48
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
RAZZANO-COHEN ALORO 1 1,4
CHAN/CHUANG-SUCHA/TONGSALEE 1 1,2
MERTINAK-OUAHAB 1 1,5
AKO;
STS
15/10
POTENCJALNY ZYSK; 19

Chagall #969267 17/02/2007 16:22
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Nie było zakazu wpisów więc coś wpiszę.

Naśmiewasz się na qasi z kursów 1,2 1,25 a sam grywasz takie kursy.

To pokazuje właśnie Twoje zachowanie jako żałosne.
Pisząc o jakiś mandarynkach w Hiszpanii również pokazuje Twój poziom.
Jak chcesz wiedzieć jak żyję i z czego to spytaj się. Nie wypisuj głupot.
Masz rację można się pośmiać ale z Twojego tematu.

Rafik 25 #969311 17/02/2007 16:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
posuchaj mnie Rafiku , gram to co uwazam za stosowne i naśmiewam sie z tego co uważam za stosowne , w tej akurat sytuacji śmialem sie z spadku kursu i z tego Ci sie nie musze tlumaczyc, nie chce mi sie szukac wstecz moich sukcesów ubieglorocznych , ale o ile pamietam to mialem weekend gdzie zarobliem okolo 10000 ,grając wysokimi stawkami , wiec niech Ci sie nie wydaje że jestes jakis wyjatkowy bo to kazdy glupi potrafi , jesli chodzi o zarzut, że cie sprowokowalem to przypominam Ci, że to Ty pierwszy do mnie napisaleś, kontynuując, żalosny - bo takim mnie nazwaleś :-)dla mnie to żalosny jest ktoś kto codziennie ryzykuje kilka tysiecy oszczednosci aby coś zarobic bo inaczej widocznie nie potrafi, a nawiazując do mandarynek to taka metafora do twojej pracy w hiszpanii, watpie zebys by tam pracownikiem umyslowym ;-) a że tam byles sam pisales w ubieglym roku (tak tu mi podpowiadaja bo nie chce mi sie szukac wpisu w twoim temacie:-). Podsumowując i odpowiadajac na twoje zapytanie co ja osiagnalem w swoim 29 letnim zyciu, a widzisz wedug mnie osiagnaem wiele, przedewszystkim zawód, który pozwala mi patrzeć na takich jak Ty, dowartościowujacych sie tu malolatów z góry.

PS. bez odbioru , czas dla mnie bywa czasami cenny

Chagall #969326 17/02/2007 16:49
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
dla czytajacych, sorky za l, ale nie zawsze wchodzi z klawiatury;-)

Chagall #969369 17/02/2007 17:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Ja tutaj się nie dowartościowuje.
Nigdzie nie napisałem,że jestem wyjątkowy albo super typerem. Sam to sobie dopisujesz. Ciekawe dlaczego tak sądzisz.
Małolatów dobre sobie.
Człowieku nie wiesz jaką kwotą dysponuję ale na pewno nie gram za pieniądze zaoszczędzone.Nie szukam tutaj jedynego źródła dochodu. Miałem dobrą pracę jak na warunki Polskie ale postanowiłem otworzyć własną działalność i czasami dorobić w Hiszpanii.Przejrzałem Twój temat z zeszłego roku. Respekt hehe.

Temat zaczął się od naśmiewania z kursów.
Zapytałem z czego się śmiejesz ?
Napisałeś,że czasami ze mnie więc kto tu kogo 1 zaatakował.
Patrzeć na mnie z góry ja w ciągu 27 lat mam również zawód 3 szkoły za sobą. Dwa źródła dochodu a trzecie to buki.
Więc patrz sobie z góry ale pewien poziom zachowaj w stosunku do innych.

Rozmowa dotyczyła naśmiewania się z kursów a przeszedłeś na mnie.
Więc zastanów się kto zaczął. Nie pisz w formie domysłów bo to jest stek bzdur.
Pokory człowieku patrzący na innych z góry bo masz zawód i pracę hehe

Rafik 25 #969757 17/02/2007 20:22
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
Koles ma fantazje ( chagall) buehehe - patrzysz chyba z dolu na innych a nie z gory, bo pracujesz w kanalach laugh , pokoryw iecej tak jak Rafik powiedzial !!!

Chagall #970657 18/02/2007 11:47
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Widzę, że z mojego tematu niedlugo powstanie kącik megalomanii Rafika, a jego świta ... puke mi wycieraczkę :D, Rafik powiem szczerze nie interesuje mnie czy jesteś po trzech szkolach czy dziesieciu, czy masz zaklad szewski czy biuro maklerskie, a do Hiszpani jezdzisz wylacznie turystycznie lub w interesach.Proszę cie jedynie abys nie uprawial hipokryzmu w moim temacie , a za taki uwazam twoje uprawianie populistycznej gadki, jesteś jak nasi politycy co to nie chca nimi być , ale muszą, skoro masz mi cos osobiście do powiedzenia to napisz mi to na priwa ,a ja napewno kulturalnie odpowiem Ci na wszystkie twoje wątpliwości, bo nie zamierzam dostarczać Ci powodów do napawania sie ekstatycznym uczuciem uwielbienia przez Twoich jakże oddanych fanów laugh

PS; dla mnie mniej kumatych ;), pisze bardzo metaforycznie laugh


stopod tej chwili nie zycze sobie zadnych wpisów w temat cop, na priw wszelkie chętnie przyjmę wink

Chagall #970674 18/02/2007 12:00
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Canas - Ferrero 1 1,65
Ajax - Excelsior 1 1,15
Nuernberg - Cottbus x 3,4
Marsylia - Nantes 1 1,55
sts
ako; 8,99
stawka; 5/10

Chagall #981785 22/02/2007 15:58
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Canas - Ferrero 1 1,65 crazy
Ajax - Excelsior 1 1,15 laugh
Nuernberg - Cottbus x 3,4 frown
Marsylia - Nantes 1 1,55 frown
sts
ako; 8,99
stawka; 5/10 mad

Chagall #981792 22/02/2007 16:02
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Dzis wpłaciłem pulę 1000 do betgun , zamierzam nieco zintensyfikować działania na polu bukmacherki .

Chagall #981806 22/02/2007 16:09
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Typki z neta juz jutro , a dzis kontynuacja zabawy z sts

Badalonia - Olimpiacos 2 1,85
Celta - Spartak (aw) 1,4
Efes pilsen - Procom 1 1,15
Dallas - Miami (+10,5) 1 1,8
Fyrst/Matkowski - Garcia/Prieto 2 1,95
Rzeszów - Wrocław 1 1,15
ako 12.02stawka;20 pln
wygrana 216,40PLN

Chagall #983396 23/02/2007 09:40
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Badalonia - Olimpiacos 2 1,85 frown
Celta - Spartak (aw) 1,4 tongue
Efes pilsen - Procom 1 1,15 shocked
Dallas - Miami (+10,5) 1 1,8 tongue
Fyrst/Matkowski - Garcia/Prieto 2 1,95 ?
Rzeszów - Wrocław 1 1,15 ?
ako 12.02stawka;20 pln
wygrana 216,40PLN [/quote] deszczowo

Chagall #983403 23/02/2007 09:50
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Dzis rozpoczynam zagrywkę w BETGUNIE , W PULI mam 1000j

M.Fyrstenberg/M.Matkowski-M.Garcia/S.Prieto 2 1,93
50J

Gambrinus Brno-Spartak Moscow Region 2 2,05
[color:#3366FF]20J[/color]

Chagall #983411 23/02/2007 09:57
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
M.Youzhny-D.Ferrer 1 1,62
30j

Chagall #983413 23/02/2007 10:02
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C.Black/L.Huber-D.Hantuchova/A.Sugiyama 2,6
20J

Chagall #983416 23/02/2007 10:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
oczywiście 2 2,6

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, $-man, Sensei, burbon, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,681 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,059
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1