Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#931494 05/02/2007 09:57
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
kosz 05/02 kosz


gwizdek1:00 Golden State @ Indiana

gwizdek1:00 L.A. Lakers @ Atlanta

gwizdek1:00 New Jersey @ Philadelphia

gwizdek1:00 Seattle @ Washington

gwizdek1:30 Charlotte @ Miami

gwizdek2:30 Minnesota @ Houston

gwizdek3:00 Phoenix @ Denver

gwizdek3:00 Chicago @ Utah

gwizdek4:00 N.O./Okla. City @ Sacramento



===========

uwaga Gospodarze na drugim miejscu.
uwaga Prosze podawać sensowne informacje.
uwaga Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
uwaga Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
Witam
Jak ktos gra teasery to polecam mecz w Atlancie - over 193 i mecz w Houston - under 188. Mozna jeszcze dorzucic LA -1,5.
Pozdr

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Polecasz ok.
Tylko może kilka zdań czemu warto akurat zdarzenia przez Ciebie polecane zagrac ? smirk


Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
Jesli chodzi o total points, to wystarczy popatrzec w statystyki ostatnich meczy, mozna zaobserwować duza powtarzalnosc. A Lakers powinni wygrac bo są lepsi i bardziej wypoczeci. Po za tym Atlanta miala wczoraj przegrac w NJ, a skoro sie jej to nie udało to jak to w NBA zrobią to zapewne dzisiaj.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
Originally Posted by emtebuki
Witam
Jak ktos gra teasery to polecam mecz w Atlancie - over 193 i mecz w Houston - under 188. Mozna jeszcze dorzucic LA -1,5.
Pozdr

Hmm,wszystko pieknie tylko ciekawe gdzie masz linie -1.5 na LAL :D,pouse!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
Jest -6, ale w opcji +4,5 pkt wychodzi -1,5.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Originally Posted by emtebuki
Witam
Jak ktos gra teasery to polecam mecz w Atlancie - over 193 i mecz w Houston - under 188. Mozna jeszcze dorzucic LA -1,5.
Pozdr

Wszystko ładnie i pięknie tylko ciekawe u którego buka masz takie linie w tych spotkaniach...

U większości bukmacherów linia w spotkaniu Atlanta Hawks - Los Angeles Lakers ustawiona została na 199,5 pkt. Postanowiłem trochę przeanalizować osiągnięcia tych dwóch zespołów...

Na początek zobaczmy, jaką ilość punktów zdobywają średnio w tym sezonie:
Atlanta - 92,2 pkt
Lakers - 104,1 pkt

W sumie daje nam to 196,3 pkt czyli under.

Teraz weźmiemy pod uwagę średnią ilość pkt zdobywaną przez Atlantę w meczach u siebie i przez Lakersów w spotkaniach wyjazdowych:
Atlanta - 94,4 pkt
Lakers - 102,3 pkt

Razem mamy 196,7 pkt, czyli znowu wychodzi under.

Kolejne porównanie to średnia zobytych pkt w wygranych meczach przez Atlantę i przegranych spotkaniach przez ekipę z Kalifornii:
Atlanta - 99,1 pkt
Lakers - 98,6 pkt

Suma to 197,7 pkt - kolejny under.

Średnia zdobytych pkt przez Atlantę w wygranych meczach u siebie vs średnia zdobytych pkt przez Lakers w przegranych meczach na wyjeździe:
Atlanta - 98,4 pkt
Lakers - 97,6 pkt

Suma: 196 pkt = under

Średnia zdobytych pkt przez Atlantę w przegranych meczach u siebie vs średnia zdobytych pkt przez Lakers w wygranych meczach na wyjeździe:
Atlanta - 91,6 pkt
Lakers - 108,6 pkt

Suma: 200,2 pkt, czyli mamy pierwszy over.

Średnia zdobytych pkt w 11 ostatnich spotkaniach między tymi zespołami:
Atlanta - 94,8 pkt
Lakers - 104,2 pkt

Razem daje nam to 199 pkt, kolejny under.

Jako, że mecz rozgrywany będzie w Atlancie warto również przeanalizować ostatnich 5 spotkań między tymi zespołami rozegranymi na parkiecie Jastrzębi:
Atlanta - 97,8 pkt
Lakers - 107,8 pkt

Suma: 205,6 pkt = over.

Ze z suchych wyliczeń wychodzi w tym spotkaniu under 199,5. Jednak statystyki statystykami, nie można się opierać tylko na nich. Buki w ustalaniu linii na ten mecz oparły się przede wszystkim na średniej zdobytych pkt w ostatnich 11 bezpośrednich pojedynkach między tymi zespołami. Jednak, jak wiadomo, niektóre zespoły inaczej grają u siebie, a inaczej na wyjazdach. Koszykarze Hawks znacznie więcej pkt zdobywają na własnym parkiecie. Lakersi natomiast zarówno u siebie, jak i na wyjazdach potrafią rzucić dużo pkt.

Faworytem tego spotkania są Lakersi. Z racji tego z powyższych statystyk wybieramy pozycję: PRZEGRANE SPOTKANIA ATLANTY U SIEBIE vs WYGRANE SPOTKANIA LAL NA WYJEŹDZIE. W tej konfrontacji wyszedł nam over. Drugą pozycją, która powinniśmy wziąść pod uwagę są BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA MIĘDZY TYMI DRUŻYNAMI ROZEGRANE W ATLANCIE. Tutaj również wyszedł nam over. Innym argumentem przemawiającym za zagraniem w tym meczu overa jest fakt, że Lakersi często mają 2 overowe (powyżej 200 pkt) spotkania z rzędu. Ostatnio w spotkaniu Lakersów suma pkt wyniosła 220, tak więc dzisiaj ponownie może być zdobytych dużo pkt.

Tak więc moja propozycja na ten mecz to:
over 199,5 @1,91 Betgun 6/10

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
kolega dobrze pisze
on pisze o teaserach, a nie o normalnych liniach
teaser pozwala zmniejszyc lub zwiekszyc punkty, ale po mniejszym kursie
miedzy innymi w 10bet mozesz takie cos kombinowac

HAGIi #933182 05/02/2007 20:06
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Atlanta Hawks - Los Angeles Lakers (-5,5) @1.92 exp

Z Indianą się nie udało, może dziś będzie lepiej. Lakers po jednym dniu odpoczynku po imponujacej wygranej z Wizzards jadą do Atlanty, która właśnie powaraca z wyjazdowej wygranej w New Jersey, po dogrywce 1 punktem; tak więc na pewno jeziorowcy będą świeżsi w nogach. Ich 2 poważny atut jest oczywiście pod koszem, gdzie Hawks nie mają kompletnie nikogo; do tego Lakers to jedna z lepiej zbierających drużyn w lidze. Atlanta ostatnio nie najgorzej, styczeń nawet zakończyli na dodatnim bilansie, zatem czas wkroczyć ponownie na drogę porażek. LA nieźle sobie radzi z ekipami polegającymi na 1 dobrze rzucajacym z dystansu graczem, co potwierdzają wygrane z Washingtonem, Miami czy z Denver. H2h w tym sezonie 1-0 dla LA, 106-95 w Staples Center i to bez Kobiego smile

[Linked Image]

Skiper #933522 05/02/2007 21:33
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
a ja bym nie ruszał Lakersów, za takie kursy...
Atlanta gra całkiem nieźle ostatnio a Jeziorka na wyjadach nie błyszczą i lubią takie meczew wtapiać wink
Natomiast moim zdaniem wartozagrać na :

Utah- Bullsi wygrali to co mieli do wygrania na Zachodzie w Seattle i Portland z cieniasami, jednak Byczki w obcych halach nie prezentują się zbyt imponujaco.Utah może i gra bez Boozera,który jest bardzo wazny dla drużyny,ale To samo Utah bez Boozera potrafiło wygrać w Phoenix,wiec to nie jest jakaś nieodwracalna strata,bo siła Jazzmenów leży w zespołowości i szerokim składzie.Dlatego skłaniam się ku wygranej mormonów , bo moim zdaniem mają więcej atutów,jedynie pod koszami może być problem,ale na ich szczęście Big Ben to nie jest killer tylko zbieracz:)

Philadelphia- chłopaki z Sixers grają wesołą, streetbolową koszykówkę i wcale odejscie emeryta i egoisty im nie szkodzi a wręcz przeciwnie,jest nizła ekipa młodych grajków,gdzie na lidera wyrazsta Igudala. Grają szybko,ofensywnie i powinni zajeździć Netsów, którzy grają bez dwóch kluczowych zawodników.Pod koszem bardzo brakuje Krsticia, a wartosci RJ nie tzreba reklamować.Kidziu maswoje latka i sam z carterem nie bardzo ciagną ten wózek,co widać po ostatnich porażkach Netsów.Ja ostatnio konsekwentnie gram przeciwko nim i nie narzekam:)

Arenas over 31 pkt- osobiście nie lubię Arenasa i jego numer na koszulce odpowida jego statusowi wśród gwiazd NBA.Jest on strasznym egoistą, nawala bezmyślnie z każdej możliwej pozycji, nie liczy się z zespołem,raz po raz mu wpada, a że oddaje mnóstwo rzutów , to nabija sporo punktów, jednak brak mu polotu i klasy pokroju Bryanta,Jamesa czy Flasha. Dziś nie zagra Jamison wiec Arenas będzie rzucał jeszcze wiecej,bo teraz on bedzie ciągnął wynik,a że grają ze Seattle,które o obronie raczej nie słyszało,to jest spora szansa ,ze te 3-4- punktów nawrzuca.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
kosz Miami Heat - Charlotte Bobcats
Typ: 1 (-9)
Kurs: 1.935
Buk: Pinnacle
Stawka: 6/10

Najwyższy czas by mistrzowie NBA zaczęli poprawiać swój bilans zwycięstw i porażek, gdyż póki co na chwilę obecną zajmują ostatnią pozycję gwarantującą awans do play-off. Na całe szczęście Shaqu z każdym meczem gra coraz więcej i lepiej, zaś Wade, Kapono i spółka w poprzednich spotkaniach również prezentowali się dobrze. Dlatego też liczę na pewne i wysokie zwycięstwo gospodarzy, bo nie dość, że Charlotte żadnymi tuzami NBA nie są, to w ponadto "Heat" raz już w obecnym sezonie pokonali "Bobcats" i to w dodatku na ich terenie (102-93).

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
W meczu przeciwko GS Wariors nie wystąpi dziś J.O'Neal także warto zastanowić się na handi +5.5 na przyjezdnych.

Przeraża tylko fakt iż GSW grają fatalnie na wyjazdach oraz ich bilans z Pacers ... 2-8 na niekorzyść Wojowników w ostatnich 10 meczach.
Poza tym pod znakiem zapytania stoi występ B.Davis'a najlepszego strzelaca drużyny ... J.Richardson od jakiegoś czasu jest kontuzjowany więc siła ofensywna w tym meczu może spaść do 0 jeśli nie wyjdzie Baron D

Śmierdzi trupem ten mecz.. może warto ruszyć under 209
O'Neal odpadł, Davis (?) niepewny a jesli wyjdzie do gry to nie gotowy na 100% ...

Ehh za dużo niewiadomych laugh

Zgodzę się z Bocą co do typu na Utah ... mimo że Boozer nie zagra to i tak sa w/g mnie faworytem tego meczu.Pokazali "jaja" przeciwko "Słońcom" więc napewno są w stanie wygrać z Bykami którzy grają bardzo nierówno a już napewno nie są tak mocni na wyjazdach jak u siebie ( mimo że ograli ostatnio Jazzmanów wink )

Ostatnia pefka na dziś :

New Orleans Hornets u Sacramento Kings
Typ: Under 188

1/26/07 NO 88 - SAC 84
4/16/06 SAC 96 - NO 79
1/13/06 NO 90 - SAC 76

wink



Stoin #933665 05/02/2007 23:15
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
Co do meczu Chicago z Utah nie zagra Nocioni z druzyny Bykow.
Co do samego typu zgadzam sie z powyzszymi postami co do typu na Utahe u siebie sa bardzo mocni a nieobecnosc Boozera najwidoczniej nie przeszakdza im az tak bardzo, przeciesz pokonali ostatnio Suns wiec potrafia rowniez grac bez swojego asa.

Ostsni mecz miedzy tymi druzynami to wyrazna porazka Bykow w United Center 1/20/07 CHI 85 - UTA 95 tak wiec 1.77 z gb lub handi -1.5 na Utah wydaje sie dosc pewna lokazlizacja kapitalu.

Stoin #933676 05/02/2007 23:28
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Stoin
W meczu przeciwko GS Wariors nie wystąpi dziś J.O'Neal także warto zastanowić się na handi +5.5 na przyjezdnych.

Przeraża tylko fakt iż GSW grają fatalnie na wyjazdach oraz ich bilans z Pacers ... 2-8 na niekorzyść Wojowników w ostatnich 10 meczach.
Poza tym pod znakiem zapytania stoi występ B.Davis'a najlepszego strzelaca drużyny ... J.Richardson od jakiegoś czasu jest kontuzjowany więc siła ofensywna w tym meczu może spaść do 0 jeśli nie wyjdzie Baron D

Śmierdzi trupem ten mecz.. może warto ruszyć under 209
O'Neal odpadł, Davis (?) niepewny a jesli wyjdzie do gry to nie gotowy na 100% ...

Pora obalic pewien 'mit' forumowy bo już nie pierwszy raz coś takiego widzę - nieobecność J-Richa w tym sezonie nie ma kompletnie wpływu na ich wyniki, nawet jak był średnio zdrowy to nie dość że 1) grał słabo to 2) grał mniej niż zwykle. Jako że od poczatku sezonu zdrowy był Baron Davis to on mówiac kolokwialnie 'przejął zespół' i śmiem twierdzić że jakoś Don Nelson za Richardsonem nie tęskni, mimo jego niewątpliwie dużych umiejętności....pojawiły się nawet jakieś ploty że zostanie wytransferowany, no ale z uwagi na kontuzję sprawa jest napewno zawieszona.
Mecz rzeczywiście coś pachnie trupem, gdyby to z JO było pewne (Stoin ?) to GSW z handi bym pewnie zagrał.
Poza tym 'mój' typ na Lakers też coś zaczyna śmierdzieć, linia spadła z -7 już na -4,5 confused

Skiper #933689 05/02/2007 23:39
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
[Linked Image]

Ja zagrałem Atlante +4.5 ale zastanawiam sie czy nie dołożyć ML
Poza tym spróbuje chyba mimo wszystko GSW ... typ bardziej na czuja niż podparty argumentami za bo i bez O'Neal'a Indiana jest w stanie wygrać.

zabek #933690 05/02/2007 23:41
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Ostatnio: 3-2 (-0.9)
Bilans: 41-38 (+84.3)

Dzisiaj tripel:

Wizards 1.313
Gra Seatle nadal mnie nie przekonuje na wyjazdach a chlopaki z Washington po 2 wtopach bolesnych spowodowanych na pewno brakiem Antawna beda sie chcieli zrehabilitowac. Nie ma lepszego przeciwnika by sie odkuc.
Houston 1.426
Battier jest probably wiec nic sie nie zmienilo, dalej gra Houston bez Jajo ale rzadko kiedy daja sie wystukac na tablicach(nie ma jak dobra obrona) co sie stalo w meczu z NO wole nie myslec i traktuje jako wypadek przy pracy a Minesota przy ostatniej formie naprawde nie wiem jak oni mogli wygrac z Suns? grin mam nadzieje dzis beda kontynuuowac swa fatalna passe na wyjazdach.
Miami 1.180
Juz w pelnym skladzie, Szaku Wade i spolka powinni rozbic spokojnie "szpitalny" Charlote

ako: 2.2
FULL STAKE: 10/10

Pozdro
Ryan

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Kurs na Indiane spadł z 1.34 na 1.3 smirk

No bet laugh

Stoin #933716 06/02/2007 00:18
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
a jednak Stoin JO gra i rzucił narazie wszystkie 4 punkty dla Indiańców,z tym że GS już mają 14 ....

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
a nie gra ani Richardson ani Davis a jest 16-4 dla Wojowników,całe NBA smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Niezła komedia ... człowiek siedzi, szuka informacji jak juz znajduje to pózniej okazuje się że wszystko bierze w łeb :/

Indiana - GSW 15-22

O'Neal 13 pkt laugh

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, aker, betowiec, alfa, Lukasz111, forty), 661 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,022
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1