|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106 |
Witam Jak ktos gra teasery to polecam mecz w Atlancie - over 193 i mecz w Houston - under 188. Mozna jeszcze dorzucic LA -1,5. Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Polecasz ok. Tylko może kilka zdań czemu warto akurat zdarzenia przez Ciebie polecane zagrac ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106 |
Jesli chodzi o total points, to wystarczy popatrzec w statystyki ostatnich meczy, mozna zaobserwować duza powtarzalnosc. A Lakers powinni wygrac bo są lepsi i bardziej wypoczeci. Po za tym Atlanta miala wczoraj przegrac w NJ, a skoro sie jej to nie udało to jak to w NBA zrobią to zapewne dzisiaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252 |
Witam Jak ktos gra teasery to polecam mecz w Atlancie - over 193 i mecz w Houston - under 188. Mozna jeszcze dorzucic LA -1,5. Pozdr Hmm,wszystko pieknie tylko ciekawe gdzie masz linie -1.5 na LAL :D,pouse!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106 |
Jest -6, ale w opcji +4,5 pkt wychodzi -1,5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Witam Jak ktos gra teasery to polecam mecz w Atlancie - over 193 i mecz w Houston - under 188. Mozna jeszcze dorzucic LA -1,5. Pozdr Wszystko ładnie i pięknie tylko ciekawe u którego buka masz takie linie w tych spotkaniach... U większości bukmacherów linia w spotkaniu Atlanta Hawks - Los Angeles Lakers ustawiona została na 199,5 pkt. Postanowiłem trochę przeanalizować osiągnięcia tych dwóch zespołów... Na początek zobaczmy, jaką ilość punktów zdobywają średnio w tym sezonie: Atlanta - 92,2 pktLakers - 104,1 pktW sumie daje nam to 196,3 pkt czyli under. Teraz weźmiemy pod uwagę średnią ilość pkt zdobywaną przez Atlantę w meczach u siebie i przez Lakersów w spotkaniach wyjazdowych: Atlanta - 94,4 pktLakers - 102,3 pktRazem mamy 196,7 pkt, czyli znowu wychodzi under. Kolejne porównanie to średnia zobytych pkt w wygranych meczach przez Atlantę i przegranych spotkaniach przez ekipę z Kalifornii: Atlanta - 99,1 pktLakers - 98,6 pktSuma to 197,7 pkt - kolejny under. Średnia zdobytych pkt przez Atlantę w wygranych meczach u siebie vs średnia zdobytych pkt przez Lakers w przegranych meczach na wyjeździe: Atlanta - 98,4 pktLakers - 97,6 pktSuma: 196 pkt = underŚrednia zdobytych pkt przez Atlantę w przegranych meczach u siebie vs średnia zdobytych pkt przez Lakers w wygranych meczach na wyjeździe: Atlanta - 91,6 pktLakers - 108,6 pktSuma: 200,2 pkt, czyli mamy pierwszy over. Średnia zdobytych pkt w 11 ostatnich spotkaniach między tymi zespołami: Atlanta - 94,8 pktLakers - 104,2 pktRazem daje nam to 199 pkt, kolejny under. Jako, że mecz rozgrywany będzie w Atlancie warto również przeanalizować ostatnich 5 spotkań między tymi zespołami rozegranymi na parkiecie Jastrzębi: Atlanta - 97,8 pktLakers - 107,8 pktSuma: 205,6 pkt = over. Ze z suchych wyliczeń wychodzi w tym spotkaniu under 199,5. Jednak statystyki statystykami, nie można się opierać tylko na nich. Buki w ustalaniu linii na ten mecz oparły się przede wszystkim na średniej zdobytych pkt w ostatnich 11 bezpośrednich pojedynkach między tymi zespołami. Jednak, jak wiadomo, niektóre zespoły inaczej grają u siebie, a inaczej na wyjazdach. Koszykarze Hawks znacznie więcej pkt zdobywają na własnym parkiecie. Lakersi natomiast zarówno u siebie, jak i na wyjazdach potrafią rzucić dużo pkt. Faworytem tego spotkania są Lakersi. Z racji tego z powyższych statystyk wybieramy pozycję: PRZEGRANE SPOTKANIA ATLANTY U SIEBIE vs WYGRANE SPOTKANIA LAL NA WYJEŹDZIE. W tej konfrontacji wyszedł nam over. Drugą pozycją, która powinniśmy wziąść pod uwagę są BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA MIĘDZY TYMI DRUŻYNAMI ROZEGRANE W ATLANCIE. Tutaj również wyszedł nam over. Innym argumentem przemawiającym za zagraniem w tym meczu overa jest fakt, że Lakersi często mają 2 overowe (powyżej 200 pkt) spotkania z rzędu. Ostatnio w spotkaniu Lakersów suma pkt wyniosła 220, tak więc dzisiaj ponownie może być zdobytych dużo pkt. Tak więc moja propozycja na ten mecz to: over 199,5 @ 1,91 Betgun 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
kolega dobrze pisze on pisze o teaserach, a nie o normalnych liniach teaser pozwala zmniejszyc lub zwiekszyc punkty, ale po mniejszym kursie miedzy innymi w 10bet mozesz takie cos kombinowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Atlanta Hawks - Los Angeles Lakers (-5,5) @1.92 exp Z Indianą się nie udało, może dziś będzie lepiej. Lakers po jednym dniu odpoczynku po imponujacej wygranej z Wizzards jadą do Atlanty, która właśnie powaraca z wyjazdowej wygranej w New Jersey, po dogrywce 1 punktem; tak więc na pewno jeziorowcy będą świeżsi w nogach. Ich 2 poważny atut jest oczywiście pod koszem, gdzie Hawks nie mają kompletnie nikogo; do tego Lakers to jedna z lepiej zbierających drużyn w lidze. Atlanta ostatnio nie najgorzej, styczeń nawet zakończyli na dodatnim bilansie, zatem czas wkroczyć ponownie na drogę porażek. LA nieźle sobie radzi z ekipami polegającymi na 1 dobrze rzucajacym z dystansu graczem, co potwierdzają wygrane z Washingtonem, Miami czy z Denver. H2h w tym sezonie 1-0 dla LA, 106-95 w Staples Center i to bez Kobiego  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
a ja bym nie ruszał Lakersów, za takie kursy... Atlanta gra całkiem nieźle ostatnio a Jeziorka na wyjadach nie błyszczą i lubią takie meczew wtapiać  Natomiast moim zdaniem wartozagrać na : Utah- Bullsi wygrali to co mieli do wygrania na Zachodzie w Seattle i Portland z cieniasami, jednak Byczki w obcych halach nie prezentują się zbyt imponujaco.Utah może i gra bez Boozera,który jest bardzo wazny dla drużyny,ale To samo Utah bez Boozera potrafiło wygrać w Phoenix,wiec to nie jest jakaś nieodwracalna strata,bo siła Jazzmenów leży w zespołowości i szerokim składzie.Dlatego skłaniam się ku wygranej mormonów , bo moim zdaniem mają więcej atutów,jedynie pod koszami może być problem,ale na ich szczęście Big Ben to nie jest killer tylko zbieracz:) Philadelphia- chłopaki z Sixers grają wesołą, streetbolową koszykówkę i wcale odejscie emeryta i egoisty im nie szkodzi a wręcz przeciwnie,jest nizła ekipa młodych grajków,gdzie na lidera wyrazsta Igudala. Grają szybko,ofensywnie i powinni zajeździć Netsów, którzy grają bez dwóch kluczowych zawodników.Pod koszem bardzo brakuje Krsticia, a wartosci RJ nie tzreba reklamować.Kidziu maswoje latka i sam z carterem nie bardzo ciagną ten wózek,co widać po ostatnich porażkach Netsów.Ja ostatnio konsekwentnie gram przeciwko nim i nie narzekam:) Arenas over 31 pkt- osobiście nie lubię Arenasa i jego numer na koszulce odpowida jego statusowi wśród gwiazd NBA.Jest on strasznym egoistą, nawala bezmyślnie z każdej możliwej pozycji, nie liczy się z zespołem,raz po raz mu wpada, a że oddaje mnóstwo rzutów , to nabija sporo punktów, jednak brak mu polotu i klasy pokroju Bryanta,Jamesa czy Flasha. Dziś nie zagra Jamison wiec Arenas będzie rzucał jeszcze wiecej,bo teraz on bedzie ciągnął wynik,a że grają ze Seattle,które o obronie raczej nie słyszało,to jest spora szansa ,ze te 3-4- punktów nawrzuca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Miami Heat - Charlotte BobcatsTyp: 1 (-9) Kurs: 1.935 Buk: Pinnacle Stawka: 6/10 Najwyższy czas by mistrzowie NBA zaczęli poprawiać swój bilans zwycięstw i porażek, gdyż póki co na chwilę obecną zajmują ostatnią pozycję gwarantującą awans do play-off. Na całe szczęście Shaqu z każdym meczem gra coraz więcej i lepiej, zaś Wade, Kapono i spółka w poprzednich spotkaniach również prezentowali się dobrze. Dlatego też liczę na pewne i wysokie zwycięstwo gospodarzy, bo nie dość, że Charlotte żadnymi tuzami NBA nie są, to w ponadto "Heat" raz już w obecnym sezonie pokonali "Bobcats" i to w dodatku na ich terenie (102-93).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
W meczu przeciwko GS Wariors nie wystąpi dziś J.O'Neal także warto zastanowić się na handi +5.5 na przyjezdnych. Przeraża tylko fakt iż GSW grają fatalnie na wyjazdach oraz ich bilans z Pacers ... 2-8 na niekorzyść Wojowników w ostatnich 10 meczach. Poza tym pod znakiem zapytania stoi występ B.Davis'a najlepszego strzelaca drużyny ... J.Richardson od jakiegoś czasu jest kontuzjowany więc siła ofensywna w tym meczu może spaść do 0 jeśli nie wyjdzie Baron D Śmierdzi trupem ten mecz.. może warto ruszyć under 209 O'Neal odpadł, Davis (?) niepewny a jesli wyjdzie do gry to nie gotowy na 100% ... Ehh za dużo niewiadomych Zgodzę się z Bocą co do typu na Utah ... mimo że Boozer nie zagra to i tak sa w/g mnie faworytem tego meczu.Pokazali "jaja" przeciwko "Słońcom" więc napewno są w stanie wygrać z Bykami którzy grają bardzo nierówno a już napewno nie są tak mocni na wyjazdach jak u siebie ( mimo że ograli ostatnio Jazzmanów  ) Ostatnia pefka na dziś : New Orleans Hornets u Sacramento Kings Typ: Under 188 1/26/07 NO 88 - SAC 84 4/16/06 SAC 96 - NO 79 1/13/06 NO 90 - SAC 76 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468 |
Co do meczu Chicago z Utah nie zagra Nocioni z druzyny Bykow. Co do samego typu zgadzam sie z powyzszymi postami co do typu na Utahe u siebie sa bardzo mocni a nieobecnosc Boozera najwidoczniej nie przeszakdza im az tak bardzo, przeciesz pokonali ostatnio Suns wiec potrafia rowniez grac bez swojego asa.
Ostsni mecz miedzy tymi druzynami to wyrazna porazka Bykow w United Center 1/20/07 CHI 85 - UTA 95 tak wiec 1.77 z gb lub handi -1.5 na Utah wydaje sie dosc pewna lokazlizacja kapitalu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
W meczu przeciwko GS Wariors nie wystąpi dziś J.O'Neal także warto zastanowić się na handi +5.5 na przyjezdnych.
Przeraża tylko fakt iż GSW grają fatalnie na wyjazdach oraz ich bilans z Pacers ... 2-8 na niekorzyść Wojowników w ostatnich 10 meczach. Poza tym pod znakiem zapytania stoi występ B.Davis'a najlepszego strzelaca drużyny ... J.Richardson od jakiegoś czasu jest kontuzjowany więc siła ofensywna w tym meczu może spaść do 0 jeśli nie wyjdzie Baron D
Śmierdzi trupem ten mecz.. może warto ruszyć under 209 O'Neal odpadł, Davis (?) niepewny a jesli wyjdzie do gry to nie gotowy na 100% ... Pora obalic pewien 'mit' forumowy bo już nie pierwszy raz coś takiego widzę - nieobecność J-Richa w tym sezonie nie ma kompletnie wpływu na ich wyniki, nawet jak był średnio zdrowy to nie dość że 1) grał słabo to 2) grał mniej niż zwykle. Jako że od poczatku sezonu zdrowy był Baron Davis to on mówiac kolokwialnie 'przejął zespół' i śmiem twierdzić że jakoś Don Nelson za Richardsonem nie tęskni, mimo jego niewątpliwie dużych umiejętności....pojawiły się nawet jakieś ploty że zostanie wytransferowany, no ale z uwagi na kontuzję sprawa jest napewno zawieszona. Mecz rzeczywiście coś pachnie trupem, gdyby to z JO było pewne (Stoin ?) to GSW z handi bym pewnie zagrał. Poza tym 'mój' typ na Lakers też coś zaczyna śmierdzieć, linia spadła z -7 już na -4,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
[ Linked Image] Ja zagrałem Atlante +4.5 ale zastanawiam sie czy nie dołożyć ML Poza tym spróbuje chyba mimo wszystko GSW ... typ bardziej na czuja niż podparty argumentami za bo i bez O'Neal'a Indiana jest w stanie wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Ostatnio: 3-2 (-0.9) Bilans: 41-38 (+84.3)Dzisiaj tripel: Wizards 1.313 Gra Seatle nadal mnie nie przekonuje na wyjazdach a chlopaki z Washington po 2 wtopach bolesnych spowodowanych na pewno brakiem Antawna beda sie chcieli zrehabilitowac. Nie ma lepszego przeciwnika by sie odkuc. Houston 1.426Battier jest probably wiec nic sie nie zmienilo, dalej gra Houston bez Jajo ale rzadko kiedy daja sie wystukac na tablicach(nie ma jak dobra obrona) co sie stalo w meczu z NO wole nie myslec i traktuje jako wypadek przy pracy a Minesota przy ostatniej formie naprawde nie wiem jak oni mogli wygrac z Suns?  mam nadzieje dzis beda kontynuuowac swa fatalna passe na wyjazdach. Miami 1.180Juz w pelnym skladzie, Szaku Wade i spolka powinni rozbic spokojnie "szpitalny" Charlote ako: 2.2FULL STAKE: 10/10Pozdro Ryan
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Kurs na Indiane spadł z 1.34 na 1.3 No bet 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
a jednak Stoin JO gra i rzucił narazie wszystkie 4 punkty dla Indiańców,z tym że GS już mają 14 ....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
a nie gra ani Richardson ani Davis a jest 16-4 dla Wojowników,całe NBA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Niezła komedia ... człowiek siedzi, szuka informacji jak juz znajduje to pózniej okazuje się że wszystko bierze w łeb :/ Indiana - GSW 15-22 O'Neal 13 pkt 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|